reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja mam okres dostać w piątek ale chyba nie wytrzymam i zrobię test jutro sama dla siebie. Chociaż nie wiem czy będę potrafiła się ogarnąć jak wyjdzie pozytywny a jeszcze czeka mnie obiad rodzinny 😀
Rób 😁😊 mnie dziś czeka kawa u teściów.... i tego bałam się najbardziej bo mogą wyniknąć nerwowe sytuację 😉😉😉 ale co tam niech gadają ja będę dziś oaza spokoju...😊 daj koniecznie znać. Ja skoczę w sobotę na betę.
 
reklama
Lenka
Wierze, że wszystko pójdzie pomyślnie.

Gratulacje dla wszystkich którym się udało. I niech w nowym roku tez się posypie tylke podwójnych kresek :)
 
Dokładnie niech każdej to jedno marzenie się spełni W nowym roku! A jak już się uda to niech wszystko będzie dobrze ! Bo każda z nas już wystarczająco dużo przeszła. Teraz pora tylko na dobre wieści. Ja dużo zawdzięczam lekarzowi, szukalam do skutku. Więc dziewczyny jeśli tylko czujecie że nie jesteście pod dobra opieka szukajcie innego !!
 
Dokładnie niech każdej to jedno marzenie się spełni W nowym roku! A jak już się uda to niech wszystko będzie dobrze ! Bo każda z nas już wystarczająco dużo przeszła. Teraz pora tylko na dobre wieści. Ja dużo zawdzięczam lekarzowi, szukalam do skutku. Więc dziewczyny jeśli tylko czujecie że nie jesteście pod dobra opieka szukajcie innego !!

Popieram z tym lekarzem. Gdyby nie mój gin kretesem pewna, ze nie byłoby ze nami teraz naszej córeczki. Ufam mu w 100%
 
reklama
Do góry