reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Pati znam ten ból też byliśmy na wynajmowanym jak podejmowalismy decyzję p pierwszym dziecku i nie było łatwo. Co do fajek odrzucilo mnie jeszcze przed zrobieniem testu ;-) po ciąży paliłam teraz zucilam ale czasami popalam. Gdyby m nie zucilam pewnie ja bym wróciła do palenia a tak zucilismy razem i teraz wiem ze jak ja zacznę to on też ;-)

Zuza no to sporo rzeczy musicie odstawić. Ja jestem pewna na 99% że to kakao
 
reklama
Wiem, właśnie tak staram się robić ;) chodziło mi o to, ze do nowego roku chcę rzucić całkowicie. Próbowałam rzucić tak od razu, ale nie wychodzi mi to, dlatego teraz staram się ograniczać, palić coraz mniej i widzę, ze zaczyna to działać ;) jak chce mi się palić, to staram się zająć się czymś innym, albo coś zjeść :p nawet jak przytyję przez to rzucanie, to nic się nie stanie, bo ze mnie taki chudzielec, ze nawet by się przydało :D
 
Ja tez rzucilam z desmoksanem. Naprawde polecAm. Nie palilam 4 miesiace ale pojechalismy ba wakacje do Polski i spowrotem zacZelismy palic, mielismy rzucic jak wrocimy. Po powrocie okazalo sie ze jestem w ciazy wiec odstWilam ale jak pozniej dowiedzialam sie ze dzidzia sie nie rozwija i cZeka mnie zabieg to zaczelam palic jak smok...nerwy stres placz...
 
Dzieki:) teraz juz jest ok ale na poczatku bylo naprawde cieZko chodzilam 2 tyg i czekalam na poronienie i balam sie kasdego wyjscia z domu ze spotka mnie tonw pracy w tranwaju.... Gdzie kolowiek. Po dwoch tyg poszlam do gina i powiedzialam ze juz dluzej nie dam rady cZekac i dostalam skierowanie do szpitala. Ale nie wolno sie zalamywac cAsem tak sie zdarza tlumacE sobie Ze lepiej ze stalo sie to tak wcEsnie niz pozniej jak czula nbym ruchy ale widzialabym bijace serduszko... Teraz pracujemy dalej wiec mam nadzieje ze szybko sie uda 11.12 ma byc okres mam nadzieje ze go nie bedzie :)
 
reklama
Do góry