reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

W sumie dziwne ze lekarz o wynikach nie chciał powiedzieć

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Luxuorius dokładnie. Nie zlicze ile położnych mnie pocieszalo i przytulalo na korytarzu. Dostałam osobna sale (póki było miejsce bo na pooperacyjnej lezalam). A porównać szpital w którym leżałam w pierwszej ciąży to jakaś masakra...
 
Sojnabig połóż się. Chodź jak najmniej. Wiem, że ciężko się nie denerwować i być spokojnym ale spróbuj. Włącz tv, poczytaj. Oderwij myśli od tego. Dostałaś jakieś leki?
no duphaston i No spe i to tyle...
Sojnabig spokojnie. Nie denerwuj się bo to nie pomoże w niczym. Musi być dobrze. Trzymam kciuki z całej siły.
staram się nie stresować...
Mój Boże. Wspolczuje z całego serca bo wiem co przechodzisz. Ja chociaż na szpital nie mogę narzekać... Nie masz tam swojego lekarza prawda? :(
nie mam właśnie... Mój przyjmuje w innym szpitalu ale izba jest tylko tu gdzie jestem... I same konowały tu...
 
Luxuorius dokładnie. Nie zlicze ile położnych mnie pocieszalo i przytulalo na korytarzu. Dostałam osobna sale (póki było miejsce bo na pooperacyjnej lezalam). A porównać szpital w którym leżałam w pierwszej ciąży to jakaś masakra...
to zalezy tez od tego jakie sa pielegniarki, mi jedna na pocieszenie historie kuzynki opowiedziala, ktora zachodzi w ciaze po czym zaraz ja traci, ze nie tylko ja tak mam, ze ciaza byla martwa, ze codziennie maja zabiegi lyzeczkowania ehh, dala mi rady co i jak, jakie badania porobic po zzabiegu, jestem jej bardzo wdzieczna do dzis dnia
 
@sojnabig kochana trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Hej.
Znowu zaczynam budzić się o normalnych porach...

Młody mi kaszle, w piątek trzeba będzie iść na kontrolę z nim. Ma mokry kaszel i zatkany nos. Biedny. Juz nie wiem.jak mu ten nos oczyścić.

U nas też jest. Tylko jakoś rodzice niewiele sobie z tego robią. Dzisiaj w grupie starszaków jest aż 2 dzieci...
Oczywiście wisi kartka, żeby chorych nie przyprowadzać itp.
Po prostu każde jedno zasmarkane powinno być natychmiast odsyłane do domu.

Anik. moja córka cierpi często na kaszel od kataru właśnie (alergiczne) (często nie ma zatkanego noska ale cały katar jej gardłem leci i mocno kaszle) my dajemy sinupret/sinulan rano i w południe na rozluźnienie wydzieliny i nasivin/otivin do noska na noc i coś przeciwkaszlowego jeśli nie może zasnąć. (ewentualnie zyrtec i clemastin na osuszenie też) Po kilku dniach zazwyczaj katar jest wyleczony.

Co do chorych dzieci to wam powiem że tu w UK o ile dziecko nie ma gorączki to chodzi do szkoły, kaszel i katar nie są traktowane jako choroba a dzieciaki w grudniu w skarpetkach i krótkich spódniczkach niektóre chodzą. Ale te dzieci faktycznie rzadziej chorują, mniej szkoły tracą.

Ja dzisiaj pre-seed kupiłam zaraz sobie poczytam co tam piszą. Owu narazie jednak nie przyszła, temperatura jak niska była tak jest.
 
reklama
Do góry