reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witajcie niedzielnie\\

widzę ze fifka juz na posterunku, witak kobieto , jak się czujesz? jak ci tam w szpitalu było ??


A magdalena rodzi ????

Aelwczoraj chwaliłam sie twoim Wiktorem mamie, wszystkie fotki przeleciałyśmy na fb, mamcia też była zachwycona, no ale nic dziwnego twój mały furorę robi :-)

A ja nadal mam skurcze, tyle ze w dzień, to albi je mniej czuję, albo po prostu jest ich mniej, a w nocy to samo co ostatnio, skurcze często , trwają po około 20 sekund, dziecko mi sie bardzo wierci. We wtorek będę w szkole rodzenia to zapytam położne co to robić, czy to normalne a w środe moj gin przyjmuje to spróbuję sie jakos w kolejkę wepchać jeśli t skurcze to coś nie normalnego.
 
reklama
Lamia no nie mów, że zdjęcia nawet mamie pokazałaś :szok:
Chyba pójdę ztym moim dzieckiem do agencji reklamowej XD

Miałabym fajne zdjęcia młodego jak leżał mi na brzuszku, ale aparat siadł a komórka to nie wyłapała ostrości i zdjęcia są rozmazane
 
Lamiav czuję się dobrze :tak: dziękuję ze pytasz! W szpitalu tak sobie... nie było źle, ale ja nie lubię szpitali... wole być w domu... mam nadzieję ze następnym razem jak będe jechać do szpitala to już tylko na porodówkę i nie będe musiała już patologii odwiedzać...
 
ael: no jak bym mogła nie pokazać, zwariowałaś takiego małego agenta:-)
ty leć go zapisz do tej agenci, majątek zbijesz za pokazywanie samego jego uśmiechu;-)


fifka: no ak, ja tez nie cierpię szpitali , bylo by dobrze jak byś przy następnej wizycie pojechała i juz wróciła z małym, :tak:
 
Wiadomość od Magdaleny: "OLIWIER KACPER URODZONY 8.01 O GODZINIE 18:06, WAŻY 3330 GR, 53 CM, 9 PKT ZE WZGLĘDU NA KOLOR SKÓRY ALE JUŻ W 3 MINUCIE BYŁO OK"



MADZIU OGROOMNE GRATULACJE!!



Teraz czekamy na męża i zdjęcia małego :-)
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gratulacje:) chcemy zdjecia... chcemy zdjecia:):):):):)
 
reklama
Magdalena GRATULACJĘ!!!!! :-D:-D:-D:-D ALEŻ CI ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!


Lamiav takie skurcze nie sa normalne i dobre na tyn etapie... koniecznie zgłoś się do lekarza bo możesz mieć podobną przygodę jak ja...
 
Do góry