reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

edyta - usg mam tuz tuz, ale to jest na 9t3d i potem mam na 11t5d i dopiero odetchne z ulga po tym usg, kciuki sie przydadza na pewno dziekuje :) zycze zdrowka dla rodzinki i trzymam &&&&&&&&&& za staranka :)

zuzia- pamietaj zawsze jak sie wygadasz to bedzie ci lepiej, a my tu chetnie zawsze wysluchamy... :) wiem jak to jest z dolem non stop.... eh.. mi przeszlo to i tobie przejdzie :) sciskam cie mocno
 
reklama
Witajcie!
Na poczatek życze Wam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2011 ROKU I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ I MARZEŃ WŁĄCZNIE Z TYM NAJWAŻNIEJSZYM DLA NAS STARACZEK:-):-):-) Mam nadzieje że w tym roku posypią się fasoleczki i za rok wszystkie będziemy z brzuszkami lub z maleństwami na rękach:tak::-)
Zuzia głowa do góry kochana, będzie dobrze, musi być, Mam nadzieję ze dół szybko minie i będzie OK:-)
Kamilaedi trzymam kciki żeby wszystko było dobrze, juz niedługo usg więc znów zobaczysz swoja dzidzulkę:-D
Edyta01 trzymam kciuki za owocne staranka:-)
A ja juz jutro ostatni dzień do pracy i we wtorek o 7 rano lecę do Polski:-):-):-) jejku ale się cieszę jeszcze tylko przeżyć jutrzejszy dzień i urlopik!!!
Ale powiem Wam ze im bliżej tej inseminacji tym bardziej się boję ze cos się poknoci:sorry2: Boje się że nasienie M będzie niedostatecznie dobre do zabiegu... Trzymajcie dziewuchy kciuki plissssss. Relacje postaram się zdawać na bierząco:tak:
Pozdrawiam i jeszcze raz HAPPY NEW YEAR!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Roxii a wiec trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze,nie stresuj sie musi byc dobrze,i oczywiscie czekamy na relacje;-)
A na dlugo lecisz ?
 
Witajcie:)

Roxii Ty wiesz że Ja mocno 3mam kciuki za Ciebie i za inseminację.
Proszę nie martw się,wyluzuj i bądź spokojna.Wierzę ze wszystko będzie ok.
Koniecznie informuj nas na bieżąco i pamiętaj spokojnie...;-)

...a i tak przy okazji to pozdrów Polskę ode mnie i przekaż że już nie długo też Ją odwiedzę :-D:-D:-D

Pozdrawiam was i życzę miłego poniedziałku :tak::-)
 
Witam Was Serdecznie w Nowym Roku.
Zuzia mnie wczoraj zmotywowała i oto jestem- za co jej serdecznie dziękuję :*
Mój ostatni cykl skończył się się okropnie, plamieniem zaraz przed wyjściem z wieczoru babskiego, na którym się wytańczyłam na wii fit...Plamienie było nie wielkie za to w niedziele w nocy obudził mnie ból brzucha, mdłości i wymioty. Z bólu chodziłam po ścianach i prawie zemdlałam. @ lała się ciurkiem :( Obliczyliśmy że to już 10 cykl, a przecież wydawało się, że tyle co zaczęliśmy.
Straciłam już nadzieję, i nawet nie czuję się już staraczką.

Kama- ale Twoją kruszynka już duża, to już półmetek :)
Kamilaedi- dobrze,że Twoją fasolinka ma się dobrze, i nie stresuj się tak, bo to szkodzi :)

ROXII, trzymam kciuki i jestem z Tobą, myśl pozytywnie,a napewno wszystko się uda!!!

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich dziewczyn w Nowym Roku, nie Wam się spełnią wszystkie marzenia.
 
witam dziewczyny )

roxii- trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&& i zycze super urlopu, ktorego Ci troche zazdroszcze....
meganek- fajnie ze jestes.... przykro mi ze @ znow sie przylazla, ale nie mozesz sie poddawac!!!!!!!!!!!!!!! trzeba walczyc o swoje szczescie

sciskam was mocno wszystkie i zycze milego wieczorku !!
 
Hej dziewczyny:)

Roxii wiem ze dol minie ale to czekanie jest dobijajace. Dlatego wiesz ze tym bardziej trzymam za ciebie kciuki&&&& Musi sie udac.

