reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Hejka!
Ja piekę kurczaka w całości. Chyba drugi raz w życiu, ale pierwszego razu w sumie nie pamietam :D takze trzymajcie kciuki zeby wyszedł smaczny. Mój mąż robi chipsy z buraka do tego :)
Skończyłam wlasnie @ i upierdliwe przeziębienie. Temperatura skakała, ale to chyba na to choróbsko. Teraz mam ze 2-3 cykle na samoobserwacje, bo musimy na razie przerwać starania - jesli dostanę nowa prace. Info mam dostac w przyszłym tygodniu.
Pewnie będę rzadziej sie udzielać w związku z tym, ale bede was odwiedzać na pewno aby żywic sie pozytywnymi informacjami o dwóch kreseczkach :)
 
No i dzisiaj test pokazal jedna kreske a ja wlasnie czuje klucie ale juz w podbrzuszu to znaczy ze juz po? Badam sie codziennie i nie widzialam silnie zaznaczonej kreski myslicie ze to moze zalezec tez od godziny? Chodzi mi o to czy jest sens sie badac dwa razy w ciagu dnia czy i to jest bez znaczenia o ktorej?
 
No i dzisiaj test pokazal jedna kreske a ja wlasnie czuje klucie ale juz w podbrzuszu to znaczy ze juz po? Badam sie codziennie i nie widzialam silnie zaznaczonej kreski myslicie ze to moze zalezec tez od godziny? Chodzi mi o to czy jest sens sie badac dwa razy w ciagu dnia czy i to jest bez znaczenia o ktorej?
ja sikalam obojetne o ktorej godzinie, ale nieraz laski pisaly, zeby miec nierozcienczony mocz
 
W instrukcji piszą, ze nie robic z pierwszego moczu bo moze byc mylnie duże stężenie LH. A jak robisz to 2h przed mało pij, zeby nie był mocz zbyt rozcieńczony..
 
Zobacze jeszcze jutro rano co bedzie i czy doczekam ciemnej kreseczki mozliwe zeby w ogole nie bylo? Bo nie wiem juz czy to moze od tej prolaktyny cos znowu :/
jak ja zaczelam robic testy owu to zaczely mi wychodzic slabe kreski i sie wsciekalam, ze nic z tego, potem nauczylam sie cierpliowosci i czekalam cierpliwie na TĄ kreske i ku mojemu zdziwieniu 14 dc wychodzily zawsze ciemniejsze od kontrolnej i jak wczulam sie w organizm to pieknie czulam owu (gdy bylam mlodsza to bez testow owulacyjnych czulam owu, po ciazy przestalam ją pieknie czuc), a przedtem to raz ją czulam w 13 dc raz w 12 dc a raz w 14 dc, teraz jak mam przerwe w straniach to musze zamowic testy owu i po powrocie do staran znow ich uzywac, latwiej jeest wtedy
 
Ja odwrotnie ... przed ciążą nie czułam nic ... a po ciąży przyszły dosyć bolesne owulacje. Na plus jest to, że nie muszę już robić testów, bo kiedy przychodzi ból, na testach są zawsze dwie ciemne linie.
Oprócz tego miesiąca bo coś się porypało chociaż wiem, że owulację wyłapałam dobrze, tylko potem nie wiem co się porobiło, że co jakiś czas znowu miałam takie ''bóle''. Po owu zawsze traciłam apetyt ...i tego nie jestem w stanie zrozumieć ... ale kto zrozumie hormony.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry