reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kingus a jak dlugo czekasz do niego na wizyte?
Średnio czekam 2 tygodnie. On pracuje jeszcze w szpitalu na Wołoskiej. Wiesz ja na Twoim miejscu poszłabym tylko na innego usg nie trzeba od razu zmieniać lekarza bo często czytałam w internecie, że dziewczyna wychodziło coś nie tak na usg a szły gdzie indziej i było wszystko dobrze.

Mi dr Grzybowski pomimo tego, że pęcherzyk był pusty pogratulował ciąży i nie straszył, że może zarodek się nie pojawić. Nie przejmuj się na pewno wszystko będzie dobrze

Katarzynak83 dla Ciebie link
http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_zdrowie_artykul,5051.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Średnio czekam 2 tygodnie. On pracuje jeszcze w szpitalu na Wołoskiej. Wiesz ja na Twoim miejscu poszłabym tylko na innego usg nie trzeba od razu zmieniać lekarza bo często czytałam w internecie, że dziewczyna wychodziło coś nie tak na usg a szły gdzie indziej i było wszystko dobrze.

Mi dr Grzybowski pomimo tego, że pęcherzyk był pusty pogratulował ciąży i nie straszył, że może zarodek się nie pojawić. Nie przejmuj się na pewno wszystko będzie dobrze

Katarzynak83 dla Ciebie link
Pęcherzyk ciążowy - Zdrowie - arykuł

Bardzo Ci dziękuje, musze sie uspokoic i byc dobrej mysli chociaz lekarka wcale mi w tym nie pomaga. Wiem ze Dr Grzybowski jest bardzo opanowany i nie straszny niepotrzebnie, dlatego chcialam od razu do niego isc ale jak juz wspominalam termin byl dopiero na 16 pazdziernika! Moze zadzwonie jutro do przychodni moze zwolni sie miejsce na czwartek, chociaz watpie bo znam oblozenie :-(
Tamta lekarka na pierwszej wizycie (wtedy minelo 2,5 tyg od zapłodnienia) straszyła mnie ciążą pozamaciczną :confused:, teraz to juz w ogole mnie zalamala... moze mowi prawde ale wcale nie jest mi latwo poradzic sobie z tym zwlaszcza ze to moja pierwsza ciaza :zawstydzona/y:
Boze, chcialabym juz zobaczyc ten zarodek i tak strasznie sie boje ze go nie bedzie...
 
Witam się po 1 dniu nie bycia tu...
napiszę tylko tyle - 3 dzień a @ nie ma nadal ...

pobolewa mnie tylko brzuszek i kilka razy zrobiło mi się niedobrze i słabo - ogólnie mam się znakomiecie

acha - i jakby kto pytał - narazie nie testuję - przynajmniej do wtorku - środy ;]

miłej niedzielki
 
Witam wszystkich dawno mnie nie bylo ciagle mnie wyrzuca z netu, u mnie juz po owu , nawet nie wiem kiedy dokladnie byla bo trafilo mi sie wlasnie w tym czasie szkolonko wyjazdowe, przytulanki byly przed i po ale czy sie zalapaly na owu to nie wiem
musze pisac na raty by znow mnie nie wywalilo

co tam u was czy sa jakies nowe fasolki ?

co u ciebie Ell ?
 
Hej dziewuszki,
jak tam mija niedziela?
Mi pieknie. Pogoda extra, aż cieszy sie serducho, do tego wsio jest ok:-) Tylko drażni mnie fakt naglenia przez mojego tate ślubu... On ma jakieś zle przeczucia, że będę panną z dzieckiem... Nic z tych rzeczy!!!! Ma zapewnienie Tomka, a jakoś nadal jest niespokojny i uparł sie na cywilny w Boże Narodzenie... A przecież to może poczekać do narodzin malca :tak:
Tak ogólnie to jest dobrze. Czuję się dość dobrze, zgaga raz jest, raz jej nie ma... Podbrzusze czasem kłuje niemiłosiernie, czasem wcale, więc dziś jest dobrze. Niepokoi mnie tylko fakt, ze straaaaaaaaaaasznie wypadają mi włosy od miesiaca:wściekła/y: normalnie garściami... Czy ma na to wpływ ciąża? Pewnie tak...
Patrzyłam w necie jak mój bobasek może dziś wyglądać i zobaczyłam dziwne, aczkolwiek piękne zdjęcie:
plod1big.jpeg

piękny pęchrzeyk, a w nim fasolka... 6 tydzień ciąży... Ah... za 2 tygodnie pierwsze usg, wtedy pewnie zobaczę cos takiego:
plodzik_9Hbd%20big.jpg
(8-9 tydzień)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie w słoneczny niedzielny poranek!

