reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Dziewczyny, to chyba nie jest kreska testowa?
 

Załączniki

  • IMG_20190212_182014.jpg
    IMG_20190212_182014.jpg
    404,8 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_20190212_181619.jpg
    IMG_20190212_181619.jpg
    629,8 KB · Wyświetleń: 103
hehe chyba nie :D Jotka masz możliwosc bety? to idz jutro ! :D
No mam możliwość. Ale teoretycznie wg kalendarzyki termin mam dopiero na 14 jak nie przyjdzie do 15 tego to w piątek sobie skocze, a narazie zachowuje zimna krew... Bo ona jakoś słabo się pokazywała... Jestem sceptycznie nastawiona.. Po za tym to nie jest z porannego tylko z teraz....
 
Hej kochane staraczki, pisze żeby być może podnieść choć jedną z was na duchu. Nie traćcie nadzieji. A więc napiszę w małym skrócie. Pierwsza ciążę straciłam ponad 10 lat temu. O druga staraliśmy się 4 lata mimo dobrych wyników tyle przeszło nam czekać. Na kolejną ciążę czekałam 5 lat (szczerze myślałam że już nie uda sie) od urodzenia synka 6 lat temu wiele się wydarzyło w moim organizmie. Miałam 6 zabiegów czyszczenia macicy ze względu na liczne miesniaki i polipy które mi dokuczaly. Mam dość zaawansowana endometrioze torbiele na jajniku były już kilka razy. Do tego mam dużą nadwagę. Jestem obecnie w 9 tyg z OM. W życiu bym się nie spodziewała że się uda. Naprawdę cuda się zdarzają. Pozdrawiam
 
reklama
No mam możliwość. Ale teoretycznie wg kalendarzyki termin mam dopiero na 14 jak nie przyjdzie do 15 tego to w piątek sobie skocze, a narazie zachowuje zimna krew... Bo ona jakoś słabo się pokazywała... Jestem sceptycznie nastawiona.. Po za tym to nie jest z porannego tylko z teraz....
to tym bardziej :D hehe idz idz jak nie chcesz jutro to chcociaz 15 bo cos mi sie zdaje ze jesteś następna zaciążona na forum :D:D niech dobra passa trwa !
 
Do góry