reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Adolfinko, mnie plecy i jajnik zaczał bolec tydzień po owu...byc może następowało wtedy zagnieżdżenie i sie zapłodniony pecherzych przesówał w kierunku macicy...
a w zeszłym tygodniu tak samo bolały plecki kolezanke z innego watku...tez tydzien po owu...lezała tydzień bo tak jak ja ledwo sie ruszała i wczoraj zobaczyła II....
to umnie chyba co innego bo to juz 14dpo wiec pozno a boli mnie jakby caly pas w kolo jakby jajniki na plecach , moze to jakies nowe @ bole , do tedo bardziej boli z lewej strony a owulke mialam z prawego jajnika wiec to sie wyklucza , zastanawiam sie czy moge cos zjesc na bol , bo az mnie skreca
 
reklama
to umnie chyba co innego bo to juz 14dpo wiec pozno a boli mnie jakby caly pas w kolo jakby jajniki na plecach , moze to jakies nowe @ bole , do tedo bardziej boli z lewej strony a owulke mialam z prawego jajnika wiec to sie wyklucza , zastanawiam sie czy moge cos zjesc na bol , bo az mnie skreca
Nie ryzykowalabym bombardowania fasolinki adolfinki;-)
 
Mimo wszystko życzę 2 kreseczek :-)
DziękujeMY za życzonka :tak:
A oto fluidki specjalnie dla Ciebie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
dzieki wielkie za fluidki. wszystkie wylapane! :-) mam nadzieje ze szczescie przyniosa niebawem:tak:
 
Czuje sie okropnie:no: rano myslalam ze wykituje a fuj:wściekła/y: caly czas mnie mdli jest mi duszno i slabo. jedzenie w ogole odpada. nic a nic mi nie podchodzi i w dodatku sie nie wysypiam bo budza mnie zawroty glowy:wściekła/y: to normalne? jak dlugo to potrwa powiedzcie kochane moje bo tesknilam za objawami a teraz mam ich dosyc
 
moj M smieje sie ze mnie bo mowie do brzucha: dziecko kochane daj mamie odpoczac......;-) A gdzie tam. nie daje zjesc wyspac sie. zameczy mnie chyba;-):tak:
 
Czuje sie okropnie:no: rano myslalam ze wykituje a fuj:wściekła/y: caly czas mnie mdli jest mi duszno i slabo. jedzenie w ogole odpada. nic a nic mi nie podchodzi i w dodatku sie nie wysypiam bo budza mnie zawroty glowy:wściekła/y: to normalne? jak dlugo to potrwa powiedzcie kochane moje bo tesknilam za objawami a teraz mam ich dosyc

z tego co ja sie orientuje to w 4 miesiacu bedzie juz ok,ale pewnie to sprawa indywidualna zalezy od kobiety....niech sie wypowiedza madrzejsze dziewczyny;-)trzymaj sie cieplutko,pozdrawiam!!!!
 
Czuje sie okropnie:no: rano myslalam ze wykituje a fuj:wściekła/y: caly czas mnie mdli jest mi duszno i slabo. jedzenie w ogole odpada. nic a nic mi nie podchodzi i w dodatku sie nie wysypiam bo budza mnie zawroty glowy:wściekła/y: to normalne? jak dlugo to potrwa powiedzcie kochane moje bo tesknilam za objawami a teraz mam ich dosyc
a ja mowilam ze tak bedzie , ze jeszcze zatesknisz za brakiem objawow hehe no teraz to tylko musisz sie z fasolka dogadac , moze jakis ukladzik albo cos ;-)
 
czesc Owieczka;) szkoda,że jednak nie testowałaś dziś bo ja testowalam od rana ale jak zwykle gruba Ikreska czyli nic nowego,też się staram nie nakręcać a już na pewno nie na siłe iść do łóżka z facetem!dziewczyny!opanujcie się!facet to nie reproduktor!nie można iść z nim do łóżka tylko dla ciąży z przymusu bo nic i tak z tego nie wyjdzie a on was znienawidzi i sex będzie mu się źle kojarzył. W każdym razie trzymam kciuki i oby @ nie przyszła:)))
 
reklama
czesc Owieczka;) szkoda,że jednak nie testowałaś dziś bo ja testowalam od rana ale jak zwykle gruba Ikreska czyli nic nowego,też się staram nie nakręcać a już na pewno nie na siłe iść do łóżka z facetem!dziewczyny!opanujcie się!facet to nie reproduktor!nie można iść z nim do łóżka tylko dla ciąży z przymusu bo nic i tak z tego nie wyjdzie a on was znienawidzi i sex będzie mu się źle kojarzył. W każdym razie trzymam kciuki i oby @ nie przyszła:)))
aliz moze za wczesnie jeszcze na testowanie. ja wlasnie przeczytalam ze najwczesniej sie powinno testowac jak sie @ dzien spoznia. ja moge dla picu jutro rano zatestowac, ale moze byc jeszcze za wczesnie. masz racje z tym reproduktorem, problem jest taki ze my kobitki sie za bardzo nakrecamy i sie stresujemy i stresujemy naszych ukochanych. i wtedy ciezko to wychodzi z zafasolkowaniem. ja mialam super nadzieje przez bardzo dlugi czas w tym cyklu az sie sama zdziwilam:confused: ale teraz to juz sama nie wiem czy fasolina jest czy nie, nie bardzo jakos mi sie to wydaje. Tobie tez zycze zeby @ nie przyszla. spokojnie jeszcze zatestuje,moze jutro mi sie uda jak nie bede musiala leciec do kibelka w nocy:zawstydzona/y:
 
Do góry