reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

no wlasnie:-( mysle ze to troche za pozno. na ulotce w testach owu jest tabliczka z dniami cyklu i kiedy trzeba robic test. ja duzo na ten temat czytalam bo chcemy bobaska. najlepiej test robic okolo godz 22 i wazne zeby wtrzymywac przed zrobieniem mocz tak okolo 2 godz[ ja tak robilam] i najlepiej robic go o stalej porze. powiem Ci ze przez kilka miesiecy stosowalam testy owu i najpierw nie pokazywaly ma w ogole owulki bo robilam go raz rano , roznie. pozniej jak doczytalam o tym jak je robic, wszystko bylo ok ok tak jak w tabelce. no i u mnie doszla samoobserwacja, pozniej juz czulam kiedy mam owulke. sprobuj testow, moje kolezanki ktore je stosowaly juz maja dzieci. teraz kolej na nas:tak:
jestes kochana serdecznie ci dziekuje szkoda tylko ze tyle miesiecy zmarnowalam :-:)-( ale lepiej pozno niz wcale
ide chyba spac bo jestem troche zdolowana i nie chce innym psuc humorkow dobrej nocki i do jutra
 
reklama
AGALOTTA kochana. teraz patrze na ta tabelke z testow i 25-26 dniowy cykl to start testowania 8-9 dnia. POWODZENIA:-D
 
hej dziewczynki
wiecie, jednak nie zrobilam testu...boję się tej jednej krechy ktorą tak często widzialam....
nie wiem czy jest sens bo jak zmiezylam tempke z ciekawosci rano, to bylo36.7 więc nie wysoka..
NO i chcialam zapytac czy zawsze jest wysoka ta temperatura???[/quote]

Hej
Ja też nie mam wysokiej temperatury, 36,7 a zrobiłam test i wyszedł pozytywny, co prawda druga kreska słaba ale @ powinnam dostać w piątek, bolą mnie piersi i wcześniej też czułam kłucie w brzuszku tak tydzień po przytulankach może nawet później. W 1 ciąży nawet nie zwróciłam na to uwagi, jedynie pamiętam ból piersi. Bo normalnie przed @ bolą mnie tak z 5 dni przed a teraz dużo wcześniej.
 
Hej
Ja jestem tutaj nowa chociaż przyznam się że śledzę to forum od miesiąca, odkąd zaczęliśmy się starać o kolejnego dzidziusia. Na dzisiaj miałam właśnie termin @ i zrobiłam teścik, miałam poczekać jeszcze kilka dni ale nie wytrzymałam i są II . Mierzyłam troszkę temperaturę ale u mnie raczej wysokiej nie ma 36,7 czasem pokazywało 37,2. Nigdy wvcześniej nie mierzyłam bo z pierwszym dzieckiem to nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Wspólny objaw to ból piersi zaraz po owulacji i trwający aż do dziś. Nie mdli mnie i w pierwszej ciąży też nigdy nie miałam mdłości.
Jeszcze troszkę i trzeba do ginka się wybrać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i testujcie laski, chwalcie się.

Witaj i gratulacje :-)

Witam ponownie :)

Przede wszystkim, dziekuje za tak mile przywitanie. Pomimo tego, ze to dopiero moj drugi post, juz czuje sie tu (dzieki Wam) jak w domu :))
Buzka

Nie mialam okazji sie przywitac, a wiec witam :-)

Hej dziewczynki:-D dzisiaj rano robilam test ciazowy i mam:-) dwie piekne kreseczki.

G R A T U L A C J E :-D

Witam!
Chialbym sie przywitac i jesli mozna dolaczyc do waszego grona :-)
Jestem juz mama Olafka, ktory niebawem skonczy dwa latka.
No i ostatnio zachcialo nam sie z mezem drugiego dzidziusia.
Po cichutko mam nadzieje na coreczke.
W tym miesiacu zaczelismy sie starac ale raczej nic z tego nie wyjdzie bo to niecaly cykl.
pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia!! :tak:
oraz WIELKIE GRATULACJE dla zafasolkowanych!

