reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Spoznia ci sie @? Robisz test?
@O'Hara wywolana do tablicy:) robilas bete druga?jak sie czujesz?

No hejka, robiłam betę, wynik 201 przyrost jest prawie 100% a rano już miałam histerie, ze nic z tego, bo się zupełnie nie czuje jakbym była w ciąży, ale jednak jest Ok, uffff. Bety już nie będę powtarzac, 22 mam zrobić pierwsze usg... nie wiem jak ja to wytrzymam, lata świetlne ;)
Dziewczyny, strasznie wam współczuje tych porażek, jakbym mogła to bym się jakoś z wami podzieliła [emoji17]
 
No hejka, robiłam betę, wynik 201 przyrost jest prawie 100% a rano już miałam histerie, ze nic z tego, bo się zupełnie nie czuje jakbym była w ciąży, ale jednak jest Ok, uffff. Bety już nie będę powtarzac, 22 mam zrobić pierwsze usg... nie wiem jak ja to wytrzymam, lata świetlne ;)
Dziewczyny, strasznie wam współczuje tych porażek, jakbym mogła to bym się jakoś z wami podzieliła [emoji17]
Piekny przyrost,moze jednak na blizniaki;)Ja dzis tez panika,bo nie czuje sie wogole ciazowo poza jakas gula w gardle,i brakiem apetytu,do tego zaczal mnie w pracy brzuch bolec jak na okres! W domu zrobilam test i kreska druga sie odrazu pojawila jeszcze sie nawet do konca nie naciagnal,koloru takiego samego jak testowa,to najciemniejsza jaka mialam...uff przezylam kolejny dzien,na skan ide dopiero 19 luty.ale nie ukrywam ze wolalabym caly wachlarz objawow ciazowych
 
Piekny przyrost,moze jednak na blizniaki;)Ja dzis tez panika,bo nie czuje sie wogole ciazowo poza jakas gula w gardle,i brakiem apetytu,do tego zaczal mnie w pracy brzuch bolec jak na okres! W domu zrobilam test i kreska druga sie odrazu pojawila jeszcze sie nawet do konca nie naciagnal,koloru takiego samego jak testowa,to najciemniejsza jaka mialam...uff przezylam kolejny dzien,na skan ide dopiero 19 luty.ale nie ukrywam ze wolalabym caly wachlarz objawow ciazowych

Ja tez, modlę się o porządne rzyganko to może się uspokoję [emoji16] bo jak na razie to mnie tez tylko brzuch pobolewa okresowo i latam jak wściekła sprawdzić co tam się dzieje :)
 
No hejka, robiłam betę, wynik 201 przyrost jest prawie 100% a rano już miałam histerie, ze nic z tego, bo się zupełnie nie czuje jakbym była w ciąży, ale jednak jest Ok, uffff. Bety już nie będę powtarzac, 22 mam zrobić pierwsze usg... nie wiem jak ja to wytrzymam, lata świetlne ;)
Dziewczyny, strasznie wam współczuje tych porażek, jakbym mogła to bym się jakoś z wami podzieliła [emoji17]
Superr!!! to czekamy na wizyte u gina :-)))
 
reklama
Po tej konwersacji stwierdzam, ze My kobiety jesteśmy jednak zdrowo pierd*****e [emoji38][emoji38][emoji38]
 
Do góry