reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa.mama ekspertem to ja nie jestem, ale te plamienia przed @ to może być niedomoga lutealna poczytaj sobie na ten temat w necie. Nie wiem czy to akurat to, ale wiem że objawia się właśnie takim plamieniam przed @. Albo być moze to sprawka tej torbieli, nie wiem nie znam się na tym zabardzo:sorry2: Wizyta u lekarza byłaby wskazana:tak:
Masz rację te kilka dni w porównaniu z tymi latami które czekałam to jest nic, ale tak to już jest że sama końcówka najbardziej się ciągnie:baffled: Oby przetrwać do czwartku potem pewnie już jakoś zleci-mam nadzieję...
A co u reszty???
Zuzia jak tam się czujesz kochana? miałaś zaglądać do nas:-p
 
reklama
Zuzia jak tam się czujesz kochana? miałaś zaglądać do nas:-p

Jestem jestem:) Och czytam to wszystko co piszecie i czuje dokladnie jak wy - ja mam 29 w tym roku i tez nie moge uwierzyc ze jeszcze nie jestem mama... wszystko doskonale rozumiem - no takie zycie.... mysle ze jedynym wyjsciem to chyba cieszyc sie tym co sie ma a reszta sama przyjdzie... nie wszystkie wiecie ze mam wlasnie ciezki okres za soba (po raz drugi mialam usuwany nowotwor) i mialam dolek niesamowity ale wlasnie dzisiaj mialam wizyte pierwsza po operacji i mam dobre wiesci - lekarz powiedzial ze z badan wychodzi ze tym razem wszystko usuneli z naprawde sporym marginesem i powinno byc juz dobrze:-) Poza tym wszystko pieknie sie goi i juz pomalu moge wracac do normalnosci:) Bardzo sie ciesze bo juz mialam dosyc tej niepewnosci i tej choroby... i tak sobie mysle czasem czy potrzeba zeby czlowiek tak sie o wszystko martwil bo przeciez i tak bedzie co ma byc i czasem nie mamy na to wplywu.... tak z doswiadczenia wiem ze nie jest to takie proste ale moze chociaz czasem warto zastosowac bo zycie jest takie krotkie i szkoda czasu... cieszmy sie tym co mamy z nadzieja ze bedziemy mialy wiecej - a dzieciatko przyjdzie musimy wierzyc chociaz czasem nie latwo... buziaki dla wszystkich
 
aniolkowa.mama ekspertem to ja nie jestem, ale te plamienia przed @ to może być niedomoga lutealna poczytaj sobie na ten temat w necie. Nie wiem czy to akurat to, ale wiem że objawia się właśnie takim plamieniam przed @. Albo być moze to sprawka tej torbieli, nie wiem nie znam się na tym zabardzo:sorry2: Wizyta u lekarza byłaby wskazana:tak:

Aniolkowa.mama mysle ze Roxii ma tutaj racje - wizyta u lekarza wskazana. Wogole Roxi to tutaj jak ekspertka:-D Ja podobnie mialam takie plamienia przed @ tylko takie brazowe bardziej - tez wlasnie podejrzewalam niedomoge lutealna - najlepiej sprawdzic badajac krew na progesteron mniej wiecej w 7 dni po owulacji - ja bylam opowiedzialam o tym GP i mnie skierowala na takie badanie - u mnie akurat progesteron byl w normie a plamienia ustaly po paru miesiacach...
 
W tym tygodniu wypadają moje 31 urodziny
mi tez 9 dni stuknie 31...

No ja widze ze w najblizszym czasie mamy dwie solenizantki:-) Dziewczyny najbardziej na swiecie zycze Wam spelnienia tego najwiekszego marzenia jakim jest dzieciatko - zycze Wam zebyscie nie musialy juz dlugo czekac a pojawienie sie go zeby wnioslo w wasze zycie tyle radosci ile szalenstwa i niespodzianek:-) Wszystkiego wszystkiego najlepszego:tak:
 
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
Tygrysek-M już zagłosowałam:tak:
Zuzia no w końcu się odezwałaś!!!:-) Jejku widzę że masz dobre wieści to wspaniale, kochana nawet nie wiesz jak sie cieszę że wyniki wporządku i ze już wracasz do zdrówka:-D Normalnie kamień spadł mi z serca, tak bardzo się ciesze:-)
Masz racje trzeba starać się cieszyć z tego co sie ma, a reszta sama przyjdze:tak: Ja Tobie życzę żeby to o czy tak marzysz przyszło do Ciebie barrrrdzo szybciutko;-)
Magdalena Markiewicz, aniolkowa.mama ja przyłączam się do życzeń Zuzi, życzę oczywiscie spełnienia tego najważniejszego marzenia, duzo drówka i radości z życia!!!!!!:-)
 
Tygrysek-M głos oddany.

Dziekuje wam dziewczyny za życzenia. Oby szybko sie spelnilły.

U mnie @ nadal brak i bardzo prosiłam Tego u góry, żeby mi dziś nie przyszła, bo co by to była za ironia losu dostać taki prezent urodzinowy. Z tej okazji kupiłam test i coś mnie podkusiło, żeby zrobić. Oczywiście wyszedł negatywny, ale przynajmniej chwila nadziei była. No to czekamy dalej. Jutro wizyta u gp, zobaczymy co poradzi na tą torbiel.
 
Zuzia gratuluje pokonania choroby. Niestety człowiek docenia wiele spraw jak stanie w obliczu nieszczęścia. Ja kiedyś myślałam, ze co to za problem sprawić siebie dzidziusia, teraz wiem, ze w przyszłości docenię każdy dzień ze swoim dzieckiem.
Życzę ci jak najlepiej i niech twoje cierpienie zostanie wynagrodzenie.
 
reklama
Do góry