reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

No i dostalam@aż płakać mi się chce.Bugu. to chyba zacznę sobie sprawdżąć kiedy mam owulacji, gdyż do tej pory liczyłam z kalkulatorów dni płodnych. Dziewczyny czy jakieś konkretne testy polecacie? Albo o co chodzi dokładnie z tym mierzeniem temp.?
ja mialam testy owu z allegro i wykryly i owu idealnie
 
reklama
No i dostalam@aż płakać mi się chce.Bugu. to chyba zacznę sobie sprawdżąć kiedy mam owulacji, gdyż do tej pory liczyłam z kalkulatorów dni płodnych. Dziewczyny czy jakieś konkretne testy polecacie? Albo o co chodzi dokładnie z tym mierzeniem temp.?

Przytulam kochana :*

Ahh z tą temperaturą ...ja wczoraj nie pisałam ale miałam spadek do 36,8 z 37,2, ...rano dzisiaj 37,0. Czytałam, że nawet brak snu, czy seks mają wpływ na spadek tempki.

Odnośnie tempki tutaj dziewczyny pisały o pomiarze: https://www.babyboom.pl/forum/temat/niezbednik-staraczki.6363/
 
Ja tez do tej pory bawilam sie tylko z kalkulatorami dni plodnych i wyrywkowo testami ale sie nie sprawdzalo i w tym miesiacu od chwili jak skonczyla sie @ codziennie sie testuje i dzisiaj dopiero zobaczylam delikatnie druga kreseczke jednak u mnie to czesto bywalo tak ze nie dochodzilo do ciemniejszej przez prolaktyne :( wiec zobaczymy jak to bedzie tym razem
 
Ja tez do tej pory bawilam sie tylko z kalkulatorami dni plodnych i wyrywkowo testami ale sie nie sprawdzalo i w tym miesiacu od chwili jak skonczyla sie @ codziennie sie testuje i dzisiaj dopiero zobaczylam delikatnie druga kreseczke jednak u mnie to czesto bywalo tak ze nie dochodzilo do ciemniejszej przez prolaktyne :( wiec zobaczymy jak to bedzie tym razem
u mnie jak zblizala sie owu to byla kreska niemal taka jak testowa a jak juz czulam owu to byla ciemniejsza od tej testowej, pokrywalo mi sie to
 
Ja wczoraj czulam klucie w prawym jajniku pierwszy raz sie tak wnikliwie zaczelam sie obserwowac zeby wiedziec co i jak ;) jak juz jest owu to tez jest klucie czy to juz po?
 
Ja wczoraj czulam klucie w prawym jajniku pierwszy raz sie tak wnikliwie zaczelam sie obserwowac zeby wiedziec co i jak ;) jak juz jest owu to tez jest klucie czy to juz po?

Każda z Nas ma inne objawy zwiastujące zbliżającą się owu, niektóre kobiety nie odczuwają ich w ogóle.
Mnie np. boli podbrzusze, boli jeden z jajników w zależności z którego będzie owu, nic mnie nie kuje
 
A nic ... ja czekam na @ ... nawet nie wiem kiedy przyjdzie, tempka 37,2 wczoraj znowu bolały mnie jajniki jak na owu ,- .. więc poprawiliśmy z moim K dla pewności hahaha :-) :) Chociaż trochę frajdy trzeba z tego mieć heh.
A jak reszta ? Dziewczynki ?
Lux jak głowa ?
 
reklama
A nic ... ja czekam na @ ... nawet nie wiem kiedy przyjdzie, tempka 37,2 wczoraj znowu bolały mnie jajniki jak na owu ,- .. więc poprawiliśmy z moim K dla pewności hahaha :-) :) Chociaż trochę frajdy trzeba z tego mieć heh.
A jak reszta ? Dziewczynki ?
Lux jak głowa ?
moj chcial seksu, ale ja bylam za bardzo zmeczona, glowa ok, juz o dziwo nie boli
 
Do góry