reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No właśnie lekarze pytali jakie to były a to były te OB, to mówili, że mają najcięższy skład... Na podpaski też kazali uważać mimo wszystko. Potem stosowałam jak już musiałam takie z apteki. Ale już nie pamiętam jakie to były, dwa lata temu ostatnio używałam. :p
Jaki sklad? Jak moj tampon sie rozleci to tam sama wata jest??ale ja takie w uk kupuje zwykle,tam cos jest?
 
reklama
I poradził! ;) ja odkad jestem pod okiem tego lekarza nie miałam takich cykli, bo problemem była słaba tarczyca. Teraz pojawił się ten cykl i czekam po porostu na wizytę. ;) Tzn na początku tego cyklu byłam na pierwszej kontroli po poronieniu. ;) I na pewno coś zaradzi, pewnie znowu problem jest z tarczyca, za mała dawka leki np.
To najważniejsze, ze dobry lekarz :) a reszta jakoś pójdzie ;)
 
Ja używam tylko podpaski z Belli różowe wszystkich innych firm , nawet tej samej firmy (ale inne kolory)mi nie podchodzą... zastawiałam się nad tym kubeczkiem, ale nie wiem... Teraz ten Freebleeding jest w modzie
 
Ja rozumiem, żeby przemawiać do ludzi, że krwawienie miesiączkowe jest normalne, i że jak zdarzy się, że kobiecie wycieknie ta krew to żeby nie szykanować takiej kobiety, nie śmiać się z niej. Ale żeby tak zawsze bez niczego chodzić? ... Chodzić zakrwawionym... Chore.
Już sobie wyobrażam jak mam fontannę i leżę na narożniku przed TV :p
 
reklama
Do góry