reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kobito jak ty tyle wytrzymalas bez testowania!!!!!!!!:confused::confused::confused: ja bym juz dawno zrobila!!!!!!!!!!!!! rob i to juz ciekawa jestem jak nie wiem! :-D

Ja robiłam sobie test jakies tydzien temu i była I kreseczka.Ale moze robiłam za wczesnie bo okresu nie ma nadal no i wczoraj rano wymiotowała,,,,więc po wczorajszym dniu mysle cały czas ze mam jakos sliczną dzidzie pod serduszkiem i mysle o tym cały czas.BOje sie ze jak zrobie test to będzie nadal I kreseczka :(
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie:)

Dziś mam 20 dzien brak okresu....test pisałam ze zrobie za tydzien ale nie moge sie doczekać...przed andrzejkami chciałabym wiedziec czy jestes w ciązy i najlepiej z potwierdzeniem u lekarza jak nie to zaszaleje na całego, ale mam nadzieje ze jestem bo szczeze mówiąc nie moge sie doczekac mamuskowania.Sama nie wiem czy robic dzis ten test....poradzi mi ktos?? wiecie na andrzejkach będzie alkohol więc chciałabym wiedziec wczesniej czy mogę pic czy nie zeby nie zaszkodzic fasolce .

NIE NO JESTEM W SZOKU:szok::szok::szok::szok: Kłaniam Ci się w pas po same kostki!!!!!! Co za wytrzymałość:-):happy2: Jak dla mnie to leć szybciochem po test do apteki i wg mnie co nie zrobisz to wszystko Ci powinno potwierdzic radosna nowinę:-) TRZYMAM KCIUKI;-) Wiesz co Sloneczko 1761 idź lepiej zrobic BhCG z krwi, nie trzeba robić naczcczo, kosztuje ciut więcej niż apteczny sikany a będziesz wiedziała w którym jesteć tygodniu.
POWODZENIA :-);-):happy2::-D:rolleyes::wink::-)
 
NIE NO JESTEM W SZOKU:szok::szok::szok::szok: Kłaniam Ci się w pas po same kostki!!!!!! Co za wytrzymałość:-):happy2: Jak dla mnie to leć szybciochem po test do apteki i wg mnie co nie zrobisz to wszystko Ci powinno potwierdzic radosna nowinę:-) TRZYMAM KCIUKI;-) Wiesz co Sloneczko 1761 idź lepiej zrobic BhCG z krwi, nie trzeba robić naczcczo, kosztuje ciut więcej niż apteczny sikany a będziesz wiedziała w którym jesteć tygodniu.
POWODZENIA :-);-):happy2::-D:rolleyes::wink::-)


Bez kłaniadnia tydzien temu robiłam test i była I kreseczka:(
Mam nadzieje ze było za wczesniej i teraz chcę zrobuc 2 raz test ale tak sie nastawiłam na te II kreseczki ze jak ich nie będzie to chyba oszaleje.
 
Tym bardziej idx na BhCG ;-) a co do testu z I kreseczka to jeszcze nic nie znaczy, przecież trafiaja się trefne testy a moze miałas jeszcze mało gonadotropinki. Jesli BhCG wyjdzie Ci ujemna to biegnij do gina, po co czekać:tak:
ALE NIE MARTW SIE PEWNIE JESTEŚ JUZ ZAFASOLKOWANA A TEST BYŁ KIJOWY:-);-):happy2:
 
ok
dzięki za pocieszenie :)Przyda się
a co do testu to jestem coraz bardziej przekonana zeby go dzis zrobić.Teraz uciekam bo musze zostac z siostry córeczkę :p
papappa miłego dnia przyszłe mamusie.:-)
 
Pysia powiem ci tak : przy Clo powinno sie monitorowac cykl, w moim przypadku nie obeszlo by sie bez monitoringu poniewaz same pecherzyki mi nie pekaly i potrzebowalam pregnyl, gdybym nie monitorowala cykli to bym miala chyba z 10 torbierli na jajnikach ktore zrobilyby sie z niepeknietych pecherzykow :szok:
natomiast moja przyjaciolka nie miala ani jednego monitoringu podczas brania clo i w drugim cyklu z clo zaciazyla jest teraz w 23 tyg ciazy.