Meganek bardzo sie ciesze ze zmobilizowalam cie do powrotu. Sama wiem ze nie jest lekko. U mnie tez juz 15 miesiac minal i nic. Tez nie mam ochoty na starania no ale co zrobic, gdy tak bardzo chce sie byc mama??!!! Zazdroszcze Roxii ze tak sie wziela i te badania wszystkie zrobila - u nas nie zabradzo jest taka mozliwosc - do kliniki w Polsce mamy daleko no i jeszcze ta budowy zabiera nam kazdy wolny czas w kraju. Ciagle mam nadzieje ze moze naturalnie sie uda albo chociaz w tej klinice tutaj nam pomoga. Za kilka dni drugie badanie zolnierzykow i wtedy beda mogli juz nas umowic na wizyte. A ty nie planujesz zrobic jakis badanek??? Trzymaj sie tulam cie mocno.

Pozdrowionka dla reszty- milego wieczorku:)
 
Zuzia, no tak Roxii, rzeczywiście się zmobilizowała i zrobiła wszystko od początku do końca, a teraz jest już tak blisko. Ale Wy też macie już badania za sobą, teraz jeszcze to powtórne badanie- ale może wyniki będą lepsze, może wystarczą jakieś suplementy, leki. Przynajmniej wiecie na czym stoicie i lekarze mogą Wam pomóc. My nie mamy odwagi dowiedzieć się prawdy- jeszcze nie teraz. Zwłaszcza, że nie bardzo możemy jeździć po lekarzach, na badania ze względu na prace..;/
Powodzenia na badaniu.
 
Kochaniutkie uszy do góry:)
Rok 2011 to podobno bardzo dobry rok więc miejcie nadzieję na lepsze jutro,dobre wyniki badań i oczywiście na fasolki:)

Roxii a Ty już w Pl?

My też jeszcze trochę i zaczynamy się urlopować najpierw piękna Hiszpania a potem Polska :happy2: oby szybko do wiosny :tak:


Meganek,Zuzia mocno pozdrawiam *

Ola a co z Tobą?gdzie jesteś?Czy opuściłaś nas już na dobre?:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochaniutkie:-) Dziękuje Wam wszystkim za kciuki za mnie, jesteście cudowne!!!!!!!!!!!!:-D Trzymajcie dalej mocno:-p:-) Ja za Was wszystkie także mocno trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&
Juz za parę godzin lecę do Polandii, jestem spakowana i gotowa do podrózy. Staram sie nie stresować ale to nie takie proste:sorry: Postaram sie pisać Wam wszystko nabierząco w miarę mozliwosci oczywiście;-)
Megan_ek witaj spowrotem:-) Ciesze sie że znów jesteś z nami i ze się w końcu odezwałaś:tak: Kochana nie załamuj sie tak, głowa do góry i trzeba brnąć do przodu, w końcu napewno się uda. Tylko wiesz ja nie chcę się wtrącać, ale czasem szczęściu trzeba trochę dopomóc. Moim zdaniem źle robicie że nie idziecie do lekarza:no: Bo wiesz moze tak naprawdę nic poważnego wam nie jest i wystarczyłoby ze dwa lub trzy miesiące jakiejś stymulacji lub kuracji i cieszyłabyś się fasoleczką:tak: Skoro staracie sie juz 10 cykli i nadal nic to raczej napewno jest jakaś przeszkoda. A czasem wystarczy naprawde niewiele zeby się udało:tak: A jeśli nie bedziecie wiedzieli co Wam jest i nie zaczniecie sie leczyć to możecie nigdy sie nie doczekać fasoleczki.... Czy warto jest tak ryzykować???? Zrobicie jak uważacie to Wasze zycie, ale moim zdaniem powinniście iść do lekarza, bo to wcale nie musi byc nic poważnego, sprawdzcie to, bedziecie wiedzieli na czym stoicie.Naprawdę warto:tak: Ja się wzięłam za nas bo zdałam sobie sprawę z tego ze jeśli nie zaczniemy działac i robić coś w tym kierunku to nigdy niedczekamy się dzidzi. Niestety ale taka jest prawda na naturalne poczęcie raczej szans nie mamy, a Wiem to dlatego bo chodzimy do lekarzy, robimy badania, teraz kiedy jesteśmy pod ich opieką i nadzorem być może w końcu jakis sposób zadziała:tak:
Takze kochana, nie łam się tylko weź sprawy w swoje ręce i zacznijcie coś działać a napewno w końcu się uda:tak: Ja oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki i oby żadne badanka nie były Wam potrzebne, ale naprawdę pomyśl nad tym:tak:
Zuzia kiedy Twój M idzie na kolejne badanko????? trzymam kciuki za lepsze wynki&&&&&&&&&&&&&&&:-)
Agnieszka nie, jeszcze jestem w UK ale za parę godzin jak juz wspominałam będę w Polsce i oczyiście pozdrowię ją od Ciebie:-D
Edyta lece na niecałe dwa tyg. wracam 16 stycznia, więc trochę odpoczne (mam nadzieję) i naciesze sie rodzinką:tak:
Pozdrawiam Was kochane, postaram się odezwać jak najszybciej:-)
 
Do góry