reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A weź Cie wy sie ode mnie namietnie odczepcie. Załozylam watek Czilalt zeby dziewczyny moglby pisac o pochodnych staran- jedna nie moze juz na swojego faceta patrzec, druga szuka stroju i urozmaiceń...itd
Zrobiłam to jako kompromis zeby dziewczyny mogly sie swobodnie wypowiadać skoro innym niektore tamty tak bardzo przeszladzały. Wszystkie sie dogadały. Pelna zgoda. A tu nagle ktos watek zamyka bo "konkurencyjny" powstał. Serio nie macie wiekszych zmartwien w zyciu? No to chyba nic tylko pogratulowac. Nikt nikogo nie obraża, nie wyzywa, nie używa wulgarnych sformułowań a pojeżdzacie po nich jak po łysej kobyle bo są na wątku "Czilałt". No i kto tu pokazuje klase.. Wole juz byc przez takie jak wy komentujace uwazana za patologie niz z wami stanowić "taką" norme
Nie zauwazylam nigdzie informacji by watek byl zamykany bo utworzony zostal nowy. Wchodzą tu dziewczyny szukaja i sie zastanawiaja. Napisalam im czysto informacyjnie ze mogą was znaleźć na tym wątku. Ale widzę ze Ciebie coś namiętnie boli i jeszcze próbujesz szpileczke dobić. Zastanawiam sie kto w tym momencie bardziej sie nudzi?
Mowisz nikt nikogo nie obraza.. Twoje ostatnie zdanie wyraznie opiniuje nas na patole. Gratuluję Pani wykształcona.
 
Nie zauwazylam nigdzie informacji by watek byl zamykany bo utworzony zostal nowy. Wchodzą tu dziewczyny szukaja i sie zastanawiaja. Napisalam im czysto informacyjnie ze mogą was znaleźć na tym wątku. Ale widzę ze Ciebie coś namiętnie boli i jeszcze próbujesz szpileczke dobić. Zastanawiam sie kto w tym momencie bardziej sie nudzi?
Mowisz nikt nikogo nie obraza.. Twoje ostatnie zdanie wyraznie opiniuje nas na patole. Gratuluję Pani wykształcona.
To może wytłumaczysz mi słowa cyt "dziewczyny dla których kultura i takt wypowiedzi ma bardzo duże znaczenie. :)" Bo ja wykształcona jestem i jakoś nie łapię. To, że mój szeroki umysł akceptuje żarty w różnej formie, treści oznacza, że kultura wypowiedzi nie ma dla mnie znaczenia.. w sumie podsunęłyście mi doskonały temat na kolejny wykład i ćwiczenia ze studentami :) a swoją drogą odradzam Wam dziewczęta stand up. Wyrzucicie kasę w błoto - Abelarda kultura i takt wypowiedzi jest jeszcze gorszy od @kobietki - a też człek wykształcony. Ale rozumiem to był prywatny teren @Migdalove...
 
To może wytłumaczysz mi słowa cyt "dziewczyny dla których kultura i takt wypowiedzi ma bardzo duże znaczenie. :)" Bo ja wykształcona jestem i jakoś nie łapię. To, że mój szeroki umysł akceptuje żarty w różnej formie, treści oznacza, że kultura wypowiedzi nie ma dla mnie znaczenia.. w sumie podsunęłyście mi doskonały temat na kolejny wykład i ćwiczenia ze studentami :) a swoją drogą odradzam Wam dziewczęta stand up. Wyrzucicie kasę w błoto - Abelarda kultura i takt wypowiedzi jest jeszcze gorszy od @kobietki - a też człek wykształcony. Ale rozumiem to był prywatny teren @Migdalove...
Niutka spokojnie. My wyksztalcone bo za świniaka w PRLu politechniki z wyróznieniem pokończyłysmy. Dzieci mówią że jesteśmy na necie zerem niekulturanym i patologicznym to sie sluchaj ich i nie bulwersuj [emoji13] Chodź idziemy tą słomę w butach poupychać bo lekko wystaje i dalej sie dobrze w zyciu bawić [emoji8][emoji8][emoji8]
 
tez robilam tetsy i te z allegro pokazywaly mi 2 mocne krechy ale nie porownywalam ich w tym samym czasie z DL. moj gin i tak uwaza ze testy nie są zbyt polecane bo rozmijaja sie w czasie. najlepszy i niezawodny jest monitoring.
Mój ginekolog również stwierdził że testy owu nie są wiarygodne ponieważ każdy organizm jest inny i test inaczej zareaguje a bardzo łatwo jest sie pomylić. Zdecydowanie monitoring cyklu lub po prostu regularnie się kochać. Jednak wiem, ze człowiek podczas starań stara się robić wszystko co możliwe żeby choc mieć świadomość że COŚ oprócz seksu robi zebg wspomóc zajście w ciaze a jeśli sprawia to że się lepiej czuje to ok jednak takie niepewne testy traktować z przymrużeniem oka.
 
Da się da. Obiad nie musi być na czas ,jak raz na jakiś czas nie posprzątasz też nic się nie stanie.
Odpuść troszkę ,w hiszpanii wszystko jest mañana czyli jutro .
Ludzie dlatego są szczęśliwsi, ludzie w wieku 80 lat tańczą i chodzą na plażę.
My polacy mamy właśnie taką tendencję jak jak to mowie do spiny.
Uśmiechnij się kochana pomyśl co już w życiu masz a nie czego nie masz. Doceń małe rzeczy.
A wtedy ci się uda. Jak jesteś taka spięta w organizmie zaburzaja się hormony że nasz organizm jest cały czas w gotowości ,czuwaniu w razie walki. Może to ci przeszkadza. Nie traktuj tego 100%serio. Masz swój rozum ale przemyśl to
Zgodzę się z tym, Polacy są wobec siebie strasznie zawistni. Mieszkam w de kilka lat i po 1.5 roku przyjechałam na 4 dni na Wigilię do pl i to mi wystarczyło by utwiedzic się w przekonaniu że niestety nie potrafię tam żyć mimo tęsknoty gdzieś przyczajonej to swobodniej czuje się w Niemczech. Ostatnio nawet znajoma mi zacytowala jak to Piłsudski kiedyś powiedział "Polacy- Naród wspaniały...tylko ludzie to k....." :)
Zgadzam się, przez stres mamy za duży poziom adrenaliny, która też nie pomaga w zajęciu w ciaze.
 
reklama
cześć, jestem tu nowa. Jestem wlasnie po pierwszej nieudanej inseminacji, dziś w 34 dniu cyklu zasskoczyła mnie @... niestety. Juz mialam nadzieję, ze się udalo. Ja jestem zdrowa, mąż miał słabe nasienie ale po lekach bardzo mu sie poprawiła jakość i w dniu inseminacji była bardzo dobra. Jest mi smutno :( W sobotę zaczynam brać ponownie lamette i ttrzeba próbować dalej do skutku ! :)
 
Do góry