reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Teraz poszło :).
Mnie się sierpień marzy. Na urodzinki. I jednego sierpniaczka już mam. Teraz w terminie ovu J jedzie na szkolenie. A to dobrze wróży :). Synio też był owocem poszkoleniowego powitania:). Tyle że to ja wracałam.
 
reklama
Hej kobietki, powiedzcie mi jedną rzecz.. Pojawiły się u mnie plamienia, mimo że całkiem niedawno miałam miesiączkę, zrobiłam sobie test ovu bo byłam ciekawa co tam wyjdzie i wyszła bardzo słaba druga kreska.. Jak uważacie, czy to mogą być dni płodne?
 
CzarnaMadzia witaj!! Odważnie hehe..... chyba bym się nie zdecydowala po 4 miesiącach od porodu na następne. Może dlatego ze nie jestem oaza spokoju i do wychowania mojego synka bylam calkiem sama... maz ciągle w pracy a ja z Nim noc i dzień od noworodka samiutenka :/ nie powiem ale dużo nerwów mnie to kosztowalo ....

Tarantina - skoro już posiedzę w domu z synkiem pewnie z 2-3 lata to od razu mogłabym dwójkę odchować a później HEJ do roboty babo!:p
Ruda 1991 - witaj! Jestem szalona mówię Ci, zawszę nią byłam tralalalala:):-)
 
Lyara, a ile trwaly/trwaja plamienia? Rob testy az kreska na tescie bedzie taka jak testowa albo ciemniejsza. Jak najbardziej to moze byc plamienie owulacyjne, tylko sie cieszyc:) Ilu dniowe masz cykle i ktory to twoj dc?:)
 
Teraz poszło :).
Mnie się sierpień marzy. Na urodzinki. I jednego sierpniaczka już mam. Teraz w terminie ovu J jedzie na szkolenie. A to dobrze wróży :). Synio też był owocem poszkoleniowego powitania:). Tyle że to ja wracałam.
skaba 1 - ja też w sierpniu synka urodziłam, wszystko bardzo fajnie gdyby nie temperatura... 40 stopni, roztapiałam w szpitalu:) dobrze że rodziłam o północy to trochę mi chłodniej było:)
 
Lyara, a ile trwaly/trwaja plamienia? Rob testy az kreska na tescie bedzie taka jak testowa albo ciemniejsza. Jak najbardziej to moze byc plamienie owulacyjne, tylko sie cieszyc:) Ilu dniowe masz cykle i ktory to twoj dc?:)
Ja mam strasznie duże problemy z miesiączkami :( albo nie mam ponad pół roku, albo mam non stop miesiąc, czasem dwa nawet i trzy. Teraz nawet nie pamiętam kiedy miałam ostatnio, ale dość długo trwał okres więc nawet nie pamiętam kiedy się zaczął. No nic, zostaje próbowanie na oślep, a nuż coś się trafi :-D A ogólnie więcej o mnie wrzuciłam w wątku z wątpliwościami, coby to jakoś ułożone ładnie było ;)
 
Lyara kurcze ja nie wiem ktory to watek;) A z tymi miesiaczkami to dziwne, lekarz nic na to nie mowi? Bo tak nie powinno byc... a testy owu rob swoja droga a nuz sie uda:)
 
Lyara kurcze ja nie wiem ktory to watek;) A z tymi miesiaczkami to dziwne, lekarz nic na to nie mowi? Bo tak nie powinno byc... a testy owu rob swoja droga a nuz sie uda:)

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/poczatek-staran-ale-kilka-watpliwosci-75907/
Proszę :)
Lekarz stwierdził że takie miesiączki to efekt dawno nie leczonej tarczycy, i że samo się unormuje jak będę regularnie brać leki... No cóż, nie wydaje się być kiepskim lekarzem chyba...
 
reklama
Do góry