reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Udało się!
Ładny mam suwaczek?
Mąż był pod wrażeniem, ze to już 1200 dni po ślubie:happy:
Muszę zrobić suwaczek ile się już znamy...
 
reklama
tikanis - mąż posprzątał całe mieszkanko starannie coby kochana z brzuszkiem nie męczyła się w przedświątecznych porządkach:confused:

Wiecie co dziewczyny - M krytykuje mój pomysł z niedużą choinką w donicy na święta. On woli sztucznego wielkoluda:crazy: A ja tak bardzo chciałam żywe drzewko a nie za bardzo przepadam za drzewkiem które biednieje i "zdycha" by znaleźć się w piecu lub na śmietniku:dry:
Halo! Dawno mnie u Was nie było.
Przeczytałam Twój post i muszę Ci powiedzieć, że mój mąż jest leśnikiem a co roku muszę z nim toczyć wojnę o choinkę (którą dostaję zwykle w Wigilie...);-)
 
hmm, a ja piszę i piszę i nikt oprócz Kropeczki mnie nie zauważa... tak jakby mnie nie było na tym forum.. a ja tez sie staram o maleństwo... tez przeżywam sama i z Wami.. no cóż....:-( przykro mi... pozdrawiam!

Witaj Martynko76, ja jestem na tym forum od niedawna i tez nie zawsze od razu dostaje odpowiedzi, choc Kropeczka jest niezastapiona :-)Zawsze jednak cierpliwie czekam na wszystkie wiadomosci.
Jarzebinko i Katarzynko1979 dziekuje za wiadomosci na temat suwaczkow, bo tez mam zamiar je zrobic, ale nie mam o tym bladego pojecia :tak:. Spojrze na te stronki, ktore podalyscie i postaram sie cos zrobic, w razie problemow zapytam:tak:

........ A mnie jakaś handra dopadła dziś w tej naszej Szkocji szaro buro no i idę dziś pierwszy raz do nowej pracy na 16 trochę się stresuję jakiś ten poniedziałek do bani!!!!:zawstydzona/y:

Witaj Katerinko widze, ze tez mieszkasz w Szkocji, a jak dlugo i gdzie? To prawda, ze pogoda paskudna i ciagle mi zimno, z tego powodu tez mam ciezkie chwile, bo szczezrze mowiac, gdy widze sloneczko za oknem i jest cieplo zawsze mi lepiej :tak:

Mitemil - super plany!!!

Kingus, Romka ja tez bede sie strac razem z wami!!! A kro jeszcze stara sie o dzidzie???

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum :-)

Kropeczko gdzie jestes, bo brakuje mi tu Ciebie dzisiaj!!!
 
Ostatnia edycja:
Katarzynko1979 jak dlugo uzywasz testow owulacujnych? i ktora z Was jeszcze rowniez je posiada? Dziewczyny opiszcie swoje doswiadczenia, bo ja wlasnie zaczelam je testowac - dzis drugi dzien, i nie wiem jak je dokladnie interpretowac :confused: tzn, w pierwszy dzien (9dc) pierwsza kreseczka byla bardzo jasna, dzisIaj zrobilam drugi i kreseczka byla bardziej wyrazista,''Czy to znaczy ,ze jutro moze byc znow ciemniejsza, czy zbliza sie owulacja? '':-) Mam nadzieje, ze to dobrze opisalam, bo juz troszke spiaca jestem wiec zmykam spac, oczywiscie niecierpliwie czekam na odpowiedzi:tak:DOBRANOC DZIEWCZYNY!!!


Udalo mi sie zrobic pierwszy suwaczek, poprawki zrobie jutro!!!​
 
Ostatnia edycja:
Teście dowiedzą się przy wigilijnym stole, a moi rodzice w sylwka (daleko mieszkają). Mąż dostał smoczek, a rodzicom kupie szampana i tam przyczepie smoczunia

Mitemil świetne masz pomysły - mam nadzieję że będzie mi kiedyś dane je wykorzystać. Zycze wszystkiego dobrego raz jeszcze!

wiesz zawsze miałam jak w zegarku od ostatniego cyklu wszysko mi się po przestawiło bo miałam hsg(udrażnianie jajowodów) idę do lekarza zobaczymy ale ja nie czuję wogóle się na @ ???!!


Martyna222 czekam na wieści od Ciebie. Jeśli to nie fasolkaL to żebys jak najszybciej dostała @ i zaczęła nowe świąteczne staranka. Ale ja ciągle wierzę że to jednak dzidzia…

Udało się!
Ładny mam suwaczek?
Mąż był pod wrażeniem, ze to już 1200 dni po ślubie
Muszę zrobić suwaczek ile się już znamy...

Niedługo się pojawi suwaczek ciążowy na pewnoJ tego Ci życzę!

