reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania/ odstawienie antykoncepcji

Dołączył(a)
4 Czerwiec 2024
Postów
6
Cześć dziewczyny.
3 lata brałam tabletki belara. Stwierdziłam, że czas odstawić i może zacząć starać się o bobo. 12 maja dostałam krwawienia z odstawienia i po 7 dniach już nie rozpoczynałam nowego opakowania. Tulilam się z moim chłopakiem 15 i 16 mają, @ skonczyla się 15 mają. @ powinnam dostać 3 czerwca, lecz nadal jej nie mam. I nic się na to nie zapowiada. Zrobiłam dzisiaj rano test, negatyw. Za to mam kleisty galaretowaty przezroczysty sluz.
Podpowiedzcie co robić
 

Załączniki

  • Screenshot_20240604_184934_Gallery.jpg
    Screenshot_20240604_184934_Gallery.jpg
    89,2 KB · Wyświetleń: 389
reklama
Cześć dziewczyny.
3 lata brałam tabletki belara. Stwierdziłam, że czas odstawić i może zacząć starać się o bobo. 12 maja dostałam krwawienia z odstawienia i po 7 dniach już nie rozpoczynałam nowego opakowania. Tulilam się z moim chłopakiem 15 i 16 mają, @ skonczyla się 15 mają. @ powinnam dostać 3 czerwca, lecz nadal jej nie mam. I nic się na to nie zapowiada. Zrobiłam dzisiaj rano test, negatyw. Za to mam kleisty galaretowaty przezroczysty sluz.
Podpowiedzcie co robić
Swoją przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi zakończyłam jakieś 10 lat temu, więc możliwe, że nie pamiętam dokładnie jak to było, ale wydaje mi się, że po odstawieniu miesiączka może się spóźniać. Organizm potrzebuje trochę czasu, żeby wyregulować cykl.
 
Myślę że powinnaś spokojnie czekać na okres, współżycie by wychodziło dobrych kilka dni przed owulacja, minimalne szanse żeby się udało
 
Ja po odstawieniu belary miałam od razu regularne cykle, ale u mnie np owulacja pojawiła się dopiero w 3 cyklu, współżyjąc od razu po krwawieniu z odstawienia to myślę że trzeba by cudu
 
reklama
Do góry