reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej ja wpadłam tylko powiedzieć że nasze rozstanie z mężem skończyło się interwencją policji. Tak że oficjalnie nie chce gościa znać. Serio.
Za was mocno ściskam kciuki, dbajcie dziewczynki o wasze związki bo latwo w tym wszystkim przeoczyć, kiedy stajecie obcymi dla siebie ludźmi
 
ja w poprzednim cyklu byłam na CLO i później Ovitrelle na pęknięcie. W dniu okresu była druga słaba kreska, a okres przyszedł po 4 dniach(tego dnia zrobiłam betę i było <2). Teraz żałuję ze od razu nie poszłam na betę, ponieważ mam wrażenie ze przez to że cały czas brałam luteinę cykl się wydłużył
Wlasnie o to się boje i jak narazie nie chce robić ani testu ani bety. Czas pokaże co nam Bóg da
 
Dziewczyny znów dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie wyraźne kreski. Gdzie nie powinny bo okres powinien dawno zapukać tyle ze po tylu latach powiem szczerze boje się zrobić test żeby znów nie ryczeć ze się nie udało. Czekam jeszcze tydzień zobaczę co Będzie nam pisane Alek jeszcze nigdy nie bałam się tak jak teraz zrobi głupiego testu. Wiem ze testy owulacyjne nie pokazują ciąży ale oczywiście moja ciekawość jest silniejsza
371E8109-FE38-47AA-94B2-6558B07A2E9A.jpeg
 
reklama
Hej ja wpadłam tylko powiedzieć że nasze rozstanie z mężem skończyło się interwencją policji. Tak że oficjalnie nie chce gościa znać. Serio.
Za was mocno ściskam kciuki, dbajcie dziewczynki o wasze związki bo latwo w tym wszystkim przeoczyć, kiedy stajecie obcymi dla siebie ludźmi

O matko, współczuje... stresu i wszystkiego.
 
Do góry