reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Witam dziewczyny !!! Czuję od was pączki - pączusie . Ja dZisiaj raczej bez !!! W niedziele jest moj dzien na słodycze , ostatnio przez tarczyce duzo przytyłam także jestem w trakcie ogarniania siebie ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1454597347.724673.jpg


To moj dzisiejszy pączuś

A dla was słodkiego dnia

A co do rodzin patologicznych co maja dzieci nie bede dZisiaj komentować bo nie chcę się nakręcać i wkurzać ;(

Pozdrowionka niech moc pączkowa bedzie z wami
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454597347.724673.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454597347.724673.jpg
    295,7 KB · Wyświetleń: 385
Hej dziewczyny. Ja dziś mam nerwowy dzień przez tą wizytę u lekarza. Idę dopiero na 19 a nerwy mam od samego rana. Czuje jakbym miała w brzuchu kamienie, jakoś mi ciężko.
 
Mała przykro mi.

Dziewczyny dziwna sprawa , robiłam przedwczoraj test lh i była krecha ...słaba bo słaba alw była a dzis robię i cisza ... W sensie krecha prawie nie widoczna - mniej niz wtedy a to 11 dz wiex powinna byc mocniejsza chyba prawda ?
 
reklama
Do góry