reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja jeszcze 1.5 godzinki i koncze dyzur.Jutro nie wiem czy bedzie czas wiec chcialabym juz dzis zyczyc Wam zdrowych,spokojnych Swiat w rodzinnym gronie no i zyczenie dla nas wszystkich zebysmy szybko zobaczyly dwie piekne kreski na testach [emoji8][emoji173][emoji8][emoji320][emoji319]
Wzajemnie! WESOŁYCH ŚWIĄT [emoji813]
 
Dziewczynki mnie tu jutro na pewno nie będzie, więc chciałabym złożyć Wam najlepsze życzenia świąteczne [emoji7][emoji7][emoji7] wszystkim starającym się życzę, abyście ujrzały piękne dwie kreseczki na teście ciążowym[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] a już zafasolkowanym życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania [emoji176] niech te święta będą pełne magii i miłości! [emoji176] I życzę Wam przede wszystkim duuuuzo zdrowia bo to jest najważniejsze[emoji7][emoji176][emoji8]
 
:( przykro mi. Ostatnio też miałaś spoźnioną @??
Tak ostatni cykl to samo. Po świętach znowu będę brać luteinę i monitoring cyklu i inne badania :(


Hej dziewczyny!!
Melduje się z pracy, byle do 20 [emoji28]
A jutro lecę na 7 do 15-16 , uroki bycia panną [emoji23]
Czuje się już całkiem dobrze. Wczoraj robiłam ciacha [emoji7] Mamy już bigos, przygotowane farsze na pierogi , uszka i krokiety. Gołąbki, karp się odmula... dom przystrojony i choinka ubrana. Prezenty spakowane.. czyli prawie wszystko gotowe [emoji6]

Współczuję, dużo zdrówka [emoji8]Przykro mi , ale nowy rok to nowe nadzieję [emoji8] Głowa do góry

@martosia Gratuluje Ci ogromnie [emoji7][emoji7][emoji8][emoji8] Życzę dużo różu i oby zdrowo rosło maleństwo, i bezobiawowej ciąży!! Wczoraj chciałam to zrobić, ale widzę że coś się niedodało [emoji6]

dziękuję ♥ mam nadzieję, że następny rok będzie bardziej szczęśiwy~



Kochane mnie pewnie w Święta nie będzie tutaj także życzę Wam wspaniałych Świąt w gronie rodziny :)
Odpoczywajcie i smacznego karpia :)
 
reklama
Dziewczyny z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo dużo zdrówka. Staraczką fasoleczki , przyszłym mamusią zdrowych maluszków, spokojnych i nudnych ciąż [emoji268][emoji268][emoji268]
Spędźćcie ten dzień w spokoju, w radości, w gronie rodziny !! Niech Wam Nowonarodzony błogosławi [emoji56][emoji173][emoji173][emoji319][emoji319][emoji319][emoji320][emoji320][emoji320]
 
Do góry