Bardzo smutny dzień mnie czeka. Temeratura spadła do 36.8 więc pewnie już powoli zbliża sie wredna @. Wczoraj rano miałam 37.4. Jestem załamana. idę do kościólka! Pomodlę sie trochę. Może to mnie uspokoi troszkę.

Miłego dnia Wam życzę!
Czasem jest tak ze tempka spadnie a na drugi dzien sie podniesie, wiec trzymam kciuki:tak:

Hej dziewuszki,
jak tam mija niedziela?
Mi pieknie. Pogoda extra, aż cieszy sie serducho, do tego wsio jest ok:-) Tylko drażni mnie fakt naglenia przez mojego tate ślubu... On ma jakieś zle przeczucia, że będę panną z dzieckiem... Nic z tych rzeczy!!!! Ma zapewnienie Tomka, a jakoś nadal jest niespokojny i uparł sie na cywilny w Boże Narodzenie... A przecież to może poczekać do narodzin malca :tak:
Tak ogólnie to jest dobrze. Czuję się dość dobrze, zgaga raz jest, raz jej nie ma... Podbrzusze czasem kłuje niemiłosiernie, czasem wcale, więc dziś jest dobrze. Niepokoi mnie tylko fakt, ze straaaaaaaaaaasznie wypadają mi włosy od miesiaca:wściekła/y: normalnie garściami... Czy ma na to wpływ ciąża? Pewnie tak...
Patrzyłam w necie jak mój bobasek może dziś wyglądać i zobaczyłam dziwne, aczkolwiek piękne zdjęcie:
plod1big.jpeg

piękny pęchrzeyk, a w nim fasolka... 6 tydzień ciąży... Ah... za 2 tygodnie pierwsze usg, wtedy pewnie zobaczę cos takiego:
plodzik_9Hbd%20big.jpg
(8-9 tydzień)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​
Sliczne zdjecia :tak:

U mnie niwdziela mija koszmarnie, bylam wczoraj na imprezce i troszke przesadzialam z alkoholem:baffled:
spie caly dzien a jak sie obudze to latam witac sie z kibelkiem :baffled::szok: normalnie koszmar :wściekła/y:
Dobrze ze moj M jest wyrozumiala i zrobil dzisiaj obadek sam :sorry2:
Co do zdjec usg we wczesnej ciazy wystko zalezy od sprzetu, moja kolezanka jak dostala boli w 5 tyg i 3 dniu pojechala do szpitala zrobili jej usg i bylo widac pieknie dzidzie, pozniej miala kolejne usg tylko ze juz w gabinecie u swojego gina i w 7 tyg, to na zdjeciach byla tylko taka malusienka plamka, wiec wszystko zalezy do jakosci sprzetu ;-)
Dobra kochane ja lece dalej spac, bo juz neidobrze mi sie robi :baffled:
papapapa
 
Calla, Aklona kciukasy zaciśnięte!:-)
Lilu widać, że imprezka była udana! Wracaj szybciutko do siebie!

butterfly27 - a jak tam u Ciebie?

Czasem jest tak ze tempka spadnie a na drugi dzien sie podniesie, wiec trzymam kciuki:tak:
A ja kochane nie mam już złudzeń! Wredna @ przylazła. Oczywiście przywitałam ją łzami. :no::no::no: Jest mi bardzo źle. Ehhh szkoda gadać :-:)-:)-( M przerażony. Boi się, że ja w jakąś chorobę przez takie przeżywanie wpadnę.... ale co ja poradzę na to, że tak pragnę Dzidziusia :no:
 
Butterfly dziękuję za kciukasy, czas pokaże, myślę że najbliższy tydzień rozwiąże zagadkę ;-)
No niestety tak jest że czasami nie możemy dostać tego co chcemy ale kiedyś to wszystko zwraca się z nawiązką i zobaczysz, przyjdzie i kolej na Ciebie - mam nadzieję, że w najbliższym cyklu :tak:

Ja póki co nic nie wiem.....:hmm::hmm: piersi dzisiaj lekko czułam, ale nie można tego nazwać bólem.... a śluz od rana teraz białożółty, rano brązowawy, podbarwiony brązowymi nitkami... jakoś tak....... ale jestem obrazowa :-D ale inaczej się nie da :sorry:
No i nic więcej tak naprawdę się u mnie nie dzieje :confused2:........
 
reklama
Lilu widać, że imprezka była udana! Wracaj szybciutko do siebie!

A ja kochane nie mam już złudzeń! Wredna @ przylazła. Oczywiście przywitałam ją łzami. :no::no::no: Jest mi bardzo źle. Ehhh szkoda gadać :-:)-:)-( M przerażony. Boi się, że ja w jakąś chorobę przez takie przeżywanie wpadnę.... ale co ja poradzę na to, że tak pragnę Dzidziusia :no:

przytulam mocno :wink: a wrednej @ mowimy :growl:
i oczywiscie trzymam kciuki za nowy cykl :tak::sorry2:
 
Do góry