reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam kobietki...
Laboratorium bylo nieczynne wiec zrobilam test ciazowy wczoraj i byl negatywny i dzis rano tez byl negatywny wiec czekam na @ moze na stepnym razem sie uda bo juz nie licze na jakis cud...Ale trzymam kciuki za testujace i starajace sie .buziole
 
reklama
MARTYNKO222 trzymam kciuki za jutro,czuje ze nosisz w sobie swiateczny prezent na cale zycie! daj nam wszystkim znac co i jak!
a ja dzisiaj rozmawialam z moim M,poniewaz mamy powazne plany na przyszlosc,nie zapeszam poki co no i oczywiscie nasunol sie temat Malenstwa...i..po nowym roku frykamy do polski na inseminacje,mielismy w maju,lub nawet troszezcke pozniej..ale ja chce szybciej,juz nawet tak za dwa miesiace!chcialabym zeby udalo sie za pierwszym razem!w zwiazku z tym mam pytanie,czy ktoras z was przechodzila juz przez ten zabieg i orientuje sie w temacie?z gory dzieki,pa!
 
witaj Romka dzięki za wsparcie...
ja jak teraz nie wyszło idę z M. do specjalisty i też będziemy chcieli insemizacje bo w styczniu będzie 2 lata...jak się staram...mój ojciec załatwił mi jakieś namiary na dobrego specjaliste ... mam nadzieje że jednak nie będę musiała...
 
MARTYNKO222 trzymam kciuki za jutro,czuje ze nosisz w sobie swiateczny prezent na cale zycie! daj nam wszystkim znac co i jak!
a ja dzisiaj rozmawialam z moim M,poniewaz mamy powazne plany na przyszlosc,nie zapeszam poki co no i oczywiscie nasunol sie temat Malenstwa...i..po nowym roku frykamy do polski na inseminacje,mielismy w maju,lub nawet troszezcke pozniej..ale ja chce szybciej,juz nawet tak za dwa miesiace!chcialabym zeby udalo sie za pierwszym razem!w zwiazku z tym mam pytanie,czy ktoras z was przechodzila juz przez ten zabieg i orientuje sie w temacie?z gory dzieki,pa!

A ja wierze, ze uda ci sie zajść w ciążę jeszcze przed zabiegiem, natura jest czasem nieprzewidywalna a jeszcze natura +kobieta to mieszanka która naukowcy beda badac całe wieki.:happy::happy::happy:
 
Ja też właśnie czekam na moją połóweczkę, który specjalnie na "przytulanko" zerwał się ze szkolenia i jedzie do mnie całe 450km:-D
niestety jutro znowu wyjeżdża, ale już bliżej i może znowu się urwie... ;-)
Cóż za poświęcenie. To musi być nagrodzone :-D:-D

Kinguś mialabym prśbę! bo ty z wawy i masz tez PCO a ja szukam dla koleżanki specjalisty ktory umialby sie zając PCO jak masz fajnego ginka to bylabym wdzieczna za namiary! ;-)
Ja chodzę do babkamedica, więcej Ci na privie napiszę.

Czesc Dziewczyny,
jestem "nowa" na waszym watku - do tej pory pisalam tylko na "mamy z Niemiec", ale postanowilam, ze i do Was sie dolacze:tak:

Jestem juz po owulacji w tym cyklu i kolo Bozego Narodzenia sprawdzimy, czy sie juz udalo, czy nie.
Witaj. Trzymam kciuki ;-);-);-);-)


250_133575577947b5b522cead2.jpg
Ja już okno otwieram tylko trochę zimno....;-);-)

Kinguś widzę że znowu zaczynasz starania , oby tym razem nie trwały długo i Bóg pobłogosławił Ci zdrowym maleństwem . Niech moc będzie z Tobą ...........
Witaj skarbie :-) Dziękuje Ci bardzo. Teraz potrzebuje dużżżżooo fluidków.
A ty jak się czujesz??

Trzymam kochana kciuki zeby ten metformax Ci pomogl, a czytalam ze pomaga :tak:
No zobaczymy ;-);-);-) Postaram się odezwać jakoś w weekend ;-)

A moje zakupy...ech...szkoda gadac - tlumy, tlumy, tłumy ludzi, a ja tego nie cierpię!!!!!! Wiec zeby sie nie wkurzac tylko wypatrzylam to, co chcę dla siebie i dzisiaj - zaraz - podjade tam i na spokojnie kupię, przed poludniem mam nadzieje, bedzie luźniej.

