reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Aniub kochana masz dobre objawy mdłości:) myslę, że powinno być dobrze pomimo plamień, dziwie się tylko, że nikt nie przepisał ci luteiny albo duphastonu na wszelki wypadek:no:

ja to od godziny mam doła....nie wiem dziewczyny ale nie potrafię mimo, że bardzo staram sie nie mysleć o tym, że moje objawy ciążowe ustąpiły, do 7 tygodnia to ja zeświruje:no: wiem, że nie powinnam myśleć nie pozytywnie, ale wszystkie koleżanki, które mam jako pierwszy objaw poronienia miały zanik objawów...wiem..wiem nie powinnam tak mysleć.....ale nie potrafię, do tego ten mega ból krzyzowy:-(
Ell Kochanie!!! To napewno hormony u ciebie szaleją i dają znac o prawidlowym przebiegu ciąży, stąd te doły i sennosć.
Przecież sprawdzałas dopiero kilka dni temu wszystko i jest dobrze.
A co do objawow-nie tylko kazda osoba je inaczej znosi i odczuwa, ale tez kazda ciaza nawet u tej samej kobiety może być zupelanie inna, wiec nie denerwuj się i nie doszukuj. Wiem, ze cieżko przestać o tym myślec, biorąc pod uwage, że zwykle poronienie ujawnia się brakiem objawów ciązowych-niemniej jednak wiele kobiet ma całkowicie "ksiazkowe" ciąze i rodza zdrowiutenkie bobasy nie majac zadnych objawów, poza brakiem okresu-moja szefowa urodzila 2 zdrowych synow w odstępie 2 lat-i w ani jednej ciąży nie czula ani mdłosci ani niczego innego. Moja bratowa 1-ą ciazę meczyła sie potwornie-miała mdłosci, sennośc, odrzucały ją wszystkie zapachy itd. a w drugiej ciąży ani nawet przez jeden dzień na nic nie narzekała-dopiero pod koniec 8 miesiaca marudziła, bo już bylo jej ciężko spać z wielkim brzusiem. Więc bądź spokojna i nie myśl o najgorszym- :)
Buziaki!
 
reklama
:-:)-:)-( u mnie kiszka juz zaczely sie uplawy i pewnie za 4 dni zawita @ smutno mi strasznie , ale moze dobrze ze w tym cyklu zaczely sie szybciej bo szybciej sie zacznie szybciej skonczy i dalej beda staranka , choc mialam taka cicha nadzieje przez te bolace cycuszki :baffled: w zeszlym cyklu nic nie bolaly a bolał brzuszek a teraz one bola a brzuszek nic a nic dziwny ten moj organizmek jak go rozgryźc :sorry2:
 
ale wiecie co, doliczylam sie wkoncu o co chodzi w moich cyklach tak wiec ostatni cykl byl calkiem do niczego zle obliczona owulka zamiast 18 to 14 nic dziwnego ze nie wyszlo, za to pocieszajace ze wtedy juz 8dpo mialm plamienia a teraz 10 i ujeszcze nie ma mala pociecha, malenka nadzieja, natomiast te plamienia na moje to swiadcza o zlym progesteronie , jak teraz sie to powtorzy musze leciec do gina i wtedy moze sie okaze czemu juz w 7dpo bola cycuchy to wskazuje na wysoka prolaktyne hehe masakra ale w kazdym cyklu inne hormonki sa zepsute , raz brzuszek raz cycuchy bola hehe koszmar, zobaczymy jak nastepne cykl pewnie teraz bedzie glowka bolala jak tak od dolu w gore idzie :-)
 
:-:)-:)-( u mnie kiszka juz zaczely sie uplawy i pewnie za 4 dni zawita @ smutno mi strasznie , ale moze dobrze ze w tym cyklu zaczely sie szybciej bo szybciej sie zacznie szybciej skonczy i dalej beda staranka , choc mialam taka cicha nadzieje przez te bolace cycuszki :baffled: w zeszlym cyklu nic nie bolaly a bolał brzuszek a teraz one bola a brzuszek nic a nic dziwny ten moj organizmek jak go rozgryźc :sorry2:

może jeszcze @ nie przyjdzie, cięzko rozgryźć te wszystkie objawy co oznaczają. Pamiętaj - nadzieja umiera ostatnia!
 
:-) cześć kochane dziewczynki a ja po 2 dniach starania i czekam na efekty. Zastanawialam się jak nie myśleć i wyluzować po tych przytulańska jak tu trzeba wisieć jak nietoperz:-D poprostu się nie da ale za to było wesoło. fasolki nie martwcie się tak bardzo bo to nie sprzyja dzidziusiowi trochę luzu a dobrego lekarza to faktycznie ze świecą trzeba szukać- niestety :-( życzę milego dnia i lecę do pracy papa buziale
 
reklama
ale wiecie co, doliczylam sie wkoncu o co chodzi w moich cyklach tak wiec ostatni cykl byl calkiem do niczego zle obliczona owulka zamiast 18 to 14 nic dziwnego ze nie wyszlo, za to pocieszajace ze wtedy juz 8dpo mialm plamienia a teraz 10 i ujeszcze nie ma mala pociecha, malenka nadzieja, natomiast te plamienia na moje to swiadcza o zlym progesteronie , jak teraz sie to powtorzy musze leciec do gina i wtedy moze sie okaze czemu juz w 7dpo bola cycuchy to wskazuje na wysoka prolaktyne hehe masakra ale w kazdym cyklu inne hormonki sa zepsute , raz brzuszek raz cycuchy bola hehe koszmar, zobaczymy jak nastepne cykl pewnie teraz bedzie glowka bolala jak tak od dolu w gore idzie :-)

ale ponad głową już nic nie masz i potem to już tylko bóle kompleksowe , czyli brzych, cycuchy i głowa razem a to zwykle oznacza ciążę ;-):sorry2: więc myślę że jesteś na dobrej drodze:-D:-D:-D
 
Do góry