Gratuluję Wszystkim Zafasolkowanym...
AGA 6696 Mam nadzieję, że ja też niedługo tak będę mogła o sobie mówić

Na pewno! Już niedługo wszystkie będziemy zafasolkowane, zagroszkowaneJ

Katarzynko1979 jak dlugo uzywasz testow owulacujnych? i ktora z Was jeszcze rowniez je posiada? Dziewczyny opiszcie swoje doswiadczenia, bo ja wlasnie zaczelam je testowac - dzis drugi dzien, i nie wiem jak je dokladnie interpretowac tzn, w pierwszy dzien (9dc) pierwsza kreseczka byla bardzo jasna, dzisIaj zrobilam drugi i kreseczka byla bardziej wyrazista,''Czy to znaczy ,ze jutro moze byc znow ciemniejsza, czy zbliza sie owulacja? ''

Mezatka ja uzywam już chyba przez 4 cykle z tymże zawsze przytulano było nie odpowiednim momecie – za wczesnie lub zazwyczaj za późno (teraz chyba za wczesnieL) więc nie sugeruj się na moim przypadku ich skutecznością. Ja zazwyczaj mam tak że jednego dnia jest blada kreska testowa, następnego dwie tego samego koloru a trzeciego testowa znacznie ciemniejsza. Owulacja następuje po tym dniu gdy kreska testowa jest ciemniejsza ale już szanse spore na fasolkę są w momencie gdy kreski są jednakowego koloru. Plemniki też potrzebują około 5-10 godzin żeby dotrzec do celuJ. Ja bym sugerowała przytulankę już w dniu gdy kreski są takie same i powtorka następnego dnia wieczorem (choc słyszałam ze powinno się co drugi dzień).

Nie wiem czy Ci pomogłam :confused:
Właśnie założyłam sobie suwaczek
dzięki dziewczyny za pomoc! Jeszcze raz dobrej nocki !

Martyna 76 Zobaczysz niedługo założysz sobie ciążowyJ. Powiedz mi jak długo się staracie o dzidzię?


Nie będziesz sama ja też będę szkoda,ale mam nadzieje ze w przyszlym roku nam sie uda i na forum dlugo nie pobedziemy....


Kinguś, Romka na pewno nam wszystkim niedługo się uda! Ja w to wierzę. Też już się przywitałam na starających w 2009J


Jarzebinka, a Ty kiedy testujesz?juz chyba niedługo? Masz jakies objawy?

Hej dziewczynki
wlasnie dzis rano przyszla wredna @ i juz bez zadnych szans na swiateczny prezencik ... trzymam kciuki za testujace.pozdrawiam

DOMI Następnym razem się uda! Za to świąteczne przytulanka się szykująJ

My z mężem od 18-21 będziemy namiętnie sie przytulać i starać o siostrzyczkę dla Filipka!

Kinga85 – owocnych taranek życzęJ oj widzę że nie będziesz miała czasu na świąteczne porządkiJJ

Oj jaki paskudnie bolący dzień. U mnie do @ jeszcze 10 dni a mnie plecy, piersi, brzuch bolą i rano miałam jakiś przekrwiony delikatnie śluz. Oj @ mnie wykończy.
Mam wzmożone objawy napięcia przedmiesiączkowego, które strasznie
Niunia27 – z może to wcale nie objawy @???????Juz 10 dni przed @ czujesz jej przyjście?
Przekrwiony śluz może być objawe zagnieżdżenia się zarodka! Jak dla mnie to może byc fasolka! TRZYMAM KCIUKASY! coś czuję że mikołaj pakuje do worka test z II kreseczkami dla Ciebie kochana!
kropeczko gdzie jestes???
No własnie kropeczko gdzie jesteś? Ciekawa jestem czy masz jakies objawy. w końcu czekamy na tego samego mikołaja:)

Tikanis jak się czujesz???
Życzę wszystkim miłego dnia!

ja to już czuję ze się nie udało. Powoli zaczym mieś delikatne kłucie takie jak na @. Temperatura z 37,3 spadła na 36,9 (ale w sumie mierzę ją dopiero 3 dzien i do od połowy cyklu więcn ie wiem jaka u mnie jest normalnie:baffled:) . Plecy już tak nie bolą.. no ale bolą jednak....Następnym razem się uda...albo jeszcze następnym..ale póki nie ma @ jest nadzieja, co nie?Czasami chwyci mnie jakiś ostry ból brzucha ale przeciez może on wynikac z czegoś innego :(
nie mam zmienioonego śluzu, nie mdli mnie.Poza tym nie mam bolących piersi
 
Ostatnia edycja:
nunia27- no musi dbac hehe , ja o niego dbam w sposob kulinarny hehe:p:rofl2:
kingus- to ty tez taka wrazliwa babka:-D
kropeczka chyba tak sie stara ze dlatego jejnie ma:-D:-D:-D
katarzynka1979- czuje sie w miare, choc dokuczaja mi czasami bole plecow, pachwiny, cos tam czasami mnie zakluje w podbrzuszu,, a tak mdlosci juz prawie znikly ale co nieco jeszcze sie czasami pojawia...a pozatym zauwzylam ze szybciej sie mecze..ale jest dobrze:) dzis ide zrobic sobie przyjemnosc i kupic kilka par majteczek:-D:-D:-D bo jetsem od tygodnia na l-4 wiec trzeba troszke ruchu...:-D:-D
 
