reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Kamilaedi, chodzi Ci o L4? Moja znajoma, dostałam L4 od 4 miesiąca ciąży do porodu, z powodu zbyt dużego stresu w pracy, od którego dostała krwawień no i odkleiło jej się lożysko, wiec dość poważnie. No ale z L4 w UK jest kiszka bo to tylko ustawowe 80 funtów na tydzień, no chyba że zakład coś extra dopłaca.

A właśnie, miałam pytać jaki system przytulanek stosowaliście w tym udanym cyklu:))

Mamusia Blondyneczki, witamy z powrotem.

Ja straciłam rachubę z tym cyklem, z tego co pamiętam pisałam Wam, że termin mam na 14, wiec niech tak zostanie. Piersi bolą mnie już od 2 dni, nie mogę spać na brzuchu. Nie nastawiam się, ale myśle że fajnie by było :)) Tak na święta.
 
reklama
Znajdzie sie tu miejsce dla mnie:confused::-)
przygarniecie:blink:

kiedys pisalam na tym watku jako staraczka ,no ale jak juz sie wystaralismy to zaniedbalam i dzisiaj odnalazlam.a widze tu fajnie u was.

dziewczyny wszystkim sie uda,trzeba poczekac na swoj czas.
u nas tez latwo nie bylo dwa poronienia i dopiero trzecia proba przyniosla nam wymarzona coreczke.
 
Motyl12 witamy u nas na wateczku i zycze szybkiego zafasolkowania :-)
Megan_ek trzymam kciuki zeby byl cudowny prezencik pod choinke:tak:
Zuzia a kiedy beda wyniki zolniezykow??? macie je odebrac u GP??? mam nadzieje ze beda lepsze niz te poprzednie. Daj znac jak dostaniecie wynik. A jesli chodzi a ta mila Pania w klinice to naprawde mieliscie duzo szczescia fajnie jest spotkac w takim miejscu tak zyczliwa osobe.
Ja niestety nie mam tak dobrej opini o tym szpitalu, zawsze trafiam na niezbyt rozgarnietych ludzi. Przykladem sa ostatnie dni i zamieszanie w zwiazku z moim badaniem HSG. Pewnie pisalam Wam jakos o tym. Pierwszy termin na to badanie dostalam na 18 listopada. Termin byl zly bo bylm juz po owulce, wiec dzwonilam tam i musialam odwolac spotkanie. Babka powiedziala mi ze mam dzwonic jak przyjdzie @ i pytac o wolny termin. Ja ja poprosilam zeby wpisala mnie na 2 grudnia bo wiedzialam ze bede zaraz po @. Cos marudzila ale po 2 dnich przyszed list z terminem o ktory prosilam. Ale niestety jak pech to pech ostatnia @ sie spoznila o 5 dni i nie moglam isc na to badanie. Wiec znow tam dzwonilam i odwolywalam wizyte. powiedziano mi zebym zadzwonila za tydz. i zapytala o wolne miejsce w czwartek 9 lutego. No wiec dzwonilam tam wczoraj i pytalam. Jakas niezbyt mila Pani powiedziala ze nie ma miejsca na ten czwrtek i odlozyla sluchawke:dry: no wiec pomyslalam sobie w d..pie Was mam nie bede tam wiecej dzwonic. Dzis mialam wolne, wstaje rano a tu list ze szpitala ze na jutro na 10:20 mam badanie HSG:szok: Oni tam sa nienormalni!!! Ciesze sie ze tak wyszlo bo w koncu jutro pojade i zrobie to badanie ale ich balagan jest okropny. Czy wczoraj ta babka z ktora rozmawialam nie mogla mi powiedziec ze jestem wpisana na ten czwartek na badanie??? Nawet mnie nie sprawdzila w komputerze tylko powiedziala ze miejsca nie ma i odlozyla sluchwke:no: Poprostu rece opadaja:sorry2:
No ale najwazniejsze ze w koncu jutro tam jade i zrobie to nieszczesne HSG. Boje sie troche bo czytalam ze to boli:sorry2: Trzymajcie dziewuszki za mnie kciuki, zeby nie bolalo no i zeby wszystko bylo dobrze, bo troche sie obawiam...
Jutro po badanku dam znac jak bylo:tak:
 
Hej ja jak zwykle nie moge spac w offy ehhh...

Witam nowe staraczki!!! Fajnie ze jest nas coraz wiecej...jak to mowia w Kupie razniej:))) Tylko pamietac nie pchac sie w kolejke... wiadomo kto tu pierwszy zachodzi te co najdluzej sie tutaj staraja hihihihih....:))))
A tak serio to fajnie ze chcecie do nas dolaczyc. Moze napiscie cos o sobie bedzie latwiej Was poznac a i wy sie latwiej tutaj wkrecicie:)

Meganek pewnie ze fajnie by bylo tak na swieta!!! kochana chyba kazda z nas marzy zeby taki cudowny prezent dostac pod choinke... zycze ci tego z calego serca. U mnie wychodzi ze testowac bede w wigilie takze dopiero bede sie nakrecac pozytywnie.

Roxii no widzisz tak to jest z tymi ludzmi. Roznych mozna w zyciu spotkac. Mi sie udalo trafic na tych lepszych:) Ale za to tobie najwazniejsze ze udalo sie zalatwic to badanie. Nic sie nie martw, glowa do gory bedzie dobrze. Ja ci zycze zebys tylko spotykala samych zyczliwych:)) Bede trzymac kciuki za ciebie no i za reszte oczywiscie tez:)) A odnosnie naszego badania, to narazie musimy miesiac czekac na drugie badanie nasienia dopiero potem po tygodniu od tej daty kazala nam isc do GP i domagac sie skierowania do kliniki. Takze narazie musimy czekac.

Milego dzionka dla wszystkich:)
 
Ostatnia edycja:
Czesc

Witam nowe staraczki:-)

Wczoraj dzwonili tescie i w koncu zdecydowali sie przyleciec do nas na tydzien w kwietniu.

Myslalam ze skonczyla mi sie @ a ona rozkrecila sie na nowo:dry: jakos tak dziwnie.
No zobaczymy ile to jeszcze potrwa:zawstydzona/y:

Milego Dnia
 
Hejka!
Zuzia dzieki za mile slowa :-)
Ja juz jestem w domku i po badanku, dzis moge powiedziec ze Panie ktore robily badanko byly naprawde przemile, usmiechniete i wogole, wiec ogolne wrazenie pozytywne:-) Niestety jednak troche bolalo:sorry:, bardzo dziwny tempy bol, przez chwileczke dosc mocny ale nie trwalo to dlugo. Wciaz nie czuje sie najlepiej uczucie podobne jakbym miala pierwszy dzien @. Klade sie teraz na chwile do lozeczka uciac mala dzemke, mam nadzieje ze jak wstane bede lepiej sie czula:tak: No ale najwazniejsze jest to ze obydwa jajowody mam drozne:-D wiec jestem juz spokojna i wiem ze nie ma przeciwskazan do inseminacji.:-):-):-)
Pozdrawiam , ide spac, jeszcze pozniej sie odezwe.
 
reklama
Witam nowe staraczki :)

Roxii, super że już po i nie było aż tak tragicznie, wieści również świetne!!

Meganek, no to teraz mocno kciuki zaciskam co by taki piękny prezent Ci się trafił :)

U mnie w zasadzie nic nowego.. co do cyklu zupełnie się pogubiłam, jak nei zaglądne do ff to nie wiem, który dzień cyklu nawet :D I bardzo dobrze mi z tym :)
 
Do góry