reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Co mnie ominęło? Ponad 100 stron to masakra?
Ja muszę chyba jednak was opuścić :( dzięki za wszystko i mam nadzieję że spotkamy się na przyszłych mamach :) Nie mam czasu nadrabiać takiej ilości postów i doszło do sytuacji w której chyba połowy z was nie znam i nie daje rady być na bieżąco ani z testami, ani z gratulacjami, ani ze złymi wiadomościami :( żeby nie było. Nic do was nie mam i fajnie było się pośmiać i powspierac, ale trochę głupio wyskakiwac jak Filip z konopi dopiefo wtedy kiedy mam czas.

POWODZENIA W ŁAPANIU DOBRYCH FLUIDÓW!!
 
reklama
Ja muszę chyba jednak was opuścić :( dzięki za wszystko i mam nadzieję że spotkamy się na przyszłych mamach :) Nie mam czasu nadrabiać takiej ilości postów i doszło do sytuacji w której chyba połowy z was nie znam i nie daje rady być na bieżąco ani z testami, ani z gratulacjami, ani ze złymi wiadomościami :( żeby nie było. Nic do was nie mam i fajnie było się pośmiać i powspierac, ale trochę głupio wyskakiwac jak Filip z konopi dopiefo wtedy kiedy mam czas.

POWODZENIA W ŁAPANIU DOBRYCH FLUIDÓW!!
Szybko akcja się przesuwa, ale nie musisz się przejmować gdy czytasz tylko jedną stronę do tyłu [emoji8] zawsze możesz wejść na forum i zapytać się o cokolwiek [emoji4] lub pochwalić się szczęśliwą nowiną [emoji6] Zawsze pomożemy ;)
 
IMG_5986.JPG

Ja mam tylko takiego kotka [emoji12]
Właśnie zrobiłam sobie kakao co by ten ból jakoś złagodzić
 

Załączniki

  • IMG_5986.JPG
    IMG_5986.JPG
    218,5 KB · Wyświetleń: 335
Któraś z dziewczyn pisała że kot czuł że jest fasolka bo leżał na brzuchu jej a moj pies od powrotu z pracy chodzi za mną krok w krok i merda ogonem teraz też patrzy i się cieszy wyczuwa skubany czy co :D
Tak podobno koty i psy czują [emoji4] moja przyjaciółka jak była na samym poczatku ciąży i wychodziła z psem na dwór to on zamiast biegać i sie wyszalec to stał koło niej i jej pilnowal i obwachiwal [emoji7]
 
A mnie coś ucho boli, takie ciśnienie rozpierajcące i bolące mam jak się schylam ,ze masakra :( jutro pójdę do lekarza jak sie dostanę, zobacze co mi powie na to [emoji52]
 
reklama
Do góry