reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Na moim widzę dziś mniej niż wczoraj. Chyba kupię inny test i zobaczymy jutro. Jak zwykle... nie mogłam usnąć wczoraj z wrażenia. Juz zdążyłam zaplanować jak poprzesuwam meble i gdzie postawię łóżeczko [emoji23]

Z objawów to mnie boli w okolicy krzyża i lewego jajnika. Aktualnie mi niedobrze ale myślę że to akurat z nerwów.
Oby Tobie się chociaż udało. :) trzymam kciuki.
 
reklama
Mój to był jakiś z rosska, czułości 25. :p ę tam uda się..od początku mi mówią że przy hiperprolaktynenie to minimum 3 lata się dziewczyny starają.... A ja bym już chciała po półtora roku... W glowie mi się rzewraca
 
Mega sprawa[emoji173]

Dziewczyny...
Zaczął mnie dzisiaj kluc lewy jajnik, ten sam co mnie klul na owu. Stwierdziłam że "a mam jeszcze ze 4 testy to se sikne" Na początku nic nie widziałam ale po chwili dojrzalam cień. Teoretycznie termin @mam na 13.02 a siki byly wieczorne i rozcienczone bo sie aktualnie odchudzam i piję dużo wody. Moj M nic nie widzi ale on nie ma tak wprawionego oka jak ja...
Niedobrze mi się zrobiło z tego wszystkiego [emoji37]

Wrzucę Wam fotkę ale musialam ją specjalnie przerobić zeby cokolwiek było widać. Jeśli jutro wyjdzie coś rano po pierwszym siku to muszę zasuwac do lekarza po heparyne...Zobacz załącznik 941728
No cos tam jest!
 
"Nim zrobisz test i dowiesz się o ciąży, pod Twoim sercem rozegra się... fascynujący wyścig. „Zawodnicy” muszą pokonać tyle trudności, że niemal cudem może wydawać się to, że w ogóle dochodzi do powstania życia!"

Fragment artykułu
A ja się melduję. Przylazła @ :-)
 
"Nim zrobisz test i dowiesz się o ciąży, pod Twoim sercem rozegra się... fascynujący wyścig. „Zawodnicy” muszą pokonać tyle trudności, że niemal cudem może wydawać się to, że w ogóle dochodzi do powstania życia!"

Fragment artykułu
A ja się melduję. Przylazła @ :-)
Tez cudem to jest [emoji23][emoji39] współczuję @ :-/
 
reklama
Do góry