reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej ja posiedziałam sobie na ogródku bo taka śliczna pogoda !! ;) A jednak jest w maju fasolka Iwasek gratulacje bo nie miałam okazji jeszcze Ci pogratulować ;):)
A ja teraz patrze że znów tak jakby kilka brązowych kropel na wkładce.. Musze chyba iść do ginka zobaczyc o co kaman..
 
reklama
Donia, mam już podstawy (bo zrobiłam tą noc kairu, ale wyszła mi za wąska i musiałam rozebrać) wyszłam z wprawy co do bransoletek łańcuszek-żyłka. A jeszcze ostatnio miałam przygody żołądkowe, a jutro mam 1 wizytę u gina... tak się denerwuję, że mi się ręce trzęsą. Przepraszam Cię, że tak przeciągam... ;/ głupio mi. A powiedz: muszą być takie jak Twoja??

Iwasek, to masz w takim razie b.db betę:) bo ja w 29dc miałam 603,7 :) będzie dobrze:) teraz tylko powtórka :)
 
Ostatnia edycja:
Donia, mam już podstawy (bo zrobiłam tą noc kairu, ale wyszła mi za wąska i musiałam rozebrać) wyszłam z wprawy co do bransoletek łańcuszek-żyłka. A jeszcze ostatnio miałam przygody żołądkowe, a jutro mam 1 wizytę u gina... tak się denerwuję, że mi się ręce trzęsą. Przepraszam Cię, że tak przeciągam... ;/ głupio mi. A powiedz: muszą być takie jak Twoja??

Dagne, nie przejmuj się. Twoje zdrowie najważniejsze. Zrobisz jak bedziesz mogła. NIe musi być taka sama, jak będzie podobna będzie ok, oby w tym stylu :)
trzymaj się
 
:tak:Daguniu będzie dobrze,nie możesz sie teraz denerwować bo dzidzia to czuje słoneczko. Wszystko będzie dobrze...spokojnie;-)
Gocha dziękuje CI bardzo ,fasolko jeszcze kwietniowa ale w maju dała o sobie znać:-)
Co do plamień..może to zagniezdzenie.

Informacyjnie dla nowych staraczek:)
Nasze cięzaróweczki

BigChild zaciążona (4c) styczeń 2011 GRATULUJEMY!!!
Aelreda zaciążona (2c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Ewika zaciążona (8c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
lilydelux zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Silmiriel zaciążona (1c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Madziaarka zaciążona (9c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Dagne zaciążona (3c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Mineralnakocica zaciążona (1c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Iwasek zaciążona (8c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!


Na II kreski czekają:

Pok 21c
Asiol 30c
Rastafarianka
Magenta 9c
Gocha 5c
Paolajn 3c
Claudusia :tak::-)
Fifka 10c
Hera 2c
Kwiatuszek
Dotka
Paluszek
Donia
Susie 8c
Basati
Pyscek
Fiona
Atan 2c
Kasia.natka 3c
Ma_gdalena 5c
Arosa


Luzujące

Magd.a
Soglam
 
Ostatnia edycja:
Pao – jeśli się broniłaś, to zwracam honor :-) ale… kurczę, uważaj na siebie, bo my Cię bardzo lubimy i nie chcemy żeby stała Ci się krzywda :-( Poza tym zgadzam się z Ael i Magd.ą powinnaś zgłosić to pierwsza. Myślę, że nawet te posty które pisała na forum można by odzyskać u admina – bo to były pomówienia, a to jest karalne.
A skoro ten chłopak (tzn. Wasz kolega) jest w porządku, to z Nim porozmawiajcie o tym co tamta wyczynia, może jakoś na nią wpłynie… normalnie nie wiem :-) W bądź każdym razie trzymaj się mocno :-) [po chwili] oo widzisz, a jednak miałam rację, mogą odzyskać wpisy :-D

Gocha :-) witam :-) My się jeszcze nie znamy ;-)

Atom :-D Gratuluję (cichuteńko :-D ) moim zdaniem nie wytrzymasz do tego czasu za tydzień ;-) albo do tego czasu zrobisz testów z 5 i będziesz miała pewność :-D He he tak to jest, najpierw się staramy i chcemy szybciutko mieć dzidziusia, a później nie dowierzamy ;-) ale doskonale Cię rozumiem, też bym (chyba) nie dowierzała :-) Na pewno wszystko będzie OKEJ!!!!! :-D &&&&&&&&&& :-)

Pok – jej nie wiedziałam, że masz takie problemy :-( ale wierzę w to, że nie będzie tak czarno :-) ciężko cokolwiek napisać jeśli dokładnie nie zna się danego przypadku, ale trzymam mocno &&&&&&&& żeby było po Waszej myśli- cokolwiek byście chcieli :-)

Maaadziarka :-) Miło mi i Ciebie poznać ;-) pierwsze Cię tutaj widzę ;-) nooo i może późno, ale gratuluję fasoleczki :-D

Iwasku – za Ciebie też trzymam &&&&&& (choć mam tylko dwa, ale za to BARDZO pomierne ;-) ) Po badaniach jak się już dowiesz, ze wszystko gra będziesz spokojniejsza :-) [ po chwili doczytania] Oooo ja też Ci niestety nie pomogę w rozszyfrowaniu wyniku :-( w ogóle się na tym nie znam :-( W swoim sprawozdaniu o mnie zapomniałaś :-( a ja też czekan na II :-( :-p

Monika – WITAMY :-) I zapraszamy do rozmówek ;-) ja np. z moim Kochaniem dopiero zaczęliśmy się starać, czyli 1 cykl :-)

Magneta :-) &&&&&&&&&&&& :-D

Ma_gdalena – trzymam &&&&&& za Ciebie :-D ja też w tych okolicach powinnam dostać @ zobaczymy ;-)

Adele – z Nami na pewno Ci się uda hi hi ;-) Trzymam &&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Do góry