reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
czesc witam nowa staraczke! Jezeli nie masz zadnych nalogow to przygotuj sie ze to forum bedzie pierwszym! Hehe,pozdrawiam!

dobrze powiedziałaś:)
mnie to chyba z pracy wywala jak sprawdza ile w ciagu dnia jestem na necie..najgorsze jest to ze naprawdę mam dużo pracy...ale jakoś nie mogę sie powstrzymać i właże:baffled:
ale miałam miesiąc jak nie służej przerwy..więc można spokojnie się wyleczyć z nałogu:)
albo go zaleczyć:0
 
silna jesteś, jeszcze tylko dwa dni - niecałe. Trzymam kciukasy
A masz jakies objawy typu biały śluz etc (wiem ze moglam pominąć ten post...ale tyle się tu pisze ze nie nadążam czytać).
nie mam żadnego śluzu, troche brzuch pobolewa, tylko sikam a piersi mnie nie bolą tak jak na @ bo zawsze mnie cholernie bolą tylko są wrażliwsze i tylko przy dotyku po bokach bolą i temp powyżej 37, wiesz ale to wszystko jednak podobne na @?
 
mocno Ci kibicuje. Mam nadzieję że to fasolka. Róznie dziewczyny zafasolkowane piszą. Często że objawy sa bardzo podobne. Niestey nie mam doświadczenia, Jak miałam objawy na @ to zawsze dostawałam @, ale z drugiej strony nie iwem jakby to wyglądało gdyby to była ciąża....

Będzie dobrze!
 
dobrze powiedziałaś:)
mnie to chyba z pracy wywala jak sprawdza ile w ciagu dnia jestem na necie..najgorsze jest to ze naprawdę mam dużo pracy...ale jakoś nie mogę sie powstrzymać i właże:baffled:
ale miałam miesiąc jak nie służej przerwy..więc można spokojnie się wyleczyć z nałogu:)
albo go zaleczyć:0

mam nadzieje,ze to forum Ci pomoze.....!!!! trzymam kciuki!!!
 
reklama
Do góry