reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam się wieczorowo!
Fifcia ja wiem,że się doczekam kopniaczków ale ja już bym chciała

Lovka no mój typ to Ania..

Olcia dziękuję,że pytasz:)Moje panienki ok. zaczynam czuć „przelewanie” co oczywiście budzi mój zachwyt

Iwasku jak wizyta u gina?

Ael no to ślicznie z tą wagą,mam nadzieję ze i ja szybko po ciazy zrzuce.
I mówiłam kuruj się kobito a teraz wracajcie z Wiktorkiem szybko do zdrowia.Mały na fotach jak zwykle uroczy..
Martocha a placz,pij...jak tylko czujesz taka potrzebe/ Co do kolezanki to sama kochana musisz zdecydowac ale pamietaj,nie zmuszaj sie do niczego.
Nalaa oo kochana a Ty wiesz,że szewc bez butów chodzi?:-)Naładuj akumulatory i wracaj do pracy
 
Czesc dziewczyny. Przyszlam sie wam troche wyzalic :-(ostatnio mam strasznie kiepskie dni :/ wszystko chyba wynika z przemeczenia, wszystko mnie irytuje, denerwuje, jestem padnieta, a do tego dzisiaj w pracy zasłabłam tak porzdnie :/ z mroczkami przed oczami, zimnym potem, na szczescie w pore sie polozylam i nie updłam ale i tak rabanu narobiłam. jak cudownie, ze jest weekend, tylko to mnie juz dzisiaj pociesza :-( Czy Wy tez mialyscie takie zaslabniecia? u mnie to jest juz kolejne :/ nie wiem co mam o tm myslec, a wyniki krwi mialam dobre

Zasłabnięcia w początkowej ciąży są normalne, bo zwiększa się ilość krwi w organizmie... ja też kilka razy fiknęłam... ale jeśli pracujesz to wypadało by iść do lekarza... bo możesz sobie czymś takim zrobić krzywdę...
Proszę :-)


Haha super maluszke! Świetne zestawienie fotek :-D

hej dziewczyny, co myślicie na temat farbowania włosów w ciąży?

Ja farbuje farbą z amoniakiem i nic się nie dzieje... robię to mniej więcej raz na dwa miesiące.


A tu moja fotka po dzisiejszym fryzjerze :-)
 
Ostatnia edycja:
Fifka kurde Ty nawet rozczochrana bys slicznie wygladała boś Ty w ogóle piekna kobietka ale w tych wloskach jeszcze lepiej:-) I widać ze po fryzjerze bo sie pieknie blyszcza
 
Dziękuję Dziurko! Choć przyznam ze teraz na tym zdjęciu też rozczochrana bo u fryzjera byłam o 13 a od tamtej pory zdąrzyłam sobie nawet podrzemać to "fryzurkę" już rozwaliłam :-D
 
Dziurko no obiło mi sie to o uszy:rofl2: ale juz mi moj kochany mąż codziennie tłumaczy, ze teraz dzidzius jest najwazniejszy a nie praca i zamierzam zmienic troche swoje nastawienie :-)u mnie zawsze wszysto musiało byc zrobione na 100% teraz bedzie tak na 60% ;-)
Fifka lasencja z Ciebie a fryzura to juz całkiem super! do lekarza ide w przyszłym tygodniu i zamierzam mu wszystko powiedziec o tych zasłabnieciach
 
Ja od razu się przyznam bez bicia, że na nadrobiłam dzisiejszego dnia bo dużo nabazgrałyście a ja znów prasuje :/

Fifcia piękne masz włoski :-) mojemu mężowi się podobają bo on uwielbia długie a ja ścinam sie cały czas tak jak mam na zdjęciu na FB bo tak lepiej się czuję :-p

No a u Nas komoda stoi :-) wypad do IKEI udany :-) kupiłam jeszcze parę innych pierdółek i jestem happy :-)
 
Magdalena.....fotę proszę:-)Wiesz,że ciotka Dziura sie podjara nawet fota komody dla Malucha:-p
Fifcia oj tam oj tam i tak żeś piekna jest:-D
Nala mądrego męża masz wiesz? Kochana jesli moge zapytac Cie to czy juz wybrałaś specjalizację,którą chcialabyś robić? Wiesz,wybacz laikowi,który kompletnie sie nie zna na tych waszych "lekarskich"precedurach.

Kobietki sprawa jest...otóż jeśli któraś z zafasolkowanych ma ochote zaistnieć na mojej liście "Wystaranych",ktorą zamieszcze w swojej sygnaturce to prosze o daty przewidywanego rozpakowania. Taką liste tworze po to,żeby tak na szybko bylo widoczne która z nas na kiedy ma termin. Iwaskowej listy oczywiscie nikt nie pobije ale to tylko tak dla rozeznania szybkiego
 
reklama
Hejoooo !! Ja chyba też nie nadrobiłam wszystkiego za co przepraszam !!
Rano widziałam że Pyscek robiła test ! Może kochanie jeszcze nie widać kreseczki bo wczesna ciąża nadal trzymam kciuki !! I czekamy dalej ! :*
Ael zakochałam się w Twoim synku ! :-)
Fifka śliczne włoski i Ty cała :D
Magda jaką komodę kupiłaś ? Jakąś typową do dziecięcego pokoju ?
Dziurka ja też czekam na fotę brzuszka :D
Nala uważaj na siebie i odpoczywaj !! ;-)
Lovka a mi się lilka podoba ! :D

A ja wam powiem że jeszcze nie mam @ i nawet przestał mnie brzuch boleć dzisiaj ale cyce nadal napi**** ;p;p;p
 
Do góry