reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ale wy pieknie szyjecie! Ja sie jeszcze maszyny nie doczekalam, ale moge sie pochwalic moim blogiem jedynie Matka też człowiek! :D

A co u mnie? Stara bida. Staram sie czyms zajac :) 25 ide do ginekologa .. niech zleci ten czas :D
Witam wszystkie nowe !

Ps. Czy ktorach chce zrobić tabelkę a ja Ją wkleje do pierwszego postu? Malo mnie na kompie, wiec nie wiem kiedy uda mi sie ja zrobic.
 
reklama
Co tam dziewczyny u was ktora nastepna w kolejce do testowania?
Ja sie bardzo zle czuje ta ciaza jest inna od pierwszej. Mozna powiedziec ze od raną do rana mdlosci. Brak sil. Dom zapuszczony. 20 listopada ide do gin drugi raz mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
 
Cześć dziewczyny,
widzę że upatrzyłyście sobie sierpień :). Powodzenia.
Chciałam tylko napisać, że w cyklu, w którym mie się udało zajść używałam żelu Pree Speed. Nie pomaga zajść w ciążę, ale stwarza super środowisko dla plemników. Nie jest pewne, że akurat on pomógł, ale ja tak myślę. Może i wam pomoże. Aplikuje się dopochwowo. Polecam i życzę powodzenia.
 
Witam chciałabym do was dołączyć :) Mam na imię Magda mam 23 lata i już 4 miesięcznego synka Gabriela:) starałam się o niego z mężem przez 1.5 roku, udało się za pierwszym razem po zażyciu clo:) Mam zdiagnozowane PCO i właśnie przez to schorzenie miałam duże problemy z zajściem w ciąże. Choć mam małego i kochanego synka bardzo chciałabym już spróbować postarać się o kolejne dziecko:)
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
CzarnaMadzia witaj!! Odważnie hehe..... chyba bym się nie zdecydowala po 4 miesiącach od porodu na następne. Może dlatego ze nie jestem oaza spokoju i do wychowania mojego synka bylam calkiem sama... maz ciągle w pracy a ja z Nim noc i dzień od noworodka samiutenka :/ nie powiem ale dużo nerwów mnie to kosztowalo ....
 
An-ulka - wg mnieten wynik masz pozytywny. Wczesna ciąża. Wlasnie dzidzia probuje usadowic se na stale. Dla pewnisci nie pila bym. O ile nie Bralas lekow na pekniece pecherzyka to powtórz bete po hiedzieli.

Dziewczyny ja tez mam astme i powiem wam ze lepiej brac leki i miec pewnosc ze bedzie dobrze. Bez lekow organizm byl by oslabiony

Powtorzylam test. Jeszcze slabsza krecha. Wiec nowy cykl nowe szanse.
 
reklama
Do góry