reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania/ odstawienie antykoncepcji

reklama
Pewnosci nigdy nie ma ale szanse uważam że są bardzo małe, nawet przy normalnym cyklu owulacja nie wystąpi od razu po @ tylko trzeba parę dni poczekać aż jajeczko dojrzeje, wątpię że plemniki tyle przeżyją
Ale to nie jest normalny cykl, tylko pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Więc owulacja może być absolutnie w każdym momencie.

I sorry, ale w normalnych cyklach też można zaliczyć owulacje zaraz po miesiączce. Wystarczy mieć krótkie cykle.
Znam nawet przypadki ciązy z seksu w trakcie miesiączki.
 
Ale to nie jest normalny cykl, tylko pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Więc owulacja może być absolutnie w każdym momencie.

I sorry, ale w normalnych cyklach też można zaliczyć owulacje zaraz po miesiączce. Wystarczy mieć krótkie cykle.
Znam nawet przypadki ciązy z seksu w trakcie miesiączki.

Nawet jest ryzyko podwojnej owulacji zaraz po odstawieniu.
 
Czyli poczekać i jak nie dostanę @ to za kilka dni zrobić test mimo że teraz był negatywny?
Tak.
Ja po odstawieniu tabletek anty miałam tak dziwne cykle, nie raz po 45 dni, potem się okazało, że większość bezowulacyjna... Wiele ciał musi dojść do siebie hormonalnie po odstawienie tabletek. Nie licz na to, że od razu wszystko będzie jak w zegarku, bo nie musi tak być.
Natomiast, jeśli więcej nie uprawialiscie seksu niż 15 i 16 maja, to tak naprawdę skoro dziś miałaś negatywny test, to ciążę można wykluczyć, bo już powinna być dobrze widoczna kreska na teście.
 
reklama
Dziewczyny słuchajcie, wygląda na to że cykl aie przedłużył. Kochałam się z partnerem
5,6 czerwca. 6 i 7 czerwca zrobiłam z ciekawości testy owulacyjne, które wyszły pozytywnie. Jest szansa na ciaze w tym cyklu? Wczoraj pobolewał mnie jajnik po prawej stronie a dziś bola mnie sutki
 
Do góry