dzis drugi dzien, i nie wiem jak je dokladnie interpretowac :confused: tzn, w pierwszy dzien (9dc) pierwsza kreseczka byla bardzo jasna, dzisIaj zrobilam drugi i kreseczka byla bardziej wyrazista,''Czy to znaczy ,ze jutro moze byc znow ciemniejsza, czy zbliza sie owulacja? '':-)


ja używałam testów dosyć krótko, ale wydaje mi się,że dobrze interpretujesz wyniki i wynik testów jest chyba zgodny z tym co pokazuje suwaczek, czyli terminem owu za 2 dni........ :tak:

a co do suwaczka, to chyba teraz powinnaś ten adres, który wkleiłaś do odpowiedzić powtórnie wkleić do sygnatury i będzie Ci sie pojawaial za każdym razem w odpwiedzi, bo teraz chyba recznie go wklejasz ..... czyli ustawienia, edytuj sygnaturę i wklejasz adres ...... :tak:

a ja niestety ale watek staraczki 2009 muszę też zaliczyć, bo na ten rok II kreseczki sie nie załapią ...... :no:

miłego :rofl2:
 
Pysiu ja również gratuluję! :-):-D szczesciaro!
Jasne że się wszystkie doczekamy inaczej nie może być ;-)
pozdrawiam!

Czesc Dziewuszki
Nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze czytam Was regularnie ale skoro zaczynam ponownie starania od maja to tak za bardzo sie nie udzielam na forum. Gratuluje Pysiu Agnieszko i Mitemil jak weszlam dzis na forum po dluuuuugiej przerwie to az lzy szczescia mi polecialy tak bardzo sie wzruszylam. Mialam szczescie ze dzis weszlam :)))))))))) Pozdrawiam Wszystkie Staraczki.

Przytulam mocno :tak::tak:
Powtórz za kilka dni a ja po cichu gratuluję:-)
Wspaniała wiadomość. Gratuluję :-):-):-):-):-)
Witaj.
Super ogromnie gratuluję :-D:-D:-D
Cóż za wspaniały weekend. Gratuluję :-):-):-)

Witajcie dziewczyny, wlasnie weszlam na forum a tu co szok :szok::tak::tak::tak:.
Pysiu, Aga, Mitemil Wielkie gratutacje!!!! Strasznie sie wzruszylam czytajac to wszystko i chyba jestem ostatnia, ktora gratuluje :-), ale bylam w pracy. Zycze duzo zdrowka dla was i waszych malenstw!!!! Oczywiscie czekam na codzienne relacje jak sie czujecie;-)Wspaniale wiadomosci przed swietami!!!

Pysiu510, Mitemil i Aga 00782 - juz ochłonęłyście trochę czy nadal jesteś w szoku po tej cudownej wczorajszej wiadomości? Kiedy chcecie powiedziec rodzince?
Wyobrażam sobie że to będą dla Was najszczęśłiwsze święta!
życzę Wam jeszcze raz spokojnych 9 miesięcy!
podzielcie sie fluidkami:)
Witajcie z poniedzialku! :-D

przytulam mocno ale z tego co dalej wyczytalam @ nadal nie przyszla wiec poki @ nie ma jest NADZIEJA!!!!!;-)
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:rofl2::-D
Witaj !!!!;-)
GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D
jeszcze nigdy tego slowa 3x w jednym poscie nie napisaiam! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

GRATULACJE I szczęśliwych 9 miesięcy z maleństwem pod serduszkiem :tak:
WIELKIE GRATULACJE ............... :tak:
WIELKIE GRATULACJE ... a co do pomysłu na przekazanie tej nowiny rodzince, to M dałam dziesięce buciki, a rodzicom / teściom daliśmy w ramce zdjęcie bobaska, które po narodzinach zostało podmienione na maleństwo ....:tak:

a mnie dzisiaj jakoś dziwnie brzuch pobolewa (brzuch, pęcherz) i stasznie plecy.
Objawy na ciąże to zapewne nie są bo na ciąże to piersi a nie plecy:) i to 8dni przed @.
jakoś tu dziś puściutko, czyżby wszystkie przeniosły się na wątek 2009?
to najwyżej sama do siebie będe pisać;)
w.kropeczka jak Twoje objawy?

Pysiu doktorek w zasadzie dobrze ci powiedzal! bo betka przeciez ma znaczenie wtedy gdy robisz ja w odstepie 1-2 dni i wtedy sprawdza sie jej prawidlowy przysrost! a za tydzien to juz bedzie ona przedawniona! a teraz gdybys poszla do ginka to nic by ci nie powiedzal! bo na usg tez by raczej nic nie bylo widac... moze pecherzyk ale jeszcze bez zarodka!
Eva dziekuje za radę;-) , bardzo ich potrzebuję bo jestem zielona jak trawa na wiosnę:zawstydzona/y:
Dziewczynki dziękuję za gratulacje i za pamięć, bardzo miło czyta sie te wszystkie dobre słowa od Was
 
reklama
Do góry