.

Witaj :-)

Witam Wszystkie dziewczyny :rofl2:

Mam pytanko w sumie do wszystkich w podobnej sytuacji ale z tego co się zorientowałam to Lilu19 jest doświadczona w tych sprawach. Mianowicieczy jeśli nie ma owulacji to nie ma też miesiączki? Może to głupie pytanie ale według mojej ginki nie miałam ostatnio owulacji, jestem w trakcie badań a jutro lub pojutrze powinnam dostać @ tyle że nie mam kompletnie żadnych objawów ani bólu brzucha, ani piersi, nawet doła nie miałam a mam zawsze około 3 dni przed, hm ... sama nie wiem? :-(

wiesz co kochana nie wiem czy kazda kobieta tak ma , ale ja np. jak mialam owulacje wywolana to @ przychodzila rowniutkie 14 dni po owu i przyszla tak az dwa razy samoistnie.....
a jak owu nie mam to wrednej @ tez nie ma :wściekła/y:
moze ja tak tylko mam :angry:

Dziękuję Ci bardzo kochana, pewnie sie bardzo napracowałaś, ze je wstawić na BB, przepraszam , że pytam ale ten drugi wykresik nie kończy się miesiączką, czy to jest wykresik o jakim wszystkie marzymy. A na tym wykresieta linia poprzeczna to jaka tempke oznacza, pytam bo ja mam troszke inną kartę wykresu, a chce twoja dobrze zrozumieć:zawstydzona/y:;-):zawstydzona/y:

ten drugi wykresik niestety tez konczy sie @ tylko zapomnalam dopisac na kartce :zawstydzona/y: i wogole jest widoczyn duzy spadek tempki przed @
a linia poprzeczna to 36.6 :-)
na drugin wykresie dzien owu tempka to 36.3 a dzien po owulce to 36.8
a na pierwszym w dzien owu 36.6 a dzien po owulce 36.7
jak masz jeszcze jakies pytania to smialo pytaj :tak:;-)
Lilu, stąd pytanie do Ciebie. Wiem, ze to bierzesz... Kochana ile to kosztuje? Jak działa i wogóle powiedz mi coś, bo w końcu bierzesz to chyba nie od dziś.

Duphaston kosztuje ok 36 zl za 20 tabletek profilaktycznie bierze sie 2x1 tabl.
podwyzsza pregesteron ktory jest potrzebny do utrzymania ciazy.

D O B R A N O C .....
 
Pysia dzieki jeszcze raz za wieści o PCO...lepiej przeczytać 2 razy niz wcale:-);-)mam nadzieję, że teraz leki ktore masz od lakarza szybko pomogą ci w zafasolkowaniu! trzymam mocno kciuki Pysiu!!!!

Tikanis - słonko równiez dziękuję, juz mi się to poukładało w jedną całość. Ja więc teraz czekam na to usg i zobaczymy czy potwierdzi to podejrzenie o PCO, a hormony i tak zrobie sobie, na wszelki wypadek - niezależnie od tego jak wyjdzie to usg.
A co się dzieje że Cię smutki dopadają? :sorry2: może Ty kochanie powinnaś więcej teraz wypoczywac, a nie zrywać sie z rana z łóżka i gnać do pracy??? widzę, że zwykle jako pierwsza już po 7ej zaczynasz działania na forum...wcześnie wstajesz i moze fasolka potrzebuje żeby mamusia więcej odpoczęła?:tak:
Nie masz przeciez powodów do smutku...z M sie pogodziłaś, bobasek rośnie zdrowo-na usg taki śliczniutki, zbliżają się magiczne święta....nic tylko sie cieszyć:-);-):-p:-D:tak:Tak masz trzymac!:-)

Mes28 raz piszesz ze termin @masz dzisiaj, a drugi raz ze miala przyjsc do Ciebie w piatek za 2 dni...:confused:
No ale najwazniejsze, ze masz pozytywny wynik testu. GRATULACJE!!!:tak:

Calla-no to pnie sie w gorę Twoja betka, pnie siepięknie - jak tylko można wymarzyć. Gratulacje kochana!!!!!!!!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki
wiecie, jednak nie zrobilam testu...boję się tej jednej krechy ktorą tak często widzialam....
nie wiem czy jest sens bo jak zmiezylam tempke z ciekawosci rano, to bylo36.7 więc nie wysoka..
NO i chcialam zapytac czy zawsze jest wysoka ta temperatura???
Babylyss -A ktory to dzien cyklu u Ciebie? Jestes juz po spodziewanej@ ?Moze nie ma sie czego bac i warti zatestowac...a nuż się udalo??? Trzymam kciuki kochana!!!!

Olapolap koniecznie zmien lekarza, bo takiego traktowania nie wolno tolerowac! Kochana mysle ze masz szanse na fasolke ale rzeczywiscie troche za wczesnie na tescik...moze betka? Cierpliowsci i powodzenia Ci zyczę!!!!!!
 
Witajcie Drogie Panie ;-)
Od niedawna śledzę tą stronę i jestem mile zaskoczona. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele kobitek czuje to samo co ja, ma te same pragnienia i że potraficie się tak solidaryzować (chyba mam niewłaściwe znajome).
Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Nasz syn ma 2,5 roku i teraz chcemy mieć drugie dziecko (najlepiej dziewczynkę). Przed pierwszą ciążą przez wiele lat brałam regulon i po odstawieniu zaraz zaszłam w ciążę bez problemów i nawet bez objawów. Tym razem po odstawieniu przez 2 miesiące nie miałam@, lekarz zalecił progesteron, @ był, a teraz już sama nie wiem co się ze mną dzieje. Przytulamy się z mężem dość często ale raczej z przyjemności niż dla ciąży ale ja się dziwnie czuję : napięcia w dole brzucha, ciężar na krzyżu jak przed okresem, dziwny niepokój i, co niebywałe, problemy z cerą. Nigdy nie prowadziłam samoobserwacji, nie mierzyłam temp (nawet nie wiem kiedy bym musiała zacząć) a @ zawsze miałam nieregularne, wiec nie wiem jak mogę sie dowiedzieć czy jest owulacja i kiedy? Szczerze mówiąc to trochę boję się problemów lub długotrwałego starania i pustej nadziei...
Dziękuję obecnym tu paniom za możliwość podzielenia się moimi wątpliwościami i lękami, mam nadzieję, że może któraś z Was może mi coś doradzić, o to proszę i dziękuję.
Pozdrawiam.
 
w.kropeczka - no fakt w sumie nie mam czym sie smucic no i w sumie smutna nie jestem, ale tak jakos nie mam humoru.. taka bez zycia...wyczerpana.. co do wypoczynku oj przydalby sie.. ale teraz beda 4 dni wolnegoo wiec troszke wypoczne,, a pozniej juz do grudnia jakos zleci...chce wytrzymac do grudnia choc i tak wiem ze beda na mnie kiepsko patrzyli.. no ale wale to juz...
pocieszam sie ze dzis juz czwartekk jeszcze jutro i dluuugiii weekendzik..
a jak twoj tradzik??? - ja ci powiem ze u mnie jest napewno lepiej ale wciaz cos jest,, wciaz jeszcze sa jakies plamki.. niby ze ciaza napewno wszytsko unormuje,, ale gdzies po 4 mc.. wiec cierpliwie czekam.. i wierze ze wkoncu i ja bede miala sliczna cere..:dry:
 
reklama
Witam czwartkowo...
MESS 28, MGK no i CALLA - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!:-D....

A ja byłam na usg w 6t4dc wg om ktosik miał 7,8mm i pieknie juz biło mu serduszko....jak na razie jestem dobrej myśli i śmiem wam wszystkim przeslać prawdziwe ciążowe fluidki od mojego maleństwa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry