reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
@Spazientito z tą szyjką to jest taka gra w ciemno w zasadzie. Na pewno dobrze jest sprawdzać jej wysokość zawsze w tej samej pozycji. Czasami nie umiem stwierdzić czy jest miękka czy twarda więc notuję sobie tylko czy wysoko czy nisko, bo to chyba ma większe znaczenie. Temperatury to w ogóle sobie nie mierzę, nie należę niestety do osób super systematycznych a musiałabym to robić regularnie.

Dziewczyny, używacie aplikacji do śledzenia cyklu i robienia notatek?
Ja uzywam Flo i Moj Kalendarzyk, obie pokazuja owulacje w tym samym czasie i u mnie sie zgadza
 
@Spazientito z tą szyjką to jest taka gra w ciemno w zasadzie. Na pewno dobrze jest sprawdzać jej wysokość zawsze w tej samej pozycji. Czasami nie umiem stwierdzić czy jest miękka czy twarda więc notuję sobie tylko czy wysoko czy nisko, bo to chyba ma większe znaczenie. Temperatury to w ogóle sobie nie mierzę, nie należę niestety do osób super systematycznych a musiałabym to robić regularnie.

Dziewczyny, używacie aplikacji do śledzenia cyklu i robienia notatek?

Sprawdzam w tej samej pozycji i raz jest wyżej, a raz niżej. Bardzo mnie to frustruje i męczy, mam taką huśtawkę przez to. Już naprawdę płakać mi się chce :-( :(

@madziolina_p gratulacje! Mam nadzieję, że plamienia wkrótce całkiem ustaną!
 
Cześć dziewczyny [emoji846] dawno mnie nie było, ale nawet nie ma czasu ani o czym pisać. Kolejny cykl się właśnie zaczyna. Ogólnie od odstawienia antykoncepcji tak mi się cykl rozjechał że szok... Jestem na etapie zmiany lekarza do którego idę 11 września i już się doczekać nie mogę. Tamtego konowała miałam po dziurki... Jak u Was? Staram się czytać w miarę na bieżąco ale nie zawsze się udaje [emoji853] gratuluję wszystkich dwóch kreseczek [emoji3059]
 
Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?
Zobacz załącznik 1015029

Sama już nie wiem. Przytulamy się prawie codziennie więc tak czy siak myślę, że trafimy w owu. Do tego słyszałam, że warto brać luteinę 2-3 dni po owu, żeby pomóc w ewentualnym zagnieżdżeniu jajeczka. Prawda to? Bo na jednej stronie czytam, że prawda a na drugiej, że bujda. I w co tu człowiek ma wierzyć :D

Pozytywny lub jutro będzie :) testuj nadal :)

Dziewczyny mam pytanie, jakie witaminy używacie starając się o dzidzie? Ja używałam mama dha premium ale są mega drogie i myślałam żeby przerzucić się na coś tańszego ale z dobrym składem:) poradzcie cos:)

Ja tylko kwas foliowy. Bez lekarza nei chce nic brać na własną rękę..

Ja przed używałam ,zmetylowany kwas foliowy , omega 3-6-9 i to wszystko

Fado, a jak u Ciebie sytuacja??? Ty juz jakoś blisko rozwiązania jesteś chyba, co?? :)

Mam wynik bety 17 trochę mało pójdę zrobić jutro by zobaczyć przyrost ale w pierwszej ciąży na tym etapie miałam więcej. Aj teraz to się martwię że nic z tego nie będzie

Super :) każda ciąża jest inna, nie przejmuj się tym.

Dopiero dzisiaj test jest na tyle wyraźny ze druga kreskę widać na zdjęciu , wczoraj z rana beta 60Zobacz załącznik 1015056

Ekstra, niepamietam czy gratulowalam....ale jeszcze raz, gratulacje Kochana :)

Moja szyjka jest raz wysoko, a raz nisko w ciągu dnia. Jest taka średnio twarda. Śluz do wczoraj był kremowy, dzisiaj jest go mało bardzo, jak na lekarstwo. Myślę, że już mogę stwierdzić, że nic z tego, podłamuje mnie to... :-( :(

Z temperaturą to ja mam spory problem, bo wstaje o różnych godzinach, a poza tym budzę się na siku o różnych porach (np. po 4), wstaje później powiedzmy po 7 i nie wiem jak mierzyć. Niby coś tam zapisuję, ale czasem jest to po 4, czasem po 6 albo 7 i chyba to nie jest najwiarygodniejsze, co?

To może być mało miarodajne. Można korygować temperaturę która mierzysz o innej porze niż zwykle. Musiałabym poszukać tego gdzieś... Jakbyś chciała przypomnij mi się na priv, to poszukam... :)

@Spazientito z tą szyjką to jest taka gra w ciemno w zasadzie. Na pewno dobrze jest sprawdzać jej wysokość zawsze w tej samej pozycji. Czasami nie umiem stwierdzić czy jest miękka czy twarda więc notuję sobie tylko czy wysoko czy nisko, bo to chyba ma większe znaczenie. Temperatury to w ogóle sobie nie mierzę, nie należę niestety do osób super systematycznych a musiałabym to robić regularnie.

Dziewczyny, używacie aplikacji do śledzenia cyklu i robienia notatek?

Tak, mój kalendarzyk i flo :) chociaż flo od niedawna :)
 
A ja jestem dziś tak zmieszana.. mam 3 dzień plamień bardzo skąpych, przy czym 0 jakiego kolwiek bólu podbrzusza (miesiączki mam zawsze bardzo obfite i bolesne) Mój niedzielny test pokazał cień drugiej kreseczki, dziś zrobiłam betę żeby trochę zatrzymać ten rollercoaster i już wiedzieć na czym stoje, ale diagnostyka online płata mi figle, nie dość że na stronie co chwile wyskakuje jakiś błąd i to cud żeby się zalogować. To moich wyników dalej jak nie było tak nie ma.
Ej, no to duże nadzieje!:) trzymam kciuki!
 
reklama
Tez tak właśnie myślę, że jutro pewnie będzie mocniejszy, bo to test z dzisiaj. Tak czy siak codzienne przytulanki na pewno nie zaszkodzą :D a do z luteiną po owulacji? Ma któraś z was jakieś doświadczenia z tym związane?

Ona może pomoc a raczej nie zaszkodzi . Jeśli miałbyś za niski progesteron to napewno pomoże jeśli dojdzie do zapłodnienia
 
Do góry