reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witaj KARLA :-) ja oczywiście Cię pamiętam.. fajnie, że znowu jesteś :tak: myśl pozytywnie a ja trzymam &&&&&&!

Powodzenia dziewczyny :*
 
reklama
Zajrzalam tu na sekundke i widze, ze magda_88 urodzila :) wooow :)

Za 8dni bedzie dokladnie rok jak zobaczylam dwie kreski na tescie ciazowym i tego Wam wszystkim serdecznie zycze jak najszybciej :****
 
Hej dziewczyny. Ja się staram po raz pierwszy od 3 cykli. I aktualnie mam taką sytuację, że spóźnia mi się okres 2 dni (zwykle mam jak w zegarku). Test - negatywny. Dziwne kłucie w jajnikach (pierwszy raz w życiu takiego typu ból) + zwykły ból jak na okres, ale zwykle taki ból oznaczał, że właśnie zaczynam krwawić. Więcej objawów nie mam. Temperatura w pochwie powyżej 37 i rośnie z dnia na dzień 37,1 a dziś 37,5. Zastanawiam się nad pójściem do lekarza, ale czy tak wcześniej cokolwiek mi powie. A może beta HCG. Ale wystraszyło mnie, że na wynik czeka się 7 dni... a wszędzie na forach widziałam, że dziewczyny mają wynik tego samego, lub dzień po...
 
Hej dziewczyny. Ja się staram po raz pierwszy od 3 cykli. I aktualnie mam taką sytuację, że spóźnia mi się okres 2 dni (zwykle mam jak w zegarku). Test - negatywny. Dziwne kłucie w jajnikach (pierwszy raz w życiu takiego typu ból) + zwykły ból jak na okres, ale zwykle taki ból oznaczał, że właśnie zaczynam krwawić. Więcej objawów nie mam. Temperatura w pochwie powyżej 37 i rośnie z dnia na dzień 37,1 a dziś 37,5. Zastanawiam się nad pójściem do lekarza, ale czy tak wcześniej cokolwiek mi powie. A może beta HCG. Ale wystraszyło mnie, że na wynik czeka się 7 dni... a wszędzie na forach widziałam, że dziewczyny mają wynik tego samego, lub dzień po...
A mierzysz codziennie o tej samej porze ? w jednym miejscu ?
Strasznie długi czas oczekiwania.na wynik :)

a tak poza tym bardzo bardzo się cieszę, że dołączyłaś do nas :) powodzenia :)
 
Witam nową staraczkę ;-)
Jussastar każda ciąża inna i u każdej inne są objawy;-) U mnie oprócz bólu w podbrzuszu i pleców, miałam jakieś dziwne plamienia, zdziwiło mnie to, że były dwa albo trzy :szok: Aż się dziewczyny z pracy śmiały, że muszę z każdą, z nich mieć @ :), dwa tyg później już było przeczucie i test pokazał, że się nie myliłam... A teraz już połowa i czas leci jak szalony :)
Trzymam zawsze kciuki za każda staraczkę, bo wiem jak to jest się starać, przez dłuższy czas;-)
 
Christmas_04.jpg
 

Załączniki

  • Christmas_04.jpg
    Christmas_04.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 60
reklama

Zdrowych - bo to najważniejsze.
Pełnych miłości - bo to sens życia.
Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile.
Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry