reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Oby @ nie przyszla[emoji123]

Jak mam być szczera to czuje, ze coś tam jest, bo nigdy nie miałam tak ze jednego dnia był ból kręgosłupa a drugiego ten ból ustał i nie ma @, ale ze to pierwszy cykl to ja się nawet nie nastawiam i zdaje sobie sprawę z tego, ze hormony mogą mocno szaleć i dlatego ten śluz, szyjka itp to nie mogę tak brać pod uwagę.

Co do Ciebie kochana to bardzo dobrze, ze macie plan. Myśle, ze w pewien sposób dla Ciebie psychicznie jest lżej jeśli wiesz, ze macie jakiś Plan B. Obyście nie musieli z niego skorzystać, ale jeśli już to proszę tutaj się nie poddawać i nie odchodzić z forum! Bo ja zaczęłam tu pisać jak zobaczyłam, ze są tu takie fajne kobiety jak Ty ;) nieważne jakim sposobem się uda, ważne by się udało [emoji813]️
 
cześć dziewczyny :) Martosia! Przepiękny kalendarz! Ja jestem za leniwa na takie rzeczy, ale mnie zmotywowałaś i może i ja coś wymyślę z synkiem :)

A co do wieku ja 93 :)

Buterrfly trzymam kciuki za wchłonięcie! Ja tez mam polip i po @ idę zobaczyć czy się wchłonął.

Dziś 31dc - szyjka poszła bardzo wysoko i mam dużo białego i rozciągliwego śluzu, brzuch od wczoraj pobolewa wiec pewnie tylko czekać na @ bo wczoraj to i kręgosłup już nnie bolał a to u mnie znak @ zawsze :)
Też czekam na @ , już od wczoraj chodzę w podpasce [emoji23] żeby mnie małpa nie zaskoczyła
 
cześć dziewczyny :) Martosia! Przepiękny kalendarz! Ja jestem za leniwa na takie rzeczy, ale mnie zmotywowałaś i może i ja coś wymyślę z synkiem :)

A co do wieku ja 93 :)

Buterrfly trzymam kciuki za wchłonięcie! Ja tez mam polip i po @ idę zobaczyć czy się wchłonął.

Dziś 31dc - szyjka poszła bardzo wysoko i mam dużo białego i rozciągliwego śluzu, brzuch od wczoraj pobolewa wiec pewnie tylko czekać na @ bo wczoraj to i kręgosłup już nnie bolał a to u mnie znak @ zawsze :)
To skoro masz biały śluz, to moze jednak się udało[emoji6]? Oby ta wredna małpa nie przyszła.
Ja mam z allegro i polecam[emoji5]
Jakich testow uzywasz? Ja patrzę od wczoraj na allegro i mam mętlik w głowie.
 
To skoro masz biały śluz, to moze jednak się udało[emoji6]? Oby ta wredna małpa nie przyszła.Jakich testow uzywasz? Ja patrzę od wczoraj na allegro i mam mętlik w głowie.
Ja mam takie. 50 sztuk plus 5 ciazowych. Wyszlo mnie ok 30 zl razem z wysyłką na allegro.
Pięknie pokazują owulacje[emoji106]
20181130_123418.jpeg
 

Załączniki

  • 20181130_123418.jpeg
    20181130_123418.jpeg
    80,6 KB · Wyświetleń: 340
Hej dziewczyny.

Witam nowe dziewczyny na wątku, bo widzę że jakieś nowe nicki się pojawiły !!

Ja melduje się z pracy. Byle do 12:30 , potem szybko do domu i szykowanie na zajęcia. Dzisiaj mam egzamin [emoji849]

Czekam sobie cierpliwie na @. Muszę umówić się w przyszłym tygodniu na wizyte do gin. Ciekawe czy urósł ten polip lub mięśniak [emoji848] Oby nie , ale ostatnio często mnie bolał brzuch co nie było u mnie normalne wcześniej. Tłumaczę sobie, że pewnie to od żołądka z nerwów

Miłego dnia dziewczyny i spokojnego weekendu [emoji8][emoji8]
A może się wchłonął? Dobrze by było... Ważne, aby nie rósł.
 
To skoro masz biały śluz, to moze jednak się udało[emoji6]? Oby ta wredna małpa nie przyszła.
Jeśli do pn nie będzie @ to zaryzykuje i pojadę na betę bo wtedy będzie 2 dni do @.
Ale tutaj dziewczyny pisały ze taki rozciągliwy maja na dzień dwa przed @. Wczoraj był przezroczysty i b. Rozciągliwy a dziś biały i b. Rozciągliwy. Zobaczymy :)
 
reklama
Do góry