reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Dzień dobry. Również nie moglam spać, obudziłam się i koniec mimo, że mogłabym spokojnie ze dwie godziny jeszcze spać :( zamiast kopa na rozruch zrobiłam sobie porządną kawę i czekam aż dojde do siebie :D
 
hej u nas z moja mama bylo tak, ze sie wtracala i ja przestalam tam jezdzic, zobaczyla, ze traci corke i sie ogarnala, teciowej nie da sie juz naprawic, za to moj tata sie nie wtraca, nie komentuje

Olvi no moja szwagierka jest dosc specyficzna, jak widzi male dzieci to glupawki dostaje, klaszcze, miny strzela, zachowuje sie jak by rozum stracila i powtarza facetowi: no Dareczku no nie rusza cie takie male? wszyscy dookola sie smieja z tych jej tekstow, najlepiej jak do swojej corki mowi, szkoda, ze uroslas, ehhhh i takiej Bog dziecko dal :oo:
 
Luxuorius szwagierka to powinna sobie kupić pieska małej rasy, zawsze byłyby mały i mogła by do niego pieszczotliwie mówić do końca życia :)
 
Witam wszytkich :)
Lux Ty się teściową i szwagierka nie przejmuj, a poza tym to jeszcze nie jest Twoja rodzina więc luz

moja temp wzrosła, no ale to jeszce nic nie znaczy dzis 26 dc
 
Hej
Ruda super
Aniay słabo z tym macierzyńskimbale tam chyba tak jest
Co do mamy to trudny orzech ale jednak to twoje życie musisz je przeżyć po swojemu.
Moja mama też bardzo religijna ale jedynie co to słowami nam mówi jak coś jej nie pasuje nigdy nawet słowem nie pisnela że zaszlam w ciążę przed ślubem. Ale to dlatego że planowaliśmy ślub inaczej by nam psioczyla o ślubie heh

Kotek ty jesteśmy za dwa dni?

Ale ktoś na pewno miał dziś testować. Przyznać się

Lenkaka co tam u ciebie?
Strawbelka jak samopoczucie?

Ja mam dziś 23 dc :-)
 
reklama
Hej myszki dobrego dnia :)

Ann dziękuję, że pytasz :) jakoś tak nawet nie mogę zebrać myśli żeby konkretnie Ci odpowiedzieć. cały czas Was na bieżąco podczytuje ale mam taki zapieprz z remontem że nie ma kiedy odpisać na szczęście już prawie koniec i jak dobrze pójdzie to jeszcze tydzień i wracam do siebie.

Pyzia czytałam i bardzo współczuję jedyny chyba plus tego wszystkiego o ile można tak w ogóle powiedzieć to to że gorzej już nie będzie tylko lepiej. Czytałam Twoje posty i wszystkie wspomnienia wróciły bo poniekąd niektóre historie pokrywają się z moimi. I tak kurde od wczoraj jestem trochę nie do życia, dobrze że jutro terapia jakoś będę mogła się uporać z koszmarami przeszłości.

Lux szwagierka jest przeeeee i brak mi więcej słów, tam to chyba nawet egzorcysta nie pomoże.

Ja kochane ze swoją mamą mam super kontakt zresztą to mądra i wyrozumiała kobieta i nigdy się nie wtracala w moje życie, w pełni akceptowala moje wybory. Natomiast teściowa to jest kozak tuż po ślubie myślała że będzie mnie szkolić i mówić jak mam żyć i tworzyć dom dla jej syna ale tupnelam nóżką, przez dwa lata się nie odzywalismy aż dotarło że jesteśmy dorośli i teraz te relacje są poprawne. Bez miłości i nigdy jej nie zaufam bo to dwulicowy człowiek ale nie ma jakiś kwasów. No i koniecznie rzadkie spotkania ;)

Już nie pamiętam co jeszcze miałam napisać może ogarne się wieczorem.

Czekam na kolejne dwie tłuste krechy :D jakąś ochotniczka? :) buziaczki myszki.
 
Do góry