reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dziecko

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2024
Postów
6
Hej dziewczyny co to może oznaczać mam 37lat i dostałam miesiączkę która trwała tylko 4 dni w piątym dniu wcale nie było a w 8 dniu było plamienie staramy się o dzidziusia robiłam wczoraj test i był negatyw jutro idę do ginekologa bo szału dostaje nie miałam nigdy takiego okresu
 
reklama
Hej dziewczyny co to może oznaczać mam 37lat i dostałam miesiączkę która trwała tylko 4 dni w piątym dniu wcale nie było a w 8 dniu było plamienie staramy się o dzidziusia robiłam wczoraj test i był negatyw jutro idę do ginekologa bo szału dostaje nie miałam nigdy takiego okresu
Zawirowania hormonalne. ;)
 
Hej dziewczyny co to może oznaczać mam 37lat i dostałam miesiączkę która trwała tylko 4 dni w piątym dniu wcale nie było a w 8 dniu było plamienie staramy się o dzidziusia robiłam wczoraj test i był negatyw jutro idę do ginekologa bo szału dostaje nie miałam nigdy takiego okresu
Idz do ginekologa i powiedz o tym. Nie, to nie jest normalne i nie daj się spławić. Stres, hormony.. Jeden ginekolog mnie spławił i powiedział,że taki mój urok. Też tak miałam, 4 dni okresu byle jakiego, 5,6 dzień nic a na 7/8 dzień żywa krew. Zdarzało się to co 2msc. Jestem akurat w ciąży, ale ten ginekolog powiedział,że zajmiemy się tym po porodzie. ;)
 
Idz do ginekologa i powiedz o tym. Nie, to nie jest normalne i nie daj się spławić. Stres, hormony.. Jeden ginekolog mnie spławił i powiedział,że taki mój urok. Też tak miałam, 4 dni okresu byle jakiego, 5,6 dzień nic a na 7/8 dzień żywa krew. Zdarzało się to co 2msc. Jestem akurat w ciąży, ale ten ginekolog powiedział,że zajmiemy się tym po porodzie. ;)
A co to wtedy była ciąża jak miałaś takie coś
 
A co to wtedy była ciąża jak miałaś takie coś
Nie,nie było.. takie dziwne miesiaczki miałam przeszlo pół roku. Ginekolog wzruszył ramionami, że taki mój urok,że nie każda miesiączka wygląda tak samo. Szkoda ze się z nim nie dogadałam, mimo że mu tłumaczyłam że niekiedy nie mam w ogóle prawie tej krwi.. Plus cykl się rozregulował. Miałam zawsze co 28dni, po 1 dziecku 28-30.. a po drugim najpierw co 30 a potem od 28-34.. i nie wiedzialam kiedy dostanę okres. A odkąd pamiętam krwawienia miałam 5-6 dni..
 
Aha bo ja miałam 4 dni miesiączkę i później nie miałam w 8 dniu miałam leciutkie krwawienie i miałam takie dolegliwości jak bym była w ciąży ale jak robiłam test to negatywny
 
reklama
Do góry