kochana czas pokaze :tak:
wca u cibie napewno jest wszystko w porenne w czasie owu jechaćzadeczku :tak:

Lilu dziekuje bardzo za odpowiedż jak zwylke mozna na Ciebie liczyć kochana:tak::-):-):tak:


Jak nie zafasolkuje w tym m-cu to zmieniam lekarza.:baffled:
Dziewczynki ,a jeśli chodzi o monitoring to trzeba codzinnie w czasie owu monitorować cykl?:nerd:
 
Pysiu co do monitoriungu to nie codziennie tylko wykonuje sie ok 2-3 usg
1 dla sprawdzenia czy powstaja pecherzyki
2 sprawdzic czy jest pecherzyk dominujacy co pozwala na okreslenie dosyc dokladnie owu (ewentualne podanie pregnylu na pekniecie)
3 dla spradzenia czy pecherzyk pekl :sorry2:
 
:tak::tak:


Kochana tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki, ciągle wierzę ;-);-);-);-);-);-);-);-);-) Jak będę miała więcej czasu to się odezwę.
Lilu przytulam mocno

Tylko napewno sie odezwij jak bedziesz miala chwilke czasu bo teskni mi sie za Toba :zawstydzona/y::tak::laugh2:


Lilu dziekuje bardzo za odpowiedż jak zwylke mozna na Ciebie liczyć kochana:tak::-):-):tak:

Dziewczynki ,a jeśli chodzi o monitoring to trzeba codzinnie w czasie owu monitorować cykl?:nerd:

Pysiu co do monitoriungu to nie codziennie tylko wykonuje sie ok 2-3 usg
1 dla sprawdzenia czy powstaja pecherzyki
2 sprawdzic czy jest pecherzyk dominujacy co pozwala na okreslenie dosyc dokladnie owu (ewentualne podanie pregnylu na pekniecie)
3 dla spradzenia czy pecherzyk pekl :sorry2:

Pysiu dokladnie tak jak napisala Eve84
ja mialam
1 usg okolo 10,12 dc ( sprawdzenie czy pecherzyki sa w jajniczkach)
2- usg okolo 14,16 dc ( podanie pregnylu na pekniecie pecherzykow )
3- usg okolo 18,20 dc ( sprawdzenie czy pecherzyk pekl)
 
Pysiu co do monitoriungu to nie codziennie tylko wykonuje sie ok 2-3 usg
1 dla sprawdzenia czy powstaja pecherzyki
2 sprawdzic czy jest pecherzyk dominujacy co pozwala na okreslenie dosyc dokladnie owu (ewentualne podanie pregnylu na pekniecie)
3 dla spradzenia czy pecherzyk pekl :sorry2:

Tylko napewno sie odezwij jak bedziesz miala chwilke czasu bo teskni mi sie za Toba :zawstydzona/y::tak::laugh2:






Pysiu dokladnie tak jak napisala Eve84
ja mialam
1 usg okolo 10,12 dc ( sprawdzenie czy pecherzyki sa w jajniczkach)
2- usg okolo 14,16 dc ( podanie pregnylu na pekniecie pecherzykow )
3- usg okolo 18,20 dc ( sprawdzenie czy pecherzyk pekl)

Lilu Eva dziękuję bardzo za pomoc:tak:, mam nadzieję, ze przez ten cykl z CLO bez monitor., nie zatorbieluję sie na maxa:baffled::nerd::baffled:

Ten mój lekarz to się nadaje........ na patyczki do uszu:dry:
 
reklama
Witajcie :)
u mnie 5 dni do @. Na początku bolały mnie caaaałe piersi, obecnie sutki, bolą przy dotyku i od czasu do czasu kłują. Piersi stały się ciężkie, pobolewa mnie też dół brzuszka :). Co ciekawe, po wszystkim co zjem lub wypiję, mam niesamowicie gorzki smak w ustach, no i spać mi się chce w ciągu dnia niemiłosiernie. tak bardzo chciałabym żeby to już było TO. ale czas pokaże :sorry2: pozdrawiam Was wszystkie :)


aaaa i zapomniałam dodać, że zaczynamy z moim P planować ślub :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry