reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Butterfly juz niedużo zostało, raptem parę dni.... Trzymam kciuki aby weekend okazał sie szczęśliwy ;-) a tempka rokuje bardzo dobrze :tak:
 
reklama
A u mnie żadnych rewelacji! Objawy dokładnie takie jak na @! zobaczymy co będzie! Cieszy mnie tylko na razie tempka bo 37,4. Już niedługo wszystko sie wyjaśni! Oby to był Dzidziuś mój wymarzony! Jednak nie robię sobie wielkich nadziei żeby potem nie rozpaczać za mocno.
Oj to kciuki mocno zaciśnięte.
Kurcze każdy Wasz teścik przeżywam razem z Wami:-) najchętniej każdej po dzieciaczku bym wysłała
to może przydadzą się fluidki bo dawno nikt nie przesyłał
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Jestem troszkę spokojniejsza, bo wierzę, że będzie tylko lepiej. Staram się nie przejmować aż tak tym co się w koło mnie dzieje, bo chyba bym oszalała... Teraz największym zmartwieniem jest kredyt...bez pomocy rodziców będzie nam ciężko utrzymać naszą 3 na odpowiednim poziomie życia... Mam nadzieję, że wszytko będzie ok. W pracy się przemęczę przynajmniej do 15ego... O ile lada dzień nie trafię na normalne L4... Grypsko czy cóś mnie rozbiera... w Weekend było lepiej, a dziś jest tragedia... Dycham jak gruźlik i chyba mam gorączkę... To wszystko potęgują jeszcze nasilające się objawy ciążowe :sad: takie jak silny ból głowy głównie wieczorami, ból piersi i ich powiększające się rozmiary, przez co stanik się mały robi i kłucie w podbrzuszu... Pewnie co do dzidzi nic się nie dzieje, po prostu rośnie i lada dzień zacznie bić serduszko... Piersi pewnie też przez to mi dokuczają... I te humorki...:-(
Kurde, nic mi się totalnie nie chce... Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka... a tu praca wzywa :-(

imagination mierz sobie koniecznie temperature! Jeśli wzrośnie Ci do 38 to weź paracetamol na obniżenie bo gorączkę w ciąży trzeba koniecznie zbić... tak powiedziała moja ginekolog...Nie znam sie na tym szczególnie ale rade wziełam sobie do serca i gdy mialam temp powyzej 38 od razu wzielam apap... Według mnie lepiej zebyś sie oszczedzala a jesli trzeba to poszla nawet na zwykle zwolnienie bo teraz okres jest nie za ciekawy i lepiej zeby Cie cos gorszegi niz zwykla infekcja nie zlapalo... Dbaj o siebie i malenstwo :tak:
 
adolfina, ell dziewczyny wychodzi na to że w tym miesiącu wg wyliczeń @ wypada na 04.10 więc chyba podobnie jak i Wy teraz będę wyczekiwać.... :-p

...ja juz w tym miesiącu zakonczyłam boje :-) teraz czekanie i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie :-p

no to czekamy wspólnie na początek października...ale moje boje były w tym cyklu były no..mało bojowe, po owu byłam przez 3 dni nie do zycia....czułam ciągle tak jak pisałam gorączke, a dzisiaj mija 7 dzien od owu a mnie w drodze do domu z pracy zaczęło rwać podbrzusze, strasznie boli mnie w miejscu gdzie mam cięcie cesarskie, nie mogę się tam dotknąć:baffled: i do tego wszystkiego przypałętało się przeziębienie od córci
 
Fionka, Calla , Kinguś bardzo wam dziękuję!:-) To forum to naprawdę super sprawa! Zaraz człowiekowi lżej jak sie wypisze! ja o moich staraniach nikomu nic nie mówię, bo i tak już mam dość pytań kiedy? kiedy? lub stwierdzeń już na was pora.... Facet nie zrozumie kobiety tak jak druga kobieta! Więc jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie!

Fliudki wyłapałm pierwsza, więc może się uda....Trzeba czekać. czas pokaże! nie teraz to następnym razem!

Buziaki kochane!
 
Ostatnia edycja:
imagination mierz sobie koniecznie temperature! Jeśli wzrośnie Ci do 38 to weź paracetamol na obniżenie bo gorączkę w ciąży trzeba koniecznie zbić... tak powiedziała moja ginekolog...Nie znam sie na tym szczególnie ale rade wziełam sobie do serca i gdy mialam temp powyzej 38 od razu wzielam apap... Według mnie lepiej zebyś sie oszczedzala a jesli trzeba to poszla nawet na zwykle zwolnienie bo teraz okres jest nie za ciekawy i lepiej zeby Cie cos gorszegi niz zwykla infekcja nie zlapalo... Dbaj o siebie i malenstwo :tak:
Nie mam termometru w domu, by na bieżąco mierzyć, ale wezmę od rodziców, jak będę na weekend. Dzięki za rady:happy2: A apap nie zaszkodzi, jak się weźmie np. 2 tabletki na dzień, bo wiesz, ja się o wszystko boje...
Mam humor kiepski... głupie hormonki... przytuliłam się do 'męża' i łzy mi same poleciały, nie wiem czemu... tak mi jakoś ciężko na serduchu...
Mykam się wyspać, bo znów przed 4 pobudka...
Dobrej nocki, odezwę się jutro wieczorem. Buźka!
Ode mnie też fluidki łapcie ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^:happy2:
 
Nie mam termometru w domu, by na bieżąco mierzyć, ale wezmę od rodziców, jak będę na weekend. Dzięki za rady:happy2: A apap nie zaszkodzi, jak się weźmie np. 2 tabletki na dzień, bo wiesz, ja się o wszystko boje...
Mam humor kiepski... głupie hormonki... przytuliłam się do 'męża' i łzy mi same poleciały, nie wiem czemu... tak mi jakoś ciężko na serduchu...
Mykam się wyspać, bo znów przed 4 pobudka...
Dobrej nocki, odezwę się jutro wieczorem. Buźka!
Ode mnie też fluidki łapcie ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^:happy2:
Ciesz się Dzidziusiem! Nie zamartwiaj się ciągle!
Dziękuję za fluidki! znów pierwsza wyłapałam!:-):-):-)
 
reklama
Do góry