reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

:tak:Roxii bardzo sie ciesze naprawde trzymam kciuki za Was :-):-) u mnie jak narazie wszystko do dupki :-( ja zamowilam wlasnie juz ten pasek siostry maja mi go wyslac jest duzo swiadectw ze pasek modlitwa i wiara naprawde pomagaja . a poswiecony pasek razem z modlitwami wysylaja siostry z krakowa one sa niesamowite wysylaja paski nawet zqgranice i zupelnie za darmo wystraczy do nich napisac lub zadzwonic.
Magdalena Makiewicz czyli na invito czekasz ?? terz trzymam kciukasy :-)

mnie endokrynolog powiedzila ze u mnie ja tabletki nie zadzialaja tez proponuje invitro wscieklam sie i zlaamalam jak ona mogla przecierz ja nie jestem bezplodna i zmoja choroba mozna zajsc w ciaze nie jest to niemozliwe sa inne sposoby leczenia nie tylko tabletki ale coz wiadomo jak jest w uk a napewno jak bym sie zdeecydowala na invitro to nie tu tylko w pl
milego dnia dziewczyny mam nadzieje ze macie lepsze humory niz ja pozdrowionka
 
reklama
Roxi - dobrze slyszec, ze u Ciebie wszystko dobrze. Jak bedziesz miala jakies pytania lub watpliwosci co do procedury- to pisz, o ile pamietam, to Ci wszystko opisze.
Magda M. - trzymam kciuki. Bedzie dobrze. Moja mrozonka juz sie u mnie w brzuchu rozmraza 21 tygodni :)
Pozdrawiam Was dziewczynki w ten piekny, cieply wieczor !
 
Matylda Dziękuje ;-)
U mnie także pogoda typowo jesienna już niestety :-( szaro,buro i wietrzenie ehhh jesień!
Oby szybko do świąt a potem do wiosny.
Po nowym roku zaczniemy rozglądać się z mężem na urlopem pod palmami :happy: kusi nas Majorka ale zobaczymy:)

Pozdrawiam was!
 
Hi hi ja tez bylam na Snowdonie ( czy to jest rodzaj męski czy żenśki ... ta góra)? Bo już nie wiem :)
My jak narazie mamy wszystkie plany wakacyjne zawieszone ... i musze Wam się przyznać, że mi z tym bardzo ciężko, bo kocham podróżować! Zatem Agnieszka ciesz sie planowaniem i wizją odpoczynku pod palmami! :)
 
reklama
Do góry