reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Niezapomniane uczucie! Chociaż zmeczylam się porządnie, to mogłabym tak co tydzień :D chyba minelam się z powołaniem :p
Ale ty zgrabniutka jestes,nawet w ciazy wygladasz lepiej niz ja haha

O nie! Wskakuj pod kołdrę!


Tak, melduje całkiem już spory brzucho :p to fotka z rana, przed sniadaniem:
Zobacz załącznik 920113

Dzisiaj w pracy powiedziałam reszcie (bo wcześniej tylko szefostwo wiedziało) i tak fajnie tyle gratulacji i miłych słów! No i wreszcie nie muszę nosić wielkich swetrów ;)
 
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] ja wierze ze kazda z was doczeka sie juz niedługo tego upragnionego brzdąca [emoji7]Hmm a badalas cos jeszcze czy tylko samo tsh ? Ale super [emoji7][emoji7]
I maz ma racje, nie oddawaj, na pewno juz niedlugo sie wam przyda [emoji7]Musze sie za to wreszcie zabrac [emoji57]Zdrowka[emoji8][emoji8]

No i ja tak na szybko, dopiero do domu wróciłam, bylam u diabetologa (oj ale tam byla "walka" bo to przyjecia na nfz w szpitalu wiec wiadomo jak to wyglada kiedy niektorzy siedza od 12 [emoji23]) dostalam glukometr, nakaz diety i mierzenia cukru zwlaszcza na czczo bo z tym mam problem, no i jestesmy po prenatalnych, tp zmienil znow sie zmienil teraz na 5.06., dzidzia jest zdrowa, wszystkie ryzyka chorób <1:20000 czyli niskie, no i wedlug wprawnego oka pana doktora na jakies 93% bedzie dziewczynka [emoji7] kamien spadl z serca, mam nadzieje ze juz mniej sie bede stresować [emoji85]
Wspaniała wiadomość [emoji3590]cieszę się razem z Tobą i gratuluję. Duzy ten Twój dzidziuś już :)
 
Tak, uczę , a raczej uczyłam, bo od 6 tc jestem na zwolnieniu. Plamiłam i lekarz od razu wysłał mnie na L4. Teraz już 11 tc , ale nadal mam mdłości. Jestem bardzo zmęczona. Bolą mnie plecy i przez to źle śpię. W dodatku córka w nocy potrafi przebudzić się na godzinę czy dwie .... Mąż pracuje w delegacji, wraca na weekendy. Dobrze, że córka chodzi do żłobka, to mam 3-4 godziny na to , aby posprzątać albo ugotować czy zrobić zakupy.
No to musisz o Was dbac,znasz juz plec?chyba za szybko co?
 
Nat, Kamila super wieści! :)
A ja jednak powtórzyłam dziś betę. Pierwszy wynik 52 po 72 h 318 :) teraz chyba pora przestać się martwić :)
Wczoraj byłam u endo. Zrobił mi usg tarczycy i zbadał manualnie. Nie ma zmian, zapalenia itd. Stwierdził, że tylko raz miałam tak wysokie tsh, a drugie badanie pokazało niższy wynik więc nie ma powodu, żeby brać leki. Mówił, że tsh powinno się zbadać przez 3dni pod rząd i wziąć z tego średnią bo ono często się wacha. Mam powtórzyć tsh po 4 tygodniach i wysłać mu wynik.
 
Nat, Kamila super wieści! :)
A ja jednak powtórzyłam dziś betę. Pierwszy wynik 52 po 72 h 318 :) teraz chyba pora przestać się martwić :)
Wczoraj byłam u endo. Zrobił mi usg tarczycy i zbadał manualnie. Nie ma zmian, zapalenia itd. Stwierdził, że tylko raz miałam tak wysokie tsh, a drugie badanie pokazało niższy wynik więc nie ma powodu, żeby brać leki. Mówił, że tsh powinno się zbadać przez 3dni pod rząd i wziąć z tego średnią bo ono często się wacha. Mam powtórzyć tsh po 4 tygodniach i wysłać mu wynik.
Genadia no to super [emoji8] dobrze, że wszystko dobrze!
 
reklama
Do góry