reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hime to kciuki za to :-)

Edit Hime a mi się wyżej ja właśnie miałam wcześniej owu. Dziś mam 28 dc, a chyba jakoś w 13, 14 dc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja chyba dostałam @ cokolwiek to jest :eek:
Szkoda że dwa dni przed terminem, a zawsze była punktualna. I nie wygląda jak moja @ ale co poradzić. Zero skrzepow, bardzo wodniste. Do lekarza nie pójdę bo nie mam z czym ;) trzeba czekać aż się skończy tylko teraz owulacji już w ogóle nie ogarne :/
 
Mania to czekamy na test :)

Ann pięknie rośnie neta w takim razie :)

A dziewczyny !
Pytałam Was ostatnio o koleżankę ktora była na monitoringu i okazało sie ze jajeczko jej nie pekl i nie wiadomo xzy wypuściło jajeczko xzy nie - bo pęcherzyk malał i wiecie co ? Jest w ciazy !! Szok :) alw bardzo sie cieszę :)
 
Dzień dobry :)
Wrzucam na luz, bo od tego spinania cykl mi się tylko popierdzielil i nic więcej :p od roku był regularny, a teraz się przesunął o dwa dni ;)
Czekamy aż @ się skończy i znowu do dzieła :D
Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Agnesis oj tak od stresu bardzo często się rozwala cykl. Trzymam kciuki za następny cykl. I za wszystkie inne staraczki :-)
 
A u mnie też okres ...:growl: Za to zrobiłąm dzisiaj badania (3 dzień cyklu), jutro wyniki ... 170 zł poszło w p>>>>>u :confused:
 
reklama
Jak to jest z tym monitoringiem ? to pewne na 100%, że owu była ? Bo moja ginka powiedziała, że jedynym potwierdzeniem owu jest ciąża :confused: i badz tu mądrym.
 
Do góry