reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Tysia! Gratulacje [emoji4]

U nas wszystko w porządku...dziewczyny rosną. We wtorek kończymy trzy miesiące.
Dziewczyny ważą juz 4500 i 5400

Gadaja po swojemu uśmiechają się codziennie daja mnóstwo radości

Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
hej
Tyśka gratulację i wielki buziak dla Kasieńki:)
Dziewczyny chyba już każda doczekała się spełnienia swojego marzenia:) mamy Alicję,Julkę,Laurę i Hanie ;*** Kasie,Lucjanka i Felka ! niech zdrowo rosną, broją, gadają szaleją:) buziaki kochane

chyba o nikim nie zapomniałam:)
 
Dzieki dziewczynki ;)

Kasiol - chyba wszystkie sie doczekały, bo jak wczesniej dziewczyny pisaly podobno dla Niuuuuski tez sie udalo. Szkoda ze zniknela calkiem z bb
 
Patuska super, że dziewczyny tak rosną :) oby tak dalej!

Tysia i jak tam pierwsze dni razem? :)

Kasiol fajnie, że się odezwałaś! Co u Was?

Co do nuuuski to ja właśnie nie wiem dziewczyny czy to nie była jakaś pomyłka niestety... :( może to chodziło o kogoś o podobnym nicku tu na bb? Bo z tego co widziałam jakiś czas temu na wątku planowania płci to któraś dziewczyna pisała, że gadała z naszą nuuska i na razie odłożyli starania.. na fb u Agi też raczej nie wygląda na to, żeby jednak była w ciąży... choć bardzo im życzę żeby jednak się udało :)
 
Tysiące gratuluje! Dzień przed moimi urodzinami :p
Kasi Ola jeszcze mój Emis z forum owych starań;)

Pisalam jakiś czas temu z niską i nie jest (a przynajmniej wtedy nie byla) w ciąży... myślę że się odezwie jak się uda.
Pisała że narazie dołożyli starania..

U nas dobrze. Emil gada jak najety.. Ala go goni bo też mówić próbuje. Ostatnio informuje mnie jak zrobi kupe Haha mówiąc pupa pupa..
Wysyła buziaczki-rączka haa. I jest taaak a mądra.. szybko goni braci :) uwielbia się wspinać wszędzie.. Na parapety i za telewizor najbardziej.. klapie spryciula.
Zrobiła się pulchniutka.

Pozdrawiam

Buziaczki
 
Akuku Ala ma kogo naśladować to pewnie dlatego tak szybko rozgadana się robi :) fajnie! Super, że tak dobrze się rozwija, mądra dziewczynka :tak:

U nas choróbsko jakieś się przypałętało chyba bo Julka od paru godzin gorączkuje :/ myślałam, że może zęby bo 4 na raz idą, ale doszedł katar więc obawiam się, że to jednak przeziębienie :/ jutro dla świętego spokoju przejdę z nią do pediatry, niech ją obejrzy.

Pozdrawiamy :)
 
Natka pewnie ze ma kogo naśladować ale i Viki i Emil mieli a nie szło im tak szybko. Dla tego myślę że dziewczynki są hmm zdolniejsze..

Mogą być i ząbki...katar często towarzyszy :)

My teraz 2 dni zwiedziliśmy Szkocji. Piękna pogoda trzebabylo skorzystać.
 
Kto wie, może i faktycznie dziewczynki "inaczej" i szybciej się uczą :)
Ale fajnie, że udało się wyskoczyć i pozwiedzać trochę. Zawsze to miła odmiana! U nas o dziwo do tej pory pogoda też fajna była-dopiero dziś padać zaczęło.
Dzieci zadowolone z wyjazdów?
 
reklama
Narka pewnie ze zadowoleni. Ostatnio bardzo zachwycają się widokami :)

W ten weekend też pojezdzimy:)

Ala zaczęła wołać kupe zanim zrobi! Szok. Co prawda jeszcze nie zdążyłam jej wysadzić ale zawsze jak wola to albo puszcza baki albo robi kupe;)
No i robi siusiu jak tylko posadzek ja na nocnik więc chyba szybciej ja odpieluszkuje niż Emila.. Bo on nie chce :/ i nie potrafi kupy na siedzaco robić.
 
Do góry