reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie i ja się dopisuje do starających. Jestem mamą 3 letniego Antosia i przyszła pora na starania o drugie dziecko. Od kilku dni nie mogę sobie miejsca znaleźć 7 listopada lub 8 testuję. Moje pierwsze przeczucie mówiło, że jestem w ciąży ale dzisiejsze pobolewanie brzucha mówi chyba się nie udało. Jak wy sobie radzicie z tym oczekiwaniem.?
 
Witajcie i ja się dopisuje do starających. Jestem mamą 3 letniego Antosia i przyszła pora na starania o drugie dziecko. Od kilku dni nie mogę sobie miejsca znaleźć 7 listopada lub 8 testuję. Moje pierwsze przeczucie mówiło, że jestem w ciąży ale dzisiejsze pobolewanie brzucha mówi chyba się nie udało. Jak wy sobie radzicie z tym oczekiwaniem.?
Witaj :-):-)
Zapisujemy się na wspólne testowanie i czas jakoś leci;-)

Dziewczyny oświećcie mnie bo już zgłupiałam jak jest z szyjka w czasie płodnym?
Jest wysoko czy nisko bo że jest otwarta to wiem. Zawsze wydawało mi się, że jak jest nisko to jest łatwiej zajść w ciąże ale teraz wczytałam, że powinna być wysoko. Jak to jest?
 
Witajcie i ja się dopisuje do starających. Jestem mamą 3 letniego Antosia i przyszła pora na starania o drugie dziecko. Od kilku dni nie mogę sobie miejsca znaleźć 7 listopada lub 8 testuję. Moje pierwsze przeczucie mówiło, że jestem w ciąży ale dzisiejsze pobolewanie brzucha mówi chyba się nie udało. Jak wy sobie radzicie z tym oczekiwaniem.?
Fajnie,ze jestes z nami.my sobie swietnie radzimy,bo jestesmy razem,wspieramy sie radami,doswiadczeniami i wogole duchowo.jednym slowem dobrze trafilas,bo spotkasz tutaj serdecznych i szczerych ludzi(wlasciwie to same babki).jesli potrzebujesz wsparcia,to poprostu pisz.my cie nie zostawimy samej sobie.buzka!:happy2::-):happy2::-)
 
podam Ci przyklam mojej siostry a wiec tak : moja siastra zaszla w ciaze nie majac wczesniej przez 2 miesiace @
wiec chyba moze przyjsc w kazdej chwili owulka :-)
no to pocieszajace , trzymam kciuki by szybko przyszła do ciebie i cie milo zaskoczyla , tak niepsodziewanie ;-)
a moja kolezanka zaszla po przytulankach w @ hehe wiec wszystko widac jest mozliwe
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc ndziewczynki!ja sie znowu opuscilam,ale moj komputer w domu pracuje jak stary traktor.pozdrawiam wszystkie staraczki,zafasolkowane,czekajace na owu lub (nie daj boze)@ oraz te testujace ok.10,11.u mnie tym czasem zadnych oznakow ciazy,oprocz lekkiego bolu brzuszka.@ ma przyjsc 10 i napewno sie zjawi jak znam zycie.jak samopoczucie innych testujacych 10?napiszcie cos,razem zawsze razniej.buziaki!;-);-);-)

czesc
nadal optymistycznie oczekujace:-)
byle do 11 a potem pewnie znowu zalamka ale tak to juz jest
 
Do góry