reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Matko a ja myslalam o tobie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] patrzyłam na twoj nick i mi tak zostało [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja niby mam przez dwoch lekarzy potwierdzona ale jak czytam jak czesto moze sie to zmienic bo na tym etapie to jest jeszcze nic pewnego to mam dziwne przeczucie ze dzis u nowego gina bedzie siusiak[emoji85]
A u mnie tz rodzinka już daaawno wie [emoji14] chcialam czekac z info do świąt [emoji23] haha po tym jak moj brzuch wyglada od kilku dni wiem ze nie dalo by rady [emoji85]
 
reklama
@martoosia04 nie mam potwierdzonej płci to za wcześnie jeszcze :Dobawiam się że moi rodzice będę w takim szoku ze nie będą w tym momencie racjonalnie myśleć ;)
@Kaamilaaa mam skierowanie na morfologię, mocz, glukoze w krwi żylnej, VDRL, HIV, Toxo, IgM, HCv
I na 18 stycznia jestem umówiona na prenatalne usg będzie równo 12t 4 dni wcześniej mam zrobić jeśli chce papa test żeby był wynik na 18go
Wiesz co skoro masz jedno skierowanie na wszystko to raczej nie da sie zrobic na czesci [emoji14]
Ja bym na twoim miejscu zrobila te badania już teraz, zresztą powinno sie je robic wlasnie do 10tc. Jeśli cos bedzie nie tak w wynikach zawsze mozesz wcześniej skonsultowac [emoji4]
Ja bardzo sie zamartwialam ze przez te pierwsze tygodnie nie zrobilam badań a dopiero w 9tc i wyszly mi zle wyniki i glukozy i tsh...
 
Ja na szczęście mam tylko Wigilię w gościach. W sensie pierwsze u Nas, później u teściów. A pozostałe dwa dni Świat w domu bo mąż pracuje niestety.
Także spędzę je sobie w łóżku z dobrym jedzeniem[emoji13]
Ogromnie zazdroszczę tego łóżka :) nie mogę się doczekać świąt, ale u nas w tym roku duży przepływ ludzi będzie. Wigilia u moich rodziców- to na spokojnie bo tylko my i rodzice. Pierwszy dzień świąt u mojej cioci- cała rodzina ze strony mamy. Uwielbiam te rodzinne spotkania, ale też po całym dniu w pokoju, gdzie siedzi 20 osób, zwyczajnie jest człowiek zmęczony :D
No i drugi dzień- u nas. Zaprosiliśmy moich rodziców i teściową, bo właściwie widzieli się tylko raz przed naszym ślubem i potem w dniu ślubu.
A tak bym chciała się zaszyć w kołderce i przegryzać ciacha.

Ja używam wiesiolka do owulacji ;) jestem zadowolona. O wiele więcej śluzu
U mnie też. Od jakiegoś czasu miałam problem z suchością. Nawet w momencie podniecenia bez żelu się nie obyło (a kiedyś nie miałam z tym problemu), przez kilka tygodni brałam jakieś tabletki estrogenowe, po których było lepiej. Zarzuciłam na rzecz wiesiołka i jest mega różnica.

Zapraszam na placuszki bananowe[emoji7]Zobacz załącznik 925420
Oooo to już wiem, co mąż zrobi dziś na obiad :D bo obiecał, że dzisiaj on coś ugotuje :D

Ja tak nie lubie jesienno- zimowych wieczorów[emoji15] no dosłownie juz po 16 chce sie spać. Latem mozna pójść na rower, pojechac nad wode a w zimie no nic nie zrobisz. Tylko brzuchy rosną od ciągłego jedzenia[emoji23]
Zgadzam się. Na wiosnę czy w lecie, po pracy zawsze idziemy na długi spacer lub na rolki i na wszystko mamy czas i przede wszystkim ochotę. Chodzę wtedy spać o 1-2 w nocy i i tak wstaję wyspana do pracy.
W zimie praca- dom/obiad- kanapa + kocyk + herbata/ czekolada na gorąco o 21 już się oczy zamykają. Za każdym razem kiedy przychodzi zima, mam wrażenie, że starzeję się o jakieś 30 lat :D

Macie jakis dobry przepis na sernik?
Polecam ze strony "Moje wypieki"- sernik pod kokosową pierzynką, czy jakoś tak. Jest przepyszny!
Mój mąż jest sernikożercą (uważa, że inne ciasta mogą nie istnieć) i twierdzi, że to jeden z najlepszych serników, jakie w życiu jadł. Wychodzi bardzo delikatny, jak taka pianka <3
 
Ogromnie zazdroszczę tego łóżka :) nie mogę się doczekać świąt, ale u nas w tym roku duży przepływ ludzi będzie. Wigilia u moich rodziców- to na spokojnie bo tylko my i rodzice. Pierwszy dzień świąt u mojej cioci- cała rodzina ze strony mamy. Uwielbiam te rodzinne spotkania, ale też po całym dniu w pokoju, gdzie siedzi 20 osób, zwyczajnie jest człowiek zmęczony :D
No i drugi dzień- u nas. Zaprosiliśmy moich rodziców i teściową, bo właściwie widzieli się tylko raz przed naszym ślubem i potem w dniu ślubu.
A tak bym chciała się zaszyć w kołderce i przegryzać ciacha.


U mnie też. Od jakiegoś czasu miałam problem z suchością. Nawet w momencie podniecenia bez żelu się nie obyło (a kiedyś nie miałam z tym problemu), przez kilka tygodni brałam jakieś tabletki estrogenowe, po których było lepiej. Zarzuciłam na rzecz wiesiołka i jest mega różnica.


Oooo to już wiem, co mąż zrobi dziś na obiad :D bo obiecał, że dzisiaj on coś ugotuje :D


Zgadzam się. Na wiosnę czy w lecie, po pracy zawsze idziemy na długi spacer lub na rolki i na wszystko mamy czas i przede wszystkim ochotę. Chodzę wtedy spać o 1-2 w nocy i i tak wstaję wyspana do pracy.
W zimie praca- dom/obiad- kanapa + kocyk + herbata/ czekolada na gorąco o 21 już się oczy zamykają. Za każdym razem kiedy przychodzi zima, mam wrażenie, że starzeję się o jakieś 30 lat :D


Polecam ze strony "Moje wypieki"- sernik pod kokosową pierzynką, czy jakoś tak. Jest przepyszny!
Mój mąż jest sernikożercą (uważa, że inne ciasta mogą nie istnieć) i twierdzi, że to jeden z najlepszych serników, jakie w życiu jadł. Wychodzi bardzo delikatny, jak taka pianka <3
Pozniej zajrze i zobacze przepis dziekuje[emoji173]
 
Hej dziewczyny!
U mnie sprzątanie pełną parą :) Dzisiaj była kolej na okna, których nienawidzę myć no ale trzeba ...
A jutro mamy pierwszą rocznicę ślubu :)
I przy okazi również jutro idę na betę bo dalej nie dostałam @.... niby coś tam mnie pobolewa brzuch co jakiś czas, ale tylko chwilę i później cały dzień nic :(
W sumie się nie nastawiam na nic bo mało boboseksów było, bardziej na to, że luteina znowu pójdzie w ruch.....
Wszystko było dobrze i znowu coś mi się porobiło, jak na złość :(
 
Hej dziewczyny!
U mnie sprzątanie pełną parą :) Dzisiaj była kolej na okna, których nienawidzę myć no ale trzeba ...
A jutro mamy pierwszą rocznicę ślubu :)
I przy okazi również jutro idę na betę bo dalej nie dostałam @.... niby coś tam mnie pobolewa brzuch co jakiś czas, ale tylko chwilę i później cały dzień nic :(
W sumie się nie nastawiam na nic bo mało boboseksów było, bardziej na to, że luteina znowu pójdzie w ruch.....
Wszystko było dobrze i znowu coś mi się porobiło, jak na złość :(
Jeju trzymam kciuki! Piekny bylby prezent dla Was![emoji173]
 
reklama
Hej dziewczyny!
U mnie sprzątanie pełną parą :) Dzisiaj była kolej na okna, których nienawidzę myć no ale trzeba ...
A jutro mamy pierwszą rocznicę ślubu :)
I przy okazi również jutro idę na betę bo dalej nie dostałam @.... niby coś tam mnie pobolewa brzuch co jakiś czas, ale tylko chwilę i później cały dzień nic :(
W sumie się nie nastawiam na nic bo mało boboseksów było, bardziej na to, że luteina znowu pójdzie w ruch.....
Wszystko było dobrze i znowu coś mi się porobiło, jak na złość :(

Ooo to mam nadzieję , że beta wyjdzie wysoka :D :tak:
 
Do góry