reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kochane napewno dam wam znac odrazu jak tylko sama sie dowiem :-DKochane mam jeszcze pytanko do was mam nadzieje ze mi pomozecie : jak to jest wlasciwie z ta temperaturka jak nadchodz to @ to jest jaka ?? jak jest sie w ciazy to np. jaka ?? bo juz zglupialam i to tylko rano jest wazna czy jak ?? dziekuje z gory za odpowiedz :):tak:
Jak zbliża się @ to temp się obniża (może 2 dni przed a może i tego samego dnia co przyjdzie @)- mi spada do 36,6
Na początku ciąży temperatura się podnosi i utrzymuje podwyższona także w ciągu dnia ale chyba tylko kilka pierwszych miesięcy. Może ktoś doświadczony napisze bo ja to tylko z teorii znam.
 
reklama
Jak zbliża się @ to temp się obniża (może 2 dni przed a może i tego samego dnia co przyjdzie @)- mi spada do 36,6
Na początku ciąży temperatura się podnosi i utrzymuje podwyższona także w ciągu dnia ale chyba tylko kilka pierwszych miesięcy. Może ktoś doświadczony napisze bo ja to tylko z teorii znam.
a moge ja zmiezyc takze w ciagu dnia czy nie bardzo ?? moge np dzisiaj jak przyjde z pracy ?? al etemperaturke to ja mam chyba wyzsza niz normalna 36,6
 
a moge ja zmiezyc takze w ciagu dnia czy nie bardzo ?? moge np dzisiaj jak przyjde z pracy ?? al etemperaturke to ja mam chyba wyzsza niz normalna 36,6

Najlepiej zacząć mierzyć temperaturę po skończonej @, rano(przed wstaniem z łóżka)
Wtedy będziesz wiedziała jaką masz stała temp. Bo jeden pomiar nic Ci nie powie.
elektroniczne programy ja ściągnęłam sobie kartę obserwacji cyklu(drugi program na tej stronie-jest darmowy)
 
witam was serdecznie,
właśnie jestem po wizycie u gina
Niestety lekarz stwierdził, że w chwili obecnej nie może stwierdzić u mnie ciąży, ponieważ macica skręca czy jest skręcona i przez to nic nie widzi. Kazał mi brać folik (kwas foliowy) i zgłosić się za 3 tygodnie :szok::szok::szok::baffled::baffled:

i dodał, że przyszłam zawcześnie kurcze obliczeń to 5 tydzień
to za wcześnie?/??
 
a tak na marginesie to test dzisiaj z rana robiłam ponownie
i widziałam dwie kreseczki, ta druga była już znacznie widoczna:szok::-)

A kiedy planujesz jakieś usg? Podeślij proszę ciążowe fluidki:-)
Ja słyszałam, że do lekarza powinno sie pójść po tym jak się dowie o ciąży ale są pewnie różne podejścia.
 
witam was serdecznie,
właśnie jestem po wizycie u gina
Niestety lekarz stwierdził, że w chwili obecnej nie może stwierdzić u mnie ciąży, ponieważ macica skręca czy jest skręcona i przez to nic nie widzi. Kazał mi brać folik (kwas foliowy) i zgłosić się za 3 tygodnie :szok::szok::szok::baffled::baffled:

i dodał, że przyszłam zawcześnie kurcze obliczeń to 5 tydzień
to za wcześnie?/??

a tak na marginesie to test dzisiaj z rana robiłam ponownie
i widziałam dwie kreseczki, ta druga była już znacznie widoczna:szok::-)
Kochana moja przyjaciolka tez jest w ciazy robila kilka testow i dwie kreseczki :laugh2: byla u gina tez jeszcze nie swierdził ale jest pewna ze jest:laugh2: to za szybko slonce na swierdzenie ciazy
 
reklama
witam was serdecznie,
właśnie jestem po wizycie u gina
Niestety lekarz stwierdził, że w chwili obecnej nie może stwierdzić u mnie ciąży, ponieważ macica skręca czy jest skręcona i przez to nic nie widzi. Kazał mi brać folik (kwas foliowy) i zgłosić się za 3 tygodnie :szok::szok::szok::baffled::baffled:

i dodał, że przyszłam zawcześnie kurcze obliczeń to 5 tydzień
to za wcześnie?/??

diabełhu, pewnie chodziła o tyłozgięcie macicy. Ja mam to samo. Tylko, że jak byłam u lekarza jak byłam w 4 tygodniu ciąży ( dokładnie zrobiłam test, 16.03 w dniu spodziewanej@ a u lekarza byłam 25.03 i potwierdziła ciąże).
 
Do góry