reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Albo jest jeszcze opcja, że doszło do zapłodnienia i fasolka próbowała się zagniezdzic ale moj chu*owy organizm jej na to nie pozwolił. Cóż jestem dalej w grze...
 
Albo jest jeszcze opcja, że doszło do zapłodnienia i fasolka próbowała się zagniezdzic ale moj chu*owy organizm jej na to nie pozwolił. Cóż jestem dalej w grze...
Dopóki nie ma @, ciągle jesteśmy w grze obie. Ja się poczuje bezpiecznie w piątek serio. I zrobię sobie betke... A Ty normalnie masz kreski... Widoczne... No kochana więcej wiary.
 
Dopóki nie ma @, ciągle jesteśmy w grze obie. Ja się poczuje bezpiecznie w piątek serio. I zrobię sobie betke... A Ty normalnie masz kreski... Widoczne... No kochana więcej wiary.
Udało mi się uchwycić. Nie wiem co o tym myśleć serio. W 14 dpo jesli to ciąża to chyba kreska powinna być normalna? To jest test 20 miu/ml
20190213_070807.jpeg
 
U mnie też kreska jest słaba... Ale ja nadal czekam bo z synem taka blada miałam dopiero tydzień po dniu @... Dopóki rura nie przyjdzie to wiesz... Nadzieja zawsze jest
 
U mnie też kreska jest słaba... Ale ja nadal czekam bo z synem taka blada miałam dopiero tydzień po dniu @... Dopóki rura nie przyjdzie to wiesz... Nadzieja zawsze jest
Dzięki Kochana za te pocieszające słowa [emoji8] u mnie z synem krecha była od razu zanim pojawiła się testowa. Ale to bylo na pozniejszym etapie, bo nastepnego dnia bylam na becie i bylo cos kolo 350. No nic czekam dalej. Dziś u mnie termin @. Powtórzę jeszcze test w piątek. Kupię ten sam zeby było porównanie.
 
Dzięki Kochana za te pocieszające słowa [emoji8] u mnie z synem krecha była od razu zanim pojawiła się testowa. Ale to bylo na pozniejszym etapie, bo nastepnego dnia bylam na becie i bylo cos kolo 350. No nic czekam dalej. Dziś u mnie termin @. Powtórzę jeszcze test w piątek. Kupię ten sam zeby było porównanie.
No właśnie :) i tak trzymaj jak do piątku nie przyjdzie @to myślę, że mamy szansę duże że te testy nie robią nas w balona
 
reklama
Do góry