Kinguś-życze ci kochana, żeby sie obyło już bez clo i aby ten metformax pomógł od zaraz i grudniowe staranka zakończyły sie zdrową i silną fasolką!!!! powodzenia kochanie!
O to widzę, że tak jak ja nie lubisz tłumów. Mi to się momentalnie robi gorąco i wszystko mnie wkurza....
Dziś drugi dzień z metformaxem zobaczymy czy się z nim zaprzyjaźnię ;-);-);-)

Ja tez testuję w niedziele, o ile oczywiście ....@....... sie nie zjawi np. jutro, ale juz nie mogę sie doczekać:rofl2::nerd::rofl2:.
Kto jeszcze testuje 14.12.2008 ?:happy2::happy2::happy2:
Trzymam kciuki z całych sił.:-)

A ja 6 grudnia powinnam dostać @. Wtedy testowałam i była jedna krecha. Do dzisiaj jak @ nie ma, tak nie ma. Kiedy powinnam znowu zatestować??
Spokojnie możesz już testować. Koniecznie daj znać co wyszło:tak::tak::tak:
 
witaj Romka dzięki za wsparcie...
ja jak teraz nie wyszło idę z M. do specjalisty i też będziemy chcieli insemizacje bo w styczniu będzie 2 lata...jak się staram...mój ojciec załatwił mi jakieś namiary na dobrego specjaliste ... mam nadzieje że jednak nie będę musiała...
oj Martynko ja mysle,ze Ty jutro zapomnisz w ogole o slowie inseminacja!!!!!My staramy sie przezslo poltora roku,z tym, ja jestem zupelnie zdrowa problem jest ze srony mojego Miska.a powiedz mi jeszcze z kad jestes z pl jezeli moge spytac?
A ja wierze, ze uda ci sie zajść w ciążę jeszcze przed zabiegiem, natura jest czasem nieprzewidywalna a jeszcze natura +kobieta to mieszanka która naukowcy beda badac całe wieki.:happy::happy::happy:
oj ja Ci powiem Kochana,ze naukowcy to nigdy w zyciu nie zbadaja takiego polaczenia!haha!ale sie usmialam..wiesz,chcialabym zeby sie udalo,ale nikle szanse,ja nie jestem pesymistkom,nigdy nie bylam,ale realnie patrzc na ta sprawe to jednak inseminacja jest nam wskazana i wiesz co?nie smuce sie z tego powodu,wrecz przeciwnie jestem pelna nadziei,ze sie uda!pozdrawiam Cie goraco!
 
Romko jestem z pod W-wy przed slubem mieszkałam w w-wie.
Pysia dobrze mówi jak już się zdecydujecie na insimiz... to odpuścicie i co ... i fasolka nagle sie pojawi zobaczysz...! mój M.pierwsze wyniki miał słabiutkie,lepiej powtórzyć radzę ci moja droga... może miał słabszą formę..?
 
Romeczko ciesze sie ze masz takie podejście do tego, moze juz niedłgo bedziesz nam tu zdjęcia z brzuszkiem wstawiać, a my dalej bedziemy liczyć obserwować i testować:-):-D:-)

Kingusiu mam nadzieję, ze sie uda, tak badzo bym tego chciała.....:zawstydzona/y:

Od tygodnia męczy mnie okropmy ból głowy szczególnie wieczorami, chętnie połknęłabym tabletkę przeciwbólową bo czuje sie fatalnie:-(
 
Aga6696- Witaj :-)
Ja tez mam pcos, ale jak narazie nie udalo mi sie zafasolkowac, ale mam nadzieje ze po badaniach w MAJU 2009 wkoncu sie uda :tak:;-) a teraz mam pol roczna przerwe :happy:



Witam! Po dłuższej "czytance", wiedzę, że jest nas tutaj sporo :happy: Może założymy jakiś Fan Club:-D:-D. A poważnie to mam zamiar nie myśleć o tym stale i wciąż tylko żyć normalnie, kochać normalnie i czekać, a nóż dołączy do nas ta mała fasolka :blink: Teraz zaczynam kolejną serie duphastona... Chociaż przyznam, że mój organizm niekoniecznie dobrze się z nim czuje...:errr:
 
reklama
Do góry