reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Witam, dopiero rozpoczynam swoja przygode na forum, ale mysle, ze w sytuacji staran i oczekiwania na maleństwo miło jest móc sie gdzies wygadac:) staramy sie z mezem od pol roku. Monitoring prowadzil gin przez 3 m-ce i niby wszystko ok, tylko coz- efektow brak. Mamy probowac sami zajsc a jesli przez kolejne miesiace nic sie nie zmieni, lekarz bedzie szukal przyczyn. Na dzien dzisiejszy probujemy .. ale gdy @ nadchodzi to sie zwyczajnie przykro robi:(
 
reklama
Mania teraz mi sie przypomniało ale ja miałam faktycznie tak ze jak mnie mdlilo to czesto leciałam na kibelek ... Zamiast Gora to dołem i to było faktycznie takie dziwne w ciazy , ale zdecydowanie bardziej komfortowa opcja :) 3 mam wiex kciuki ;)
dzięki :) oby u mnie się sprawdziło:)
Witam, dopiero rozpoczynam swoja przygode na forum, ale mysle, ze w sytuacji staran i oczekiwania na maleństwo miło jest móc sie gdzies wygadac:) staramy sie z mezem od pol roku. Monitoring prowadzil gin przez 3 m-ce i niby wszystko ok, tylko coz- efektow brak. Mamy probowac sami zajsc a jesli przez kolejne miesiace nic sie nie zmieni, lekarz bedzie szukal przyczyn. Na dzien dzisiejszy probujemy .. ale gdy @ nadchodzi to sie zwyczajnie przykro robi:(
witaj :) w grupie razniej, ponoć pisanie tu przynosi szczęście więc myślę, że Tobi eteż jest pisane:)
Ja mam inne. Jajnik mnie cala noc bolal tak ze nie moglam spac. Dzis mnie zaczal brzuch bolec jak na @. Ja jestem po iui. Mialam 2 pecherzyki na droznym jajowodzie. Podwojna szansa, ale pewnie nic z tego nie bedzie niestety:(
Kochana trzymam kciuki żeby było oki:) Ja jestem po stracie i rozczarować się nie chce:( oby szybko zleciało do weekendu i @ nie przyszły
 
dzięki :) oby u mnie się sprawdziło:)

witaj :) w grupie razniej, ponoć pisanie tu przynosi szczęście więc myślę, że Tobi eteż jest pisane:)

Kochana trzymam kciuki żeby było oki:) Ja jestem po stracie i rozczarować się nie chce:( oby szybko zleciało do weekendu i @ nie przyszły
Ja jestem po 2 poronieniach i dlatego tak wariuje tydzien przed testowaniem.
 
reklama
Do góry