reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie! macie racje jestem zapracowana ale dzisiaj nie:-)jak weszlam do domku mezus zamowil pyszna pizze i właczył filmik i lwasnie skonczylismy ogladac:tak:jutro napisze prace i w weekendzik was poczytam dokladnie!!!
Na pytanko odpowiadam: dalej nie ma @ ..testu nie robilam moze jutro albo w sobote ale na pewno jak nieebdzie do soboty @ oby oby:-)to jade na bete
Pozdrawiam wasm gorąco i zycze owocnych staranek !!:tak::tak:
 
reklama
aneta.anett , witaj:-)

MarzenixxJuz Ci dziewczyny napisaly, ze tempke to rano, mniej wiecej o tej samej porze, conajmiej 5 min ( nawet elektronicznym) w tym samym otworze :-D... Rymuje mi sie ...

I dobrze sobie prowadzic monitoring temperatury i sluzu bo wtedy nawet przy nieregularnych cyklach widac kiedy byla owulka i mozna ja ``przylapac`` i czy w ogole jest .. etc
Ja uzywam Karty. Tutaj masz linka:

elektroniczne programy

ktora jest bezplatna, Fajny jest tez i bardziej profesjonalny Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni ale chyba cos trzeba zaplacic, ale to pewnie Ci inne dziewczynki napisza. Powodzenia

Ja mam pytanko...no więc wczoraj się bardzo staraliśmy,ekhm:-) no i nie wiem kiedy mogę zrobic sobie pierwszy teścik. Od razu powiem,że ostatnia @ miałam 1 kwietnia... wogóle czy to możliwe żebym zaszła w ciążę wczoraj??:zawstydzona/y:

Aniesia, ja tez jestem w goracej wodzie kapana, ale poczekaj conajmniej do terminu @ i zrob rano, z pierwszego siusiania

W środę prawdopodobnie powinnam dostać okresu.
Witaj, jak juz jestes po terminie @ kup tescik i jak wyzej. Testuj rano z pierwszego siusiania. Tyle ze nawet do tygodnia po terminie @ test moze byc negatywny :crazy:, wiec jak masz cierpliwosc tyle czekac, to...

POWODZENIA DZIELNE STARACZKI, DONOSCIE O FASOLINKACH :-)

Marzenix... :-) Nie martw sie, za 2 tyg. nowa owulka :tak:
 
Witaj diabełek:-) Na razie się tak bardzo nie nastawiaj.. oczywiście,życzę Ci fasolki ale lepiej jest byc pozytywnie zaskoczoną niż się rozczarowac,prawda?:tak: Ja również czekam na moją (przepraszam naszą):-) fasolkę i nie możemy się już jej doczekac. Ja @ powinnam dostac w pierwszym tygodniu maja, więc zobaczymy:-p Trzymam za Ciebie kciuki!! :)
Witaj diabełek:biggrin2: Na razie się tak bardzo nie nastawiaj.. oczywiście,życzę Ci fasolki ale lepiej jest byc pozytywnie zaskoczoną niż się rozczarowac,prawda?:tak: Ja również czekam na moją (przepraszam naszą):biggrin2: fasolkę i nie możemy się już jej doczekac. Ja @ powinnam dostac w pierwszym tygodniu maja, więc zobaczymy:-p Trzymam za Ciebie kciuki!! :)


bardzo dziękuję, myślałam już, że ze świruję.
Trzymam za Twoją fasolkę kciuki :) ;)
 
Witajcie dziewczynki
Cały czas Was czytałam ale z napisaniem jakoś mi nie szło. Za 7 dni testuje ale jakoś nie wierze, że mogło się udać i chyba z tego mój smutek. Czyli czekam na niedobrą @ i zaczynam od nowa, tylko teraz pójdę na monitoring żeby sprawdzić czy mam w ogóle owulacje.
Buziaczki dla Wszystkich
Witam nowe panie:-) i życzę szybkiego zafasolkowania:-)
Kasiu trzymam mocno kciuki
 
Witam dziewczyny wieczorowa pora!
Jestem w trakcie uropiku, ale wlasciwiee to caly czas biegam, bo mam rozne sprawy do pozalatwiania, leniuchowac bede w weekend. Wpadlam poczytac co u Was i calkiem dobre wiesci widze:tak:.
witajcie! macie racje jestem zapracowana ale dzisiaj nie:-)jak weszlam do domku mezus zamowil pyszna pizze i właczył filmik i lwasnie skonczylismy ogladac:tak:jutro napisze prace i w weekendzik was poczytam dokladnie!!!
Na pytanko odpowiadam: dalej nie ma @ ..testu nie robilam moze jutro albo w sobote ale na pewno jak nieebdzie do soboty @ oby oby:-)to jade na bete
Pozdrawiam wasm gorąco i zycze owocnych staranek !!:tak::tak:
Kasiu podziwiam Twoja cierpliwosc i cos mi sie wydaje, ze nagroda Cie nie ominie!

MarzenixxJuz Ci dziewczyny napisaly, ze tempke to rano, mniej wiecej o tej samej porze, conajmiej 5 min ( nawet elektronicznym) w tym samym otworze :-D... Rymuje mi sie ...
Maggie, no bosko Ci wyszlo z ta rymowanka. Juz mi wpadla w uszko:-D:-D:-D.

Pozdrawiam Was dziewczyny tym razem z Naszej Ojczystej Ziemi, z czesci mocno poludniowej!

I oczywiscie, o malo nie zapomnielam, gapa ja jedna, witam nowe staraczki! Powodzenia dziewczyny!
 
Witajcie rano dziewuszki:-) ja dziś niestety do szkoły musze jechac:-(Egzamin mam:-(Będę dopiero jutro wieczorkiem. Trzymajcie kciuki:-p Juz niewiele mi zostało a tak mi się tam nie chce jeździc..W czerwcu obrona pracy licencjackiej a potem ruszam gdzieś jeszcze dalej się kształcic:tak:Tylko nie wiem jak to będzie wtedy z bobaskiem jak nam sie uda go "wyczarowac":-pMam nadzieję,że jakoś się to wszystko da pogodzic:happy: Pozdrawiam i do jutra wieczorkiem:happy:
 
reklama
Hej,
widzę, że bardzo pozytywne weekendy się nam szykują. Ja jestem kłębkiem nerwów, czekam żeby @ nie przyszła. Wczoraj byłam bliska zrobienia bety, ale że sporo się czyta o tym, że "cierpliwość jest cnotą" postanowiłam poczekać niecierpliwie:-(
 
Do góry