reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii sny sprawdzają się na odwrót :-) więc ja przewiduje że twoje maleństwo będzie ruszało się jak szalone tam :-) trzymam kciuki i czekam na relację :-)
 
roxi trzymam kciuki, na pewno wszystko jest ok! :-)
Joasia i jak tam? :-) Ja czuje że sie pokulam do 42tyg :-) Siostrze juz napisalam w razie W ze mozliwe ze nie dam rady rzyjechac na jej slub :-(
 
Już jestem po. Dziękuje wam za wsparcie i kciuki :* Jak zwylke okazało się ze niepotrzebnie panikowałam, ale wiecie jak to jest:zawstydzona/y:
Tak wiec dzidzia jest i ma się dobrze, rączki są, nóżki tez, serduszko bije i reszta takze wporządku:-) Dzidzia bardzo ruchliwa i cieżko było ją zmierzyć, ale się udało na dzien dzisiejszy ma 5cm czyli tyle i mieć powinna na ten tydzień. Według usg wszystko rozwija się prawidłowo i wyglada dobrze:-) Normalnie kamień z serca, tyle nerwów i stresu, ale już się uspokoiłam i jestem przeszczęśliwa!!! Niesamowite uczucie, wciaż niemogę uwierzyć ze ta dzidzia tam jest, nie mam pojęcia gdzie ona sie mieści i w ogóle to takie niesamowite:-D Ale już mam fotki i jak tylko na nie popatrze to upewniam się w tym że jednak jest:tak: Najbardziej cieszę się z tego ze wszystko rozwija się prawidłowo, pobrali mi jeszcze krew na syndrom Downa, ale z usg wynikło że ryzyko jest niskie, mam nadzieję, ze badanie to potwierdzi:tak:
 
Roxi cudowne wiadomości...no nie mogło byc inaczej :-) teraz będziesz spokojniejsza i moze nie będziesz sie tak stresowac tylko zaczniesz cieszyć ciaza ;-)
 
Roxi cudowne wieści:-):-):-)bardzo, bardzo sie cieszę, że dzidzia prawidłowo rośnie. 5cm szczescia!!!Teraz możesz zacząć cieszyć sie z ciazy, bo wszystko bedzie dobrze.
 
Roxii super :-) wiedziałam że wszystko będzie dobrze :-) niesamowite uczucie że tam siedzi taki mały człowiek i akrobacje już wyprawia :-) a obawy jak już pisałam kiedyś Noelce będą z tobą do porodu... a później to dopiero się zacznie ;-) a tak na marginesie to ci się kopniak należy... bo ja zawsze miałam taką metodę na Twoje posty jak coś się działo że zerkałam na buźki i już wiedziałam czy coś poszło nie tak... a tu dziś pierwsza smutna buźka więc szybko zaczęłam czytać ;-)
 
Jeszcze raz dziękuję wam za wsparcie i za to ze wytrzymujecie tu moje marudzenie i czarnowidztwa:-p ale ja jak czymś się przejmuję to muszę to z siebie wyrzucić i wiem że wy tu zawsze mnie zrozumiecie, dlatego czasem trochę pomarudzę:sorry:
Ale obiecuję ze postaram się poprawić i w koncu uwierzyć w to ze bedzie dobrze, już sie trochę uspokoiłam i myślę ze bedzie lepiej:tak:
Dzisiaj nie maiałam czasu, bo trochę zamieszanie, ale jutro postaram się wrzucić fotkę mojej fasoleczki jeśli oczywiście chcecie;-)
 
no raczej że chcemy :-) ale zapewniam cię że ja też tak miała z czarnowidztwem przed skanami :-) da się z tym żyć :-)
 
reklama
Brawo Roxii wiedziała, że wszystko będzie dobrze i maleństwo do Ciebie pomacha swoimi malutkimi rączkami i nóżkami :happy2: Oczywiście, że czekamy, aż wstawisz fotki fasolki. Pora uwierzyć, że zostaniesz mamusią :tak::tak:

A jeszcze mi powiedz, bierzesz jeszcze jakiś progesteron??
 
Do góry