reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki luty 2013

Hej.
U nas wszystko super poza tym ze nocki do dupy. W marcu obie dziewczyny mialy ospe, kasia bardzo ciezko przeszla i zostslo jej po chorobie to nocne wstawanie.....

Je chetnie, gotuje jej sama. Od kilku dni siedzimy i pelza coraz sprawniej. Juz z oczu jej spuscic nie moge.

Natka- gratuluje synka. Oby z serduchem wszystko ok bylo, daj nam tutaj znac po wizycie zebysmy sie nie martwily.

Patyska, a ty do pracy kiedy wracasz? Myslisz juz o tym?
 
reklama
Hej.
U nas wszystko super poza tym ze nocki do dupy. W marcu obie dziewczyny mialy ospe, kasia bardzo ciezko przeszla i zostslo jej po chorobie to nocne wstawanie.....

Je chetnie, gotuje jej sama. Od kilku dni siedzimy i pelza coraz sprawniej. Juz z oczu jej spuscic nie moge.

Natka- gratuluje synka. Oby z serduchem wszystko ok bylo, daj nam tutaj znac po wizycie zebysmy sie nie martwily.

Patyska, a ty do pracy kiedy wracasz? Myslisz juz o tym?
Tysia a często Ci się Kasia budzi w nocy? Wcześniej przesypiała nocki? Jak teraz już pełza to ani się obejrzysz aż zacznie raczkować a potem stawiać pierwsze kroczki :)
Nasza Julka to może z 10 nocek przespała dopiero i to nie że codziennie tylko raz po raz jej się zdarzyło. Budzi się w nocy nadal, raz albo dwa. Czekam aż faktycznie zacznie spać ładnie bez nocnych pobudek i przychodzenia do nas do łóżka :) dziś będzie miała pierwszą noc w swoim pokoju, w nowym łóżku (do tej pory spaliśmy w jednym pokoju a mała w tym standardowym łóżeczku ze szczebelkami), zobaczymy jak to będzie.

Wczoraj byliśmy na badaniach prenatalnych, synek potwierdzony a w serduszku doktor nic niepokojącego nie zauważył. Pomierzył tętnice, aortę, pooglądał zastawki i twierdzi że wszystko jest prawidłowo. Ale dla świętego spokoju skierował nas na to echo w ramach programu badań prenatalnych (bo mi przysługuje na nfz) i konsultację kardiologa prenatalnego. Także czekamy na wizytę na początku maja i wtedy wszystko powinno być w 100% jasne. Choć jesteśmy już trochę spokojniejsi bo dr twierdzi że to badanie to tylko formalność :)
 
Hej @Akuku :) ale dawno tu do nas nie zaglądałaś :) jak tam u Was? Jak dzieciaki? Teraz maluchy już nie takie malutkie to pewnie masz co robić bo wszędzie ich pełno :) wróciłaś do pracy? A może zajęłaś się tortami?
Ja tak jak zauważyłaś-jestem w ciąży, zaraz kończę 22 tydzień. Termin mam znów na sierpień :) i o dziwo udało się w pierwszym cyklu starań i to jeszcze przy karmieniu piersią więc byliśmy w niezłym szoku zwłaszcza że nastawiliśmy się kolejny raz na długie starania ;) tym razem spodziewamy się synka :)
 
Natka wow ale szczesciara ! Parka bedzie ! Cudownie ;)
U nas ciagle cos.
Tak wrocilam do Tesco i torty tez robie..
Dzieci rosna :) jutro wracaja do szkoly po wielkanocy.
A ja noe zagladalam bo co mialam zajrzev to cos mnie odviagalo a potem zapomnialam i tak w kolko.

Pochwale sie jeszcze ze udalo mi sie schudnac 18 kg :D
Aczkolwiek jestem dopiero troche za polowa mojego celu.
Ogolnie zaczelam o siebie dbac.. wlosy,rzesy, paznokcie, brwi makijaz. Juz nie jestem kira domowa a zadbana mama :)
Wszystko dzieki mojej przyjaciolce i w koncu czuje soe cudownie.. jeszcze tylko schudnac i edzie git ;)
Buziaki!

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1